Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Poslední kapka (pravidla soboje) + bezpředmětná diskuze
(31.01.2011 v 11:10)Nevrin napsal(a): Rygos: Takhle to bohužel ve vypjatém PvP, kde příliš záleží na výsledku boje chodí. Takhle probíhala i poslední válka orků s Bratrstvem a můžu říct, že ta válka pro mě byl jeden z nejnepříjemnějších zážitků na MW. Byl jsem mile překvapen, když jsem viděl, že se Drathart snaží to, co Colwyn v pravidlech popsal jako prachsprostou PvP řežbu proměnit v RP divadlo. Bohužel se na tomto pojetí obě strany neshodly a jelo se podle původního plánu. Naděje na záchranu RP mohla být, kdybyste poslali napřed osamoceného vyjednavače, jako jsme to udělali my.
Takhle se celé obě skupiny srazily na cestě nečekaně a část lidí neměla nervy zjišťovat, jestli se bude hrát RP, nebo váháním prohrávají důležitou bitvu.

Já to chápu.
Ale z pohledu naší strany mi přišlo poslat vyjednavače jako rozsudek smrti pro toho koho tam pošleme. Ber to tak že my jsme byli "rozhořčenej dav" nikoli nějaká kompaktní skupina pod oficiální záštitou. To je jako kdyby obyvatelé města už nevydrželi řádění mísního gangu a šli si to s ním vyřídit. Pochybuju že by poslali někoho aby mu zfetovanej gangsta ustřelil hlavu Smile /příklad ne příměr k BratrstvuSmile /
A i to náhodný srazení se obou stran na cestě beru. Já teda chvilku čekal co bude, ale když jsem vyděl jak se to na nás nahrnulo tak jsem střílel. Ke svý smůle jsem třetím šípem trefil tebe a díky lagům a tvýmu dlouhýmu kopí na to pak dojel Smile

(31.01.2011 v 11:19)Avicenna napsal(a): Že vás to baví,.. čo si chcete dokázať? Radšej premýšľajme spoločne čo treba nabudúce spraviť, aby boli obe strany spokojné, a nie robiť zbytočnú flame war na fóre. Nie? Smile

Ale bez rozumný debaty nic nevykoumáme a já doufám že to bude rozumná debata Smile

(31.01.2011 v 12:35)Cessnek napsal(a): ja se taky poučil, nepodléhat tlaku blba co žene event hrrrr hrrrr, pak totiž bude mín chyb. My jako bratrstvo mame jasno koho budem volit za další postavy Smile

Nezlob se na mě, ale ty jsi mistr v překrucování a vlastním výkladu toho co kdo řekne Smile To se už ukázalo několikrát Smile

(31.01.2011 v 12:52)Elerra napsal(a): Ono je jednoduche hazet prostoducha hesla "at zije vase rp", vyhlasit akci a prelognout na jinou postavu. Nebo usklebky ze nam informatory delaji jen vedlejsi postavy. Protoze to neni pravda. At se Bratrstvo snazi jak chce, vzdycky tu bude folklor podobnych sloganu, holt takovej je zivot.

Dokud bude mít Cessnek podobný hlášky "My jako bratrstvo mame jasno koho budem volit za další postavy" tak se na mě nezlob, ale tohle jinou hlášku než to co napsal Colwyn ani nezaslouží.
Podporovat věc hlavní postavy činností postavy vedlejší, to je prostě definice supportu mezi postavama nic víc. A to se tu často dohadujou lidi o daleko větších prkotinách a vyřvávaj tu SUPPORT!! Takže pohobnej výrok jako měl Cessnek beru hodně mimo RP a mrzí mě že zrovna ty tenhle problém nevidíš Smile
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
to Stig: Viz PM. Mam uplne ine informacie o tom ako event prebiehal resp co bolo a co nebolo povolene.

citacie
Cessnek:
¨Mire! říkám ti že akce u cyprony byla taky jen pro pvp! to že pak nelítaly tresty je pouze zásluhou toho, že je nikdo z hráčů neohásil!

Stig:
Ja se chci vyjadrit jen k tomu eventu u horske pevnosti - mozna uz to tu padlo, ale pokud nekdo ignoroval PvP flag, tak jsou to hraci a to uz neni muj problem. Ja sem jasne rekl, ze na akci se vztahovala bezna pravidla o PvP a kdo si chtel stezovat, tak mohl. Nikdo to neudelal.

Plus este trochu presnejsie vyjadrenie mam od niekoho ineho.
Az sa dohodnete kto z vas dvoch klame tak sa mi ozvite.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Mire ty vole že tě to baví...
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Mir: Takze to zase byla chyba desinformace...

Colwyne: Nemusis vse rikat 3x...tys mi totiz nic nerekl ani jednou, zaslal si vytah pravidel, ktera jste si urcili, to je vse. Uvedom si, ze ja mela te pouze ten vytah a + slova hracu kolem. V dobe, kdy se to domlouvalo, jsem tam nebyla. A opakuji, ze pokud by bylo natolik hloupe a lhalo o pravidlech, tak by si kopalo hrob, protoze druha strana by vedela, ze tak pravidla neznela a tudiz by event nakonec prohrali. Z toho jsem vychazela ja. Slo tedy nejspise o deinformaci jiz pri vyjednavani podminek. A jak se tu nekde pise, pokud jste chteli opravdu podpalit barak (vyplyva take z toho, ze oni chteli udelat protiopatreni), tak je to take spoluprace s GM...promin me z toho neleze nic jineho, nez tak jak jsem si to vylozila ja.

Co z toho plyne?
Pokud hraci chteji zorganizovat event pod zastitou nejakeho GM, tak to GM bude primo na vsech vyjednavanich o eventu, aby nedoslo k prekrucovani nebo vynechani nekterych informaci.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Mir:
Neklame nikdo. Na akci jsem byl jako jedine aktivne cinne a pritomne GM ja, takze za to odpovidam jak ve veci prubehu, tak ve veci pravidel. Kazdopadne nikdo si nestezoval a jestli "modraci" muzou nebo nemuzou volne napadat "rude" je v podstate jedno, Bratrstvo by si ani nestezovalo, protoze byli radi, ze se muzou ucastnit.
Je mi jedno, kdo co tvrdi, akci a jeji pravidla sem predem dohadoval s Bratrstvem ja, to asi zadne informace dodane pozdeji nemohou ovlivnit. Po ukonceni akce uz jsou totiz nejake jine informace uplne nanic, vsechno probihalo podle pravidel co sem stanovil a verejne sem napsal, ze kdo si chce stezovat na PvP prohresky, at si stezuje. Zpetne menit pravidla samozrejme nelze. Komunikacni sum neni moje chyba, predne pokud chcete nejake informace, tak se obracejte vyhradne na kompetentni osoby - to jsem v tomto konkretnim pripade jen a pouze ja. On se vam kazdy k necemu vyjadri.. i zednik k urovni ceske vedy. To pak ani neni problem komunikacniho sumu jako spis toho, ze jste nesplnili zakladni podminku ziskani informaci - volba spravneho informacniho zdroje. Kdyz se ptas nespravne osoby, tak je to v podstate tvuj problem a ne problem komunikacniho sumu, protoze komunikace sama o sobe probiha mezi spatnymi subjekty.



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  [RP] Poslední kapka Colwyn 1 6 260 10.03.2011 v 00:29
Poslední příspěvek: Colwyn

Skok na fórum: