Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pro jaké hráče je Manawydan?
#1
Zdravím, přemýšlím o tom, že bych tady začal hrát. Procházel jsem si web, ale pořád si nejsem jistý, jestli je tato hra pro mě.

Takže moje otázka je, jestli je tato hra pro hráče, který:
1. Má na hraní málo času (pár hodin týdně)? Zatím mi všechno přijde velmi složité a mám pocit, že většinu času strávím spíš studováním pravidel a návodů než hraním a než se ke hře dostanu znova, tak zase to co jsem nastudoval zapomenu
2. Nemá žádné zkušenosti s RP, ale má snahu se o to pokusit? Opět si nejsem jistý, jestli nebudu muset trávit spoustu času studováním nějakých pravidel společenského chování, historie a podobně, než se budu moct vypravit do světa bez obav, že něco nějak pokazím
3. Chce se u hry bavit i se slabou postavou? Jde mi o to, abych nemusel trávit hromadu hodin trénováním nějakých dovedností, než se vůbec dostanu k něčemu zábavnému

Děkuji za odpověď
Odpovědět
#2
1. Velká spousta lidí hraje, jen když se něco děje, takže bych řekl, že má. To už je jen o tom, co od toho chceš.
2. Tady si stačí dát pozor na smajlíky, zbytečné ooc a aspoň trochu pamatovat na to jaká je tvoje postava. Ostatní už nějak vypozoruješ a přijde to samo. Ono každý nějak začínal a nějaká archaická řeč a podobně není potřeba.
3. Prvních pár úrovní je úmorných, když nevíš co kde jak... ale pokud tě baví prozkoumávání světa, nebo když si najdeš nějakého parťáka (což silně doporučuju), tak se dá zábava najít i na první úrovni. Obecně postava začne pěkně fungovat až tak kolem 10.
Odpovědět
#3
Neni
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#4
Bohuzel pro osameleho neRP hrace Manawydan opravdu neni.
Odpovědět
#5
Ja myslim, ze nejsi sam, kdo ma na hrani malo casu.. Na zacatku si staci precist pravidla, hodne informaci naberes v Tutorialu primo ve hre. Zadne presne znalosti o svete nepotrebujes, nemusis se bat, ze prijdes do mesta, udelas tam nejaky "faux pas" a povesi te na sibenici.. Smile Jinak hodne hracu je ochotnych poradit i primo ve hre na chatu nebo na IRC.
Ja kdyz jsem prisel, tak sem taky nemel s RP zkusenosti a nemel sem tu zadny znamy.
Ono je tu tech moznosti spousta a nektere veci uvnitr funguji vcelku slozite, ale neni potreba, aby kazdy hrac chapal presne fungovani vseho. Takze ja bych to byt tebou zkusil..
Odpovědět
#6
Pokud se rozhodnes hrat. Klidne me muzes kontaktovat zde na foru pres soukromou zpravu a ve hre se ti klidne povenuji (ale vetsinou bych mohl jen po vecerech)
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#7
Díky za informace, vidím, že tu máte opravdu hodně aktivní komunitu, což vidím jako plus. Problém vidím právě s těmi začátky a v tom, že nemám s kým hrát. To pak vlastně ani nevím, co bych v tom světě dělal. Přijde mi těžké hrát RP za svou postavu v prázdném světě (podle statistiky v době kdy mám čas na hraní je ve hře málo hráčů). A nechce se mi plýtvat časem někoho jiného, když nemám ani úplně jasno, jestli tu budu chtít dlouhodobě zůstat. Ale díky za nabídku Eržiko, kdybych náhodou opravdu potřeboval, tak se ti ozvu. Každopádně se mi Manawydan líbí hlavně tím jak vypadá promyšleně, podporuje RP a není zaměřen jenom na boj, což skoro žádná jiná MOO nesplňuje.
Odpovědět



Skok na fórum: