Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohledně BL
#61
O telo neprijde (vraceno).. Byla v BL, nemela pokutu.
Odpovědět
#62
Tak vyskytl se stejný problém akorát u jiného hráče. Martina Chmatáka.
Odpovědět
#63
BL jsem mu zrušil, když jsem se díval do logu v zákoníku, tak tam je pouze, že mu byl trest vytvořen, ale není tam žádný zápis o zrušení trestu. Vzhledem k tomu, že to je už asi třetí případ, tak tam musí něco zlobit, protože pokutu už nemají, ale stále jsou zapsáni na BL.
Odpovědět
#64
Podívám se.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#65
Nebyly ty pokuty vystavené jinde než jste byly uvěznění? Např. uvěznění v Isharu za pokutu z Gorenu? (pokud Ishar uznává Gorenzarské tresty)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#66
Díval jsem se a Ishar uznává pouze sebe Biggrin.
Odpovědět
#67
Hmm, ta diplomacie se musela vymazat, byl tam Goren a Vilhelmovice.. Sad Budu to muset udelat znovu.
Odpovědět
#68
Dostal jsem trest za kráděže v Isharu. Zaplatil jsem pokutu, nechal jsem se chytit a odseděl si, co jsem měl - v Isharu. V pohodě mě to propustilo z vězení, ale stráže mě pořád měly na BL.
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#69
Jiný trest na tebe není vydaný? Třeba v jiném městě?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#70
Není. Alespoň o tom nevím.
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#71
Něco jsem tam vypáchal, uvidíme po restartu jestli to bude pořád dělat problémy.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#72
Potvrzuji, že po stejném prohřešku, po zaplacení pokuty a odsezení trestu ve vězení jsem byl odmazán z BL.
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#73
Děkuji za zprávu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: