Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmizení obličeje (masky)
#1
Hoja, dneska jsem nalogoval a Kralgovi zmizela "maska", tak že vypadá jako zelenej člověk. Je to nějaká chyba, nebo záměrná "úprava"? Jde navrátit původní stav?

[Edit] Nevím jestli jsem se trefil do správnýho tématu, pakliže se to sem "nehodí", tak se omlouvám a prosím o přesunutí..
Odpovědět
#2
Vyřešeno a opraveno ... proč se to stalo netuším, ale už je to v pořádku.
Odpovědět
#3
Viz topic chyby - vousy/vlasy. Myslim ze souvisi.
Odpovědět
#4
Byl to důsledek růstu vlasů u orků, který nahrazoval masky vlasy. Je to opraveno, ale pár obětí ještě bude.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#5
(08.02.2011 v 22:33)Whitey napsal(a): Byl to důsledek růstu vlasů u orků, který nahrazoval masky vlasy. Je to opraveno, ale pár obětí ještě bude.

Díky moc Smile.
Odpovědět
#6
Ještě já jsem oběť.Pořád vypadám jako vodník, maska pořád fuč.

Odpovědět
#7
(09.02.2011 v 14:23)Vurg napsal(a): Ještě já jsem oběť.Pořád vypadám jako vodník, maska pořád fuč.

Vurgu, nech se killnout, po ressu už je to v pořádku

[EDIT] Tak jen do doby relogu. Po odlognutí a následním lognutí zase vypadám jak vodník Angry..
Odpovědět
#8
Nechám se teda zabít no, uvidíme.
Mno i po zabití masku nemám :-(

Odpovědět
#9
Pomoci by měl vzhledový gump (holič nebo DM), který u orka resetuje cokoliv na masku.
Pokud se i potom maska bude měnit na vlasy, bude tam nějaký záhadný faktor - omráčení, smrt nebo tak.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#10
jak si ork muze zajit k holici kdyz do mesta nemuze?
Odpovědět
#11
Přesně, vetšina máme bl do města a orčího holiče nemáme Smile

Odpovědět
#12
Netuším jak jste k BL přišli, ale pak budete muset poprosit někoho z týmu.

Vurgovi jsem masku opravil, postavě "Kralg" jsem se pokusil také, i když u ní mi to nechtělo zobrazit změnu na gumpu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#13
BL maji nastaveno vsichni orkove je to rasova nenavist mesta proti orkum
Odpovědět
#14
Děkuju.Krom pár orků máme bl všichni.

Odpovědět
#15
(09.02.2011 v 21:14)Whitey napsal(a): Postavě "Kralg" jsem se pokusil také, i když u ní mi to nechtělo zobrazit změnu na gumpu.
Díky moc, teď jsem zkusmo lognul a vypadá to, že už v pořádku..
Odpovědět
#16
Jestli můžu ještě někoho poprosit o to jestli by to nezměnil i měSmile Jméno "Nofgob Zogfang"
Ug být Nofgob. Mojo ug zajímat.
Odpovědět
#17
Vypadá že je opraveno.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#18
Taky vypadám jako ošklivej nemocnej člověk tak bych poprosil o opravu postava D'ug Thol.. děkujuSmile
D´ug Thol - šaman co rád ghaš
Odpovědět
#19
No, koukal jsem an tvojí postavu a masku máš..takže to asi byl jen klasický bug se ztrátou, případně změnou vlasů. Na tohle pomohá relog, či lehnutí do postele.
Odpovědět
#20
Teď už je to v pořádku úplně. Díky moc
Ug být Nofgob. Mojo ug zajímat.
Odpovědět



Skok na fórum: