Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manawydan Character 3
#41
Slo by nekdy vyhledove prendat Zapas z Bojovych do Trenovanych? Neni to nic akutniho, ja jen jestli se nekdy budes k tomu programku vracet.. Smile
Odpovědět
#42
J....
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#43
Mám problém s maximálními staty S/O/I. Jednak to podle mě vyhazuje malé max hodnoty a navíc je to vyhazuje no, náhodně podle toho přes jaký možnosti se proklikám.
Kozlík - dobrodruh

Aristoteles řekl: Přítel všech - přítel nikoho.
Odpovědět
#44
Jo ja vim...nejak se to...podelava Angry. Casem se k tomu snad dostanu...mam ted zase vetsi zkusenosti a tak spoustu veci vyresim proste jinak...
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#45
Jelikoz se ve verzi 2 vyskytlo vice chyb a program je pro me momentalne dost neprehledny, zacinam pracovat na nove verzi, ktera bude mit vetsinu prvku ze stare, ale zakladni veci budou provedeny trochu jinak...
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#46
Prosim o testy nove verze MW Characteru.

Zmeny v celkove funkcnosti neprobehly. Zmenila se pouze struktura programu a GUI. Zatim nefunguji pozadavky na perky, popisy perku, drazsi perky pro nektera povolani, reset perku a funkce perku (+staty, zvyseni max skillu) a pocatecni perky pro nektera povolani a jmena ras a povolani se budou odvijet od pohlavi (v soucasnosti jsou uvedeny obe verze). Taktez seznam perku neni uplne kompletni. A se savem a loadem postav si take budete muset par dni pockat...se soucasnym systemem by ale mel byt o mnoho stabilnejsi a jednodussi. Dale nefunguje tlacitko "O programu" Smile.

Je treba hlavne otestovat stabilitu v pridavani lvl, skillu, statu, perku a zmeny v povolanich, rasach a talentech - nebojte se klikat jak sileni, klikejte jak cilene, tak nahodne - spousta chyb se odhali prave nahodnym klikanim. Dokonceni funkcnosti perku mam predpripravene a nemelo by zabrat prilis casu, pouze potrebuju vedet, zda vse co tam momentalne ma fungovat, funguje, aby se nestalo, ze to cele dodelam a nasledne zjistim, ze nekde uprostred je chyba a ja bych to musela zase cele predelavat Tongue.

Nova verze by tedy mela byt sabilnejsi, hezci a vykonejsi (tedy mene narocna na procesor a pamet - ac to jsou zanedbatelne hodnoty).

Predem dekuji ochotnym testerum. Reporty zasilejte vcetne chybove hlasky (screen nebo kopie textu).

Ad.:
(18.09.2011 v 11:16)Gerg napsal(a): Wiki:
- Celkově tedy můžete získat 194 statových bodů (počítáno od počátečního levelu 1)
- Celkově tedy můžete získat 1442 dovednostních bodů

MW Char. 40. lvl:
- 201 stat. bodů (člověk 206)
- 1443 doved. bodů
Skillů je 1433 - wiki opravena.

(27.04.2012 v 11:29)Grimmagor napsal(a): Mám problém s maximálními staty S/O/I. Jednak to podle mě vyhazuje malé max hodnoty a navíc je to vyhazuje no, náhodně podle toho přes jaký možnosti se proklikám.
Prosim o testy v aktualni verzi.

(24.02.2012 v 15:10)Stig napsal(a): Slo by nekdy vyhledove prendat Zapas z Bojovych do Trenovanych? Neni to nic akutniho, ja jen jestli se nekdy budes k tomu programku vracet.. Smile
Prehozeno Smile.


Přiložené soubory
.rar   MWCharacter.rar (Velikost: 82,62 KB / Stažení: 605)
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#47
Jeste pridam, ze se chystam zverejnit svuj osobni program pro vypocet cen vyrobku pro crafty na MW. V soucasnosti nefunguje uplne jak ma (tedy me funguje, protoze vim, co s nim nemam delat Biggrin), takze az se tyhle mouchy vychytaji, tak ho dam k dispozici i hracum. Program slouzi nejen jako kalkulacka, ale i jako databaze vyrobku a materialu (tedy zaloha proti ztrate navodu) - bohuzel muze fungovat i jako pomucka k distribuci navodu mezi hraci mimo prostredi hry...coz se ale stejne muze dit i bez toho. A posledni vec...pokud Geo nebo WDy pomuze, tak by bylo mozno zakomponovat jednoduchy export navodu (cele knihy navodu) do tohoto programu, takze by bylo potreba pouze priradit cenu vsem potrebynm materialum.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#48
Nova verze: Opraveni bugu pri odstranovani perku, sjednoceni vzhledu WoP tabulky, pridani polozky "Všechny" do typu perku, vybrany perk se pri odstranovani neodznacuje.

Diky Radovi za reporty.

Novou verzi si pro poradek dovoluji nazvat "Manawydan Character 3.a".


Přiložené soubory
.rar   MWCharacter3a.rar (Velikost: 82,27 KB / Stažení: 627)
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#49
Zatím jsem si všiml:
U životů, many a staminy to ukazuje o 1 bod více, než kolik mám ve hře.
Bojové perky u kněze stojí stejně jako u wara (kněz je mé zdražené).
Když si natahám perky, tak mi jde vždy úplně odstranit pouze první v tabulce, ostatní perky pod "prvním" jdou odebrat až na 1. stupeň, když chci odebrat i ten, tak mi to vyhodí error.
Odpovědět
#50
(22.07.2012 v 14:25)Gerg napsal(a): Zatím jsem si všiml:
U životů, many a staminy to ukazuje o 1 bod více, než kolik mám ve hře.
Bojové perky u kněze stojí stejně jako u wara (kněz je mé zdražené).
Když si natahám perky, tak mi jde vždy úplně odstranit pouze první v tabulce, ostatní perky pod "prvním" jdou odebrat až na 1. stupeň, když chci odebrat i ten, tak mi to vyhodí error.

Staty ověřím.
Zdražování perků nefunguje, to je psané nahoře, zatím perky moc netestujte.
Odebírání opravím.

Díky za report. Nová verze bude vydána nejpozději do neděle.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#51
nejdou mi pridat body do magie, poradil jsem si tak ze jsem si dal jiny povolani a na papire si prjemenoval ty skillyBiggrin takze ted je pro mne vsimavost magii, meditace bodne zbrane a odolnost proti magii je plizeniBiggrin

Kód:
Informace o vyvolání ladění JIT najdete na konci této zprávy,
nikoli v tomto dialogovém okně.

************** Text výjimky **************
System.NullReferenceException: Odkaz na objekt není nastaven na instanci objektu.
   v ManawydanCharacter.Windows.CharacterCreationWindow.SkillValueChanged(Object sender, EventArgs e)
   v System.Windows.Forms.NumericUpDown.OnValueChanged(EventArgs e)
   v System.Windows.Forms.NumericUpDown.set_Value(Decimal value)
   v System.Windows.Forms.NumericUpDown.UpButton()
   v System.Windows.Forms.UpDownBase.OnUpDown(Object source, UpDownEventArgs e)
   v System.Windows.Forms.UpDownBase.UpDownButtons.OnUpDown(UpDownEventArgs upevent)
   v System.Windows.Forms.UpDownBase.UpDownButtons.BeginButtonPress(MouseEventArgs e)
   v System.Windows.Forms.UpDownBase.UpDownButtons.OnMouseDown(MouseEventArgs e)
   v System.Windows.Forms.Control.WmMouseDown(Message& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
   v System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
   v System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
   v System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
   v System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)


************** Načtená sestavení **************
mscorlib
    Verze sestavení: 4.0.0.0
    Verze Win32: 4.0.30319.269 (RTMGDR.030319-2600)
    Základ kódu (CodeBase): file:///C:/Windows/Microsoft.NET/Framework/v4.0.30319/mscorlib.dll
----------------------------------------
ManawydanCharacter
    Verze sestavení: 1.0.0.0
    Verze Win32: 1.0.0.0
    Základ kódu (CodeBase): file:///D:/lubos/ManawydanU/MW%20Char/MW%20char/ManawydanCharacter.exe
----------------------------------------
System.Windows.Forms
    Verze sestavení: 4.0.0.0
    Verze Win32: 4.0.30319.278 built by: RTMGDR
    Základ kódu (CodeBase): file:///C:/windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.dll
----------------------------------------
System.Drawing
    Verze sestavení: 4.0.0.0
    Verze Win32: 4.0.30319.282 built by: RTMGDR
    Základ kódu (CodeBase): file:///C:/windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing/v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Drawing.dll
----------------------------------------
System
    Verze sestavení: 4.0.0.0
    Verze Win32: 4.0.30319.269 built by: RTMGDR
    Základ kódu (CodeBase): file:///C:/windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.dll
----------------------------------------
System.Xml
    Verze sestavení: 4.0.0.0
    Verze Win32: 4.0.30319.233 built by: RTMGDR
    Základ kódu (CodeBase): file:///C:/windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll
----------------------------------------
System.Core
    Verze sestavení: 4.0.0.0
    Verze Win32: 4.0.30319.233 built by: RTMGDR
    Základ kódu (CodeBase): file:///C:/windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Core/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Core.dll
----------------------------------------
mscorlib.resources
    Verze sestavení: 4.0.0.0
    Verze Win32: 4.0.30319.235 (RTMGDR.030319-2300)
    Základ kódu (CodeBase): file:///C:/windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/mscorlib.resources/v4.0_4.0.0.0_cs_b77a5c561934e089/mscorlib.resources.dll
----------------------------------------
System.Windows.Forms.resources
    Verze sestavení: 4.0.0.0
    Verze Win32: 4.0.30319.1 built by: RTMRel
    Základ kódu (CodeBase): file:///C:/windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms.resources/v4.0_4.0.0.0_cs_b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.resources.dll
----------------------------------------

************** Ladění JIT **************
Aby bylo povoleno ladění JIT, musí konfigurační soubor
pro tuto aplikaci nebo počítač (machine.config) mít
v oddílu system.windows.forms nastavenou hodnotu njitDebugging.
Aplikace rovněž musí být kompilována s povoleným
laděním.

Příklad:

<configuration>
    <system.windows.forms jitDebugging="true" />
</configuration>

Je-li ladění JIT povoleno, budou všechny neošetřené výjimky
odeslány ladicímu programu JIT, který je registrován v počítači,
a nebudou zpracovány tímto dialogovým oknem.
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#52
Hmm...mozna o Vanocich, az budu mit dovolenou...fakt nemam cas, a vy vite, ze na MW jsem si cas vzdycky udelala Angry.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#53
kuk?
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#54
Nj...kuk Biggrin.

Zkusim se na to behem dvou tydnu podivat (dva tydny by snad mohly stacit Biggrin)
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#55
jinak ten samej bug u kneze - meditace a spatne se odpocitavaj body u kneze za perk zachazeni se stitem
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#56
kukSmile vím, že otravujuBiggrin
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#57
Pracuju na tom...ale bude to chvili trvat, delam nejake vetsi upravy Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#58
kukBiggrin
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět



Skok na fórum: