Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nog Nogagh - diskuze orkove x Ishar
#41
Zaujala mě jediná věc - proč má být z pohledu Isharu normální že ork napadl člověka? Co když naopak ten ork jednal nenormálně i z pohledu NPC orků? Tj. zabíjet lidi je normální jen pro něj?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#42
No nevím, orkové se před Isharem a v Isharu pojížděli už za dob války s Bratrstvem. Z pohledu NPC orků bych řekl že je normální když jinej ork zabije člověka...
Odpovědět
#43
Záleží přece co si myslí NPC (stejně jako je to požadováno u Isharu), ne to co hrají hráči. To že hráči hrající orky chtějí zabíjet lidi ještě neznamená že je to obecná zvyklost...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#44
Ork většinou jedná z afektu, když ho někdo nasere apod, následuje souboj a smrt jednoho ze zůčasněných,když je ork obdařen inteligencí snaží se řešit spor kulturnějším soubojem v aréně. Záleží na situaci, ork neútočí pokud někdo nenarušuje jeho teritorium...
Odpovědět
#45
Mě spíš připadá divné, že by se ork hnal za jedním člověkem takovou dálku jen proto, aby riskoval, že sám přijde k újmě (protože u hlavního města lidí, co si budeme povídat, tohle riziko je vcelku značné). Já bych se v podobné situaci zachoval spíš tak, že bych ho nechal jít, ale ostatní orkové by dostali echo, aby ho ve vhodnou chvíli zlikvidovali či zajali Smile
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
Odpovědět
#46
Ork obyčejně nechodí brečet o mír do Isharu :-p Sranda, řešíte kraviny 8-)
Odpovědět
#47
Nikdo o mír s Isharem nestojí, já teda ne...Nikdy ste orka nehráli, hrát ho nebudete, nerozumíte povaze orka tak prostě nevíte a nepochopíte...Proč za někym běžim až do Isharu abych ho sundal? Jednoduše, sem ork a on urazil mě, moji rasu a její tradice o výsledku jak to se mnou dopadne neřešim..chci jen krev..řikám nepochopíš Smile
Odpovědět
#48
To se nedá říct že by u orků neni obecná zvyklost zabíjet lidi... Vzhledem k tomu že to neni na MW nějak víc rozvinutý, snažim se řídit podle toho co je napsáno na Wiki u orků a tím, jak orky útvářeli jejich hráči Smile.
Ale už bych to neřešil, stalo se stalo, nezměníme to tak bych tady přestal hovnínkovat...
Odpovědět
#49
(19.09.2011 v 17:54)Whitey napsal(a): Záleží přece co si myslí NPC (stejně jako je to požadováno u Isharu), ne to co hrají hráči. To že hráči hrající orky chtějí zabíjet lidi ještě neznamená že je to obecná zvyklost...

Podle mě jde o názor a věc který sdílí celá komunita - tedy že nemají rádi lidi a vidí v nich hrozbu. A hodně většina těch NPC tam asi pamatuje střety s členy bratrstva takže nad zabíjením lidí se určitě nikdo nepozasataví, je to rasa která žije bojem a člověk je díky rozpínavosti a vychytralosti přirozenej nepřítel, v tom bych nic komplikovanýho nehledal jako názor jednotlivce Smile Orci jsou primitivní a agresivní komunita a v takových je nesouhlasný názor jednotlivce rychle a brutálně potlačen Smile

(19.09.2011 v 18:23)Hamish napsal(a): Mě spíš připadá divné, že by se ork hnal za jedním člověkem takovou dálku jen proto, aby riskoval, že sám přijde k újmě (protože u hlavního města lidí, co si budeme povídat, tohle riziko je vcelku značné). Já bych se v podobné situaci zachoval spíš tak, že bych ho nechal jít, ale ostatní orkové by dostali echo, aby ho ve vhodnou chvíli zlikvidovali či zajali Smile
V tomhle případě s tebou moc nesouhlasim, jak už někdo naznačil orci jsou agresivní a hodně temperamentní. Proto si myslím, že neni nic divnýho že mu prostě "sepne" a jde mu po krku aniž by vnímal dění kolem sebe. Nepovažuju se za primitivního ani extra agresivního, ale už jsem taky zažil, situaci kdy jsem bych ochotnej riskovat hodně abych někoho dostal.
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
#50
Tak ono jde o to, jak se na orka díváš... já mám pořád představu o orkovi spíš Warcraft orka, než Warhammer orka, ke kterému to spěje tady Biggrin

Ale ok, když přejmu váš názor na mentalitu orka za svou...

Rygosova teorie o tom, že si orčí NPC pamatují střety s Bratrstvem... proč se pak vlastně s Bratrstvem spojili a bojovali společně?

Další věc... pokud je jim fuk, co si o nich lidé myslí a jak se zachovají, proč s nimi někteří chtějí mír?

Další věc... proč by prostě Ishar neměl konečně vytáhnout proti orkům a vypálit jim pevnost? Biggrin
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
Odpovědět
#51
Taky je třeba nezapomínat, že orkové pořád žijou na území Isharionu [všichni jistě pamatujete, kterak WD napsal jistejm aktivistům, že na jejich vykolíkovaní království dlabe :o)]
Odpovědět
#52
Jedna věc...orkové žijou za hranicema Isharionu mrkněte na hraniční kameny..si myslíte že vám patří celej svět?
Odpovědět
#53
No, orkové bojovali s Bratrstvem ještě za dob, co Bratrstvo vedl Segoves. Pak to dostal Karlos, to sme se taky moc nemuseli a pak Drathart, s tim se nějak uzavřelo spojenectví...

Co se týče hranic Isharionu, beru je podle kolíků. Ať si řiká kdo chce co chce, ty kolíky tam sou a dokaď tam budou tak je budu brát jako hranice...
Odpovědět
#54
Ale Isharu nic nebrání, aby se sebral a šel dobýt území, které si orkové jen tak zabrali pro sebe.
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
Odpovědět
#55
No, netusim, kdo tam ty koliky (respektive hranicni kameny) daval a na zaklade ceho, kazdopadne si nemyslim ze by to melo nejaky vztah k realite. Ja osobne za to odmitam brat odpovednost, takze fakticky jsou bezvyznamne. A ani nehodlam ted resit hranice Isharionu, neni to nutne.
Ad Hamish: Hlavne nikdo nebrani v tom, ty kameny posunout o x kilometru dal.. Takze je to uplny nesmysl, brat je jako bernou minci.
EDIT: Jinak od vcerejsi noci pusobi Isharionske hlidky i "mimo hranice Isharionu" (tedy uzemi pomylene prezentovane jako ohranicene hranicnimi kameny).
Odpovědět
#56
Ukončím svou účast tady (je to o ničem):
Orci jak mi je tu popisujete (maniakální vrazi čehokoliv kterej prostě "cvakne a letí") by vymřeli v průběhu jediné generace. I ork má pud sebezáchovy a inteligenci.

2Tulgyr @ "Nikdy ste orka nehráli, hrát ho nebudete": Tohle velmi nerad slyším. Nejsi jediný ork na MW, nediktuj chování celé rase. Je rozhodně víc lidí co chtějí hrát orka (i kdyby jen proto že je to "cool") než lidí kteří mají stejný pohled na jeho hraní jako ty.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#57
No nevim, ale jestli někdo naštve orka na jeho území tak si to určitě nenechá líbit. Já myslim že se Nazgel zachoval adekvátně...
Odpovědět
#58
No, jsem takovej dobrák, že vám to připomenu.

Orkové a elfové se tak jednou usmysleli, že vezmou kůly a zarazej je do země. WD, kterej o těhlech jejich plánech neměl ani páru, se samozřejmě podivil. Pak si musel vytrpět několik ujetejch rozhovorů po ICQ, po kterejch na fóru napsal, že tohle vykolíkování je čistě věc mezi orky a elfy, ale království jako takové na to v žádném případě nebude brát zřetel (tuším proto, že kvůli pár maniakům nebudeme sbírat guardy z Isharu, aby šli vyhladit neuvěřitelně drzou elfí a orcskou rasu, která, ač má sílu blížící se nule, si něco takového dovolila vůči xxx krát silnějšímu království). To, že jsou orkové jako rasa po tomhle aktu vůbec naživu, přičítejte tomu, že kdyby to Isharion na vědomí vzal, adekvátní reakce by vymazala tuhle pidirasu z mapy a nový hráči by trpěli kvůli těm koumákům.

Takže už kvůli rozumnejm hráčům doufám, že IG nikdo vykřikovat "moje území" nebude, jináč by už taky pohár mohl přetýct.
Odpovědět
#59
Nemohl, protože jediná větší akce proti orkům byla z iniciativy hráčů a Ishar jí nijak nezaštítil, takže dostali na budku, orci a Bratrstvo se pak Isharu jen vysmáli a byl konec Smile
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
Odpovědět
#60
Dommi
Každý území se jednou prvně osídlilo a až pak to začali nazývat vlastním územím Smile Orci tam už herně žijou xdesítek let a jsou teritoriální bytosti, já nevidim nejmenší důvod proč by ten kus smradlavýho bláta nemohli pokládat za vlastní území Smile

Hamish
Přesně tak Smile
Neni zájem bránit vlastní zájmy tak proč si neukrojit kousek země pro sebe když ho nikdo nebrání Smile
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět



Skok na fórum: