Hlasování: Kdy uspořádat turnaj (cca od 16:00)?
2.5.
36.84%
7 36.84%
3.5.
21.05%
4 21.05%
4.5.
10.53%
2 10.53%
5.5.
15.79%
3 15.79%
6.5.
15.79%
3 15.79%
Celkem 19 hlas(ů) 100%
* Pro tohle jste hlasoval(a) Vy. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kareldský turnaj
#41
Prosim o pozorne precteni pravidel. Dostal se ke me dotaz ohledne kouzla neviditelnost na turnaji magu. Odpoved: Jsou povolena pouze utocna kouzla vyjma plosnych a prstu smrti. Definici pravidel jsem pro jistotu upresnila.

Dale prohodim poradi pestnich zapasu a turnaje magu. Novy rozvrh tedy je:
16:00 - 17:00 - Pestni zapas
17:15 - 18:15 - Turnaj magu
18:30 - 19:30 - Boj muze proti muzi
20:00 - 20:45 - Lukostrelba
21:00 - 22:15 - Tjost
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#42
takže tady máme vlastní funkční souboják ve kterém level není vše a ty vymyslíš svůj vlastní nový (netestovaný) souboják? sory ale já dávám palec dole
asi to bude znít až moc rejpalsky ale kéž by bylo takové úsilí vloženo do vyvážení zbraní na které se tu nadává už nějakej ten pátek Angry...no uvidíme co ti z toho vznikne
Odpovědět
#43
Chapes to naprosto spatne.

1) Budu stale vyuzivat stary soubojak
2) Kdo bude mit vyysi lvl bude mit stale vetsi sanci
3) Pokud chcete turnaj, kde si stoupnout 2 postavy proti sobe a kliknou na sebe a pak pockaji, kdo vyhraje...staci rict, me tohle prijde celkem nudne.
4) Co se bude menit jsou pouze parametry zbrane a to jen v urcite mire. Pujde tedy o stesti a o to, co zvolite za vhodnou strategii v urcitych momentech.
5) Osobne do tohodle napadu nevkladam az tak moc usili, je to prace na par minut, kdezt soubojak je prace na x desitek hodin, ktere nemam.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#44
(jen prosím o úpravu mého hlasování.v tu sobotu nemůžu...ty příjmačky mám prej až odpoledne Angry ...dík)
Odpovědět
#45
Smazal jsem z ankety Montyho hlasy (vsechny tri).. Muzes si zahlasovat znovu.
EDIT: hotovo.
Odpovědět
#46
Pokud se nekdo neprihlasi na pestni turnaj nebo tjost, tak budu muset tyhle dva turnaje zrusit...2 lidi jsou malo Angry.

Ostatni turnaje zatim plati.

Pokud se nektery z turnaju zrusi, nejspis se zmeni i rozvrh celeho eventu, sledujte pripadne zmeny.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#47
Vypadá to tedy, že turnaj se bude konat 2.5. od 17:15 do cca 20:45 a budou se konat všechny části kromě pěstních soubojů).

16:00 - 17:00 - Pěstní zápasy (ZRUŠENY!!!)
17:15 - 18:15 - Turnaj mágů
18:30 - 19:30 - Boj muže proti muži
20:00 - 20:45 - Lukostřelba
21:00 - XX:XX - Tjost

Časy jsou pouze orientační.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#48
Aktuálně přihlášeni:
Lukostřelba: Varous Vermi, Linda Averová, Lisanna, Avelion, Carwen
Turnaj mágů: Adria Hawke, Jára Kořínek, Cronos
Boj muže proti muži: Thindan Lithael, Horian Voren, Kozlík, Elindiel, Sven
Pěstní zápas: Horian Voren, Elindiel, Carwen
Tjost: Horian Voren, Elindiel, Bhatunar

Máte poslední možnost se přihlásit.

Kdo z přihlášených nepřijde, bude diskvalifikován a nemusí být vpuštěn na příští turnaje. Máte případně možnost se ještě odhlásit do začátku přihlášeného turnaje.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#49
Ještě malá úprava...jeden z hráčů se nemůže dostavit, takže turnaj v pěstním zápasu se ruší, pokud se nikdo nepřihlásí.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#50
Prosím všechny účastníky, aby se dostavili k turnajovému místu pokud možno 15 minut před zahájením jejich turnaje z organizačních důvodů.

Turnajová místa budou oznámena RP cestou.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#51
Carwen - Lukostřelba, pěstní zápas
Odpovědět
#52
Ok, ale zkazil si mi dnesni rozvrh, uz sem ani nedoufala, ze to teda zacne ve 4 Biggrin...doufam, ze to stihnu... Biggrin
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#53
Nebylo by možný prohodit lukostřelbu s čímkoliv jiným? Zrovna v půl 9 musím hrát něco jinýho Smile
Varous Vermi - [Renom Ordo] - Hraničář se slamákem - Ten který zasadil Démonovi smrtící úder
Odpovědět
#54
To ste si vzpomeli teda brzo...ne. Rozvrh uz menit nebudu, kdyz ho zmenim nebude to vyhovovat dalsim lidem.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#55
Potom mě teda vyškrtni.
Varous Vermi - [Renom Ordo] - Hraničář se slamákem - Ten který zasadil Démonovi smrtící úder
Odpovědět
#56
Já se moc omlouvám, ale asi se nakonec na mágy taky neukážu.
Mám fakt dost dohánění do školy a jestli se objevím, tak spíš až večer, potom co budu mít hotovo.
Odpovědět
#57
Heh. A nepripadne vam to blby ? Zas a opet se nekdo snazi pro vas neco udelat a ... Proc slibujete neco, kdyz si nejste jisti.
Odpovědět
#58
Já ještě nevím.
Jen říkám a už před tím jsem to tak trochu předesílal, že možná budu mít něco s větší prioritou, aby se na mě třeba zbytečně nečekalo. Proč by mi to mělo připadat blbý?
Když budu moct, tak přijdu... když ne tak prostě ne.
Odpovědět
#59
Ok pocitam s tim.......
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#60
Dekuji a zaroven se omlouvam hracum, kteri se dostavili (krome Iliciuse) a pokusili se spolu se mnou vytvorit Kareldsky turnaj.

K hracum, kteri se nedostavili se radeji vyjadrovat nebudu. Myslim, ze turnajum tu bude na delsi cas konec.

Slibuju, ze uz se nebudu nikdy pokouset o zadnou akci.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  [RP] Kareldský turnaj Galran 1 5 838 29.06.2014 v 17:05
Poslední příspěvek: Galran

Skok na fórum: