Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chám, svatyně
#21
(03.10.2008 v 09:04)makovec napsal(a): btw me napada... proc byste elfici misto sochy a nejakych legostaveb nemohli mit proste v lese paloucek se studankou, par pixinama a foglama ?

Tak nejak jsem to myslel. To misto se mi libi, jen je podle me na elfy az moc upraveny (a malo, velmi malo kytek a ptactvaSmile ).
Odpovědět
#22
kytky si sezente, postarejte se o vyzdobu a mate to. lidi nebudou urazeni ze jim tam usouni neco stavej, vy budete mit prirodni modlitebnu ve stylu elfu a navic to bude kyzeny provizorium jako maj ostatni. elfove sou v isharu na navsteve, stejne jako trposi a orkove a tak bych se vyhnul cemukoliv co by vypadalo jako nafurt postaveny.

plus urcite si to vyberte mimo uzemi mesta a hobitina, bo tam uz je helmu a jondala.
Odpovědět
#23
Ok tak se dohodnem na tom srazu v sobotuSmile
Odpovědět
#24
Tak jak to dopadlo s elfí svatyní? Bude, nebude? Elfové jsou jediní kdo ji nemají, protože se tehdy část RT šprajcla a dál se to už neřeší.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#25
nesprajcla... porad cekam co z hafika krom trucovani a vyhruzek vypadne .o)
Odpovědět
#26
Jednou by si tvoje postavy mohly odpustit rasisticky kecy a hned by to bylo rychlejsi...Angry
Odpovědět
#27
Takže pokud se do neděle nedohodnete tak ho tam prostě vrátím, protože bez něj přicházejí elfové o kněze.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#28
stacilo by, hafe aby se tvoje postavicka ve meste chovala jako na navsteve a nechovala se drze k vrchnosti .o)

inac moje nabidka plati abyste si ji udelali na palouku na cerno
Odpovědět
#29
Myslel jsem ze uz jsme dohodnutiExcl
Odpovědět
#30
no pokud ostatnim nebude vadit ze si to chces udelat v zone bolesti v eldamaru...

tohle by trochu melo zaviset i na ostatnich elfech
Odpovědět
#31
Coze? Vzdyt jsme jednali ig o oblasti v isharu...uz to nehulSmile
Rek si ze je ti to jedno co to bude a kde bude kdyz to nebude v mesteWacko
Odpovědět
#32
aha.. ja mel za to ze za definitivni beres to z debaty na ircu. ok, najdi si neco za mestem
Odpovědět
#33
Ja uz ale pritom rozhovoru mluvil o konkretnim misteOhmy
Misto teda je, ted se domluvit na case. Dejte nastrel, ja se prizpusobim.
Odpovědět
#34
no ten ti nepovim bo sam nevim kdy budu a kdy nebudu. ale na ircu se vidime pomerne casto. doladime tam. kazdpoadne pamatuj ze by u toho melo bejt hodne elfu a ne jen ty sam nebo jen dva. loguje pomerne vysoky procento elfu tak se snazte jako trposi nebo orkove
Odpovědět
#35
Tohle bylo na elfy, ne na tebeRolleyes
Odpovědět
#36
ja nevim co treba o vejkendu?
Odpovědět
#37
Me je to jedno. Muzem se klidne dohodnout i na nedeli. Nebo to udelat v sobotu podle toho kolik bude loglych elfu.
Odpovědět
#38
tak v nedeli...dneska se totiz bude neco dit od 5 tak bych tam chtel bejtSmile
Odpovědět
#39
Vzhledem k nerozhodnosti elfů jsem obnovil svatyni tam kde byla, aby jejich kněží nebyli jako jediní omezováni.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#40
No nerozhdnosti...psoeldnich 48hodin jsme stravili na hradbachSmile
Odpovědět



Skok na fórum: