Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pvp prohřešek
#1
Byl jsem napadnut a zabit nějakými lidmi před Isharem a dostal jsem pokutu za to že jsem byl zabit nechápu proč jsem to dostal zrovna já když jsem jen šel do Isharu děkuji za odpověď Smile
Odpovědět
#2
Doplňuji jde o postavu Beatus Zeno a ja mam vypnuto pvp a zautocili na me co meli zapnute pvp a ja se nijak nebranil
Odpovědět
#3
PvP prohřešek bude prošetřen.
Pokutu jsi mohl dostal pokud jsi na někoho z nich zaútočil a on byl občanem nebo spojencem Isharu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#4
(03.02.2012 v 21:58)Whitey napsal(a): PvP prohřešek bude prošetřen.
Pokutu jsi mohl dostal pokud jsi na někoho z nich zaútočil a on byl občanem nebo spojencem Isharu.

Poupravim. Nemusel ani utocit. Staci kdyz na nekoho zautoci obcan mesta a ten druhy obcanem neni, jde straz automaticky po neopcanovy i bez toho, aby treba jen zapl pvp -> obcanstvi znamena mit NPC garda na sve strane v boji proti komukoliv
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#5
[20:51] [PvP prohřešek] Berroson [PvP] útočí na hráče Beatus Zeno [nePvP] !
[20:51] [PvP prohřešek] Areius Velva Nemus [PvP] útočí na hráče Beatus Zeno [nePvP] !

[20:51] [PvP prohřešek] Beatus Zeno [nePvP] útočí na hráče Berroson [PvP] !
[20:51] Beatus Zeno přidán na blacklist Ishar. (původce Isharská stráž)
[20:51] Hráč Beatus Zeno omráčen, původce: Isharská stráž (1184, 1895, 0)
[20:51] [Penalty] Beatus Zeno vyhoštěn na (1221, 1757, 0).
[20:52] Hráč Beatus Zeno je opět naživu (1221, 1757, 0)

Dávám těm dvěma prostor na obhajobu, protože finální omráčení provedla stráž v reakci na chybný záznam do BL.
Standardní trest za porušení PvP pravidel je týden BAN. RP následky proti útočícímu občanu města nechám na hráčích.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#6
Podle mě by tyhle hráči neměli bejt občani Isharu, resp. nechápu proč eště sou když byli několikrát odsouzený atd.
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#7
Jo to je moje chyba. On kdysi byl mezi Stopaři a všem zaměstnancům města ve své tabulce a tedy i v zákoníku vedu občanství zdarma.
Bohužel mě nenapadlo ho vyškrtnout.
Nikdo za obranu před vyvrhelem do vězení samozřejmě nepatří a kdyby se někdy něco podobného nedejbože opakovalo, tak mě stačí kontaktovat a já to vyřeším.
Odpovědět
#8
Žádné další reakce? Trest aktivován.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#9
U toho jak jsem útočil na Berrosona je to špatně asi u klienta, protože jsem na něj neútočil ale jen šel asi to byla nějaká automatická obrana.
Odpovědět
#10
není to tím že postava automaticky zaútočí na toho kdo útočí na ni i když nemá zaplý warmód? tohle autotargetování by chtělo volitelně vypínat...já z toho mám stále jen problémy
Odpovědět
#11
Autotarget, pokud je, tak je na straně serveru, klient s tím nemá nic společného... zadejte bug do Mantisu, pls.
Odpovědět
#12
Myslim že se jedná o protiutok..kdy postava někdy automaticky opětuje utok..tim zacílí hráče či npc ktery na něj zautočilo..
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#13
Hmh, pokud je to protiútok, opět chyba na straně serveru, šup s tím na Mantis Biggrin
Odpovědět
#14
no tušim že už to tam někde je Biggrin
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#15
Oook
Odpovědět
#16
S protiútokem byl hlášen pouze bug že se změní cíl (z vašeho na toho na koho byl protiútok), to uź je opraveno. O jiné zatím nevím.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#17
Protiutok to neni..
akorad se ted nedavno zavedlo to, ze ve warmodu automaticky opetujete utok, kdyz na vas nekdo zautoci.
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#18
Takového se nic nezavádělo... spíš vedlejší efekt toho že už neopětujete útok po tom co vás někdo zacílí.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#19
S tím warmodem a opětováním útoku, pokud ještě na nikoho neútočíte, to by tam být mělo... alespoň kdysi to tak bylo...
... a myslím si, že je to tak správně.
Odpovědět
#20
Když má hráč vypnutej warmod a když na vás něco utočí tak se nic neděje..Pokud ale zapnutej warmod mate a něco na vas utočí tak tak se samozacili a hra sama opětuje utok bez toho aby hrač musel něco zacilovat..

Takže pokud Beatus Zeno jen zapnul warmod a někdo na něj zautočil tak to za něj automaticky zautočilo taky..
Myslim si že to neni správně..pokud to vemu takhle když má hráč uchopí zbraň, hráč by měl mít větší kontrolu nad tim co dělá..

Peace mod- V Klidu se zbraní v ruce
War mod- Hráč je v nápřahu se zbraní
War mod+zacílení dvojklikem na co chce utočit- Hráč utočí na cíl kterej si zvolil
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět



Skok na fórum: