Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CHYBA Orim krysy
#21
Víc problémů s Orimem, v části hned po normálních krysách chce ať si prohlídnete město, s tím, že se pokaždé spustí "Prohlédl sis okolí <místo>"... K tomuto došlo použe u hradu a majáku, a ačkoliv jsem proběhl všechna další místa křížem krážem, nic se již nespustilo a tedy nemůžu pokračovat.
Odpovědět
#22
Diky za test, jdu na to.
Odpovědět
#23
Je to dobry, vyreseno ve hre (zda se ze funguje)..
Odpovědět
#24
Co je s tím Orimem zase špatně? Laugh
Poslal mě pro bezhlavého krále, či co, pokud jsem to dobře pochopil je to ten rozpadlý dům, kde je Amelie, jak je tam "Vstup do podzemí"
Tak jsem šel, klikám, chodím a ... nic Dry
Odpovědět
#25
neni to tam, je to na pasece se zmijemi ( propadliste) a pokud nejsi mag, nebo vysoky lvl tak doporucuju sehnat nekoho kdo ti s tim pomuze
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#26
Aha, díky. V propadlišti jsem sice taky byl a nic se nedělo, ale tam jsem teda nijak extra nezjištoval, jestli se tam někam leze.
A díky za info, člověk by čekal, podle charakteru prvních dvou úkolu (projít město, zabít pár krys) že to bude pro lidi, newbiky i na usolovani.. Smile
Tedy ignorovat můj post.

A teďka mě tedy zajímá co dělá to podzemí? Já bych se zeptal ve hře (rp) ale moje postava neumí číst, takže nějaká cedule je mi prd platná - zkrátka tuctová rozvalinaBiggrin
Odpovědět
#27
(14.12.2012 v 18:09)Talon napsal(a): neni to tam, je to na pasece se zmijemi ( propadliste) a pokud nejsi mag, nebo vysoky lvl tak doporucuju sehnat nekoho kdo ti s tim pomuze

Tohle je docela zavádějící příspěvek, doporučuji si ten dungeon nejdříve projít, než radit.
Odpovědět
#28
Nekteri hlasi problemy s ukolem Orim - Nakazene krysy. Nejde jim pry uzavrit nebo to nedava odmeny.
Postava Walter ktera quest dela treba nema vubec ten pozadovany Tag Orim_Ishar_penez.
Uz nevim, kdo to delal, ale nejak se v tom ztracim. Smile V nejhorsim to opravim nekdy sam no..
Odpovědět
#29
Moje celkove pokazena interakce...zitra se na to podivam, diky za info.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#30
A to mne se zas celkove libi.. Smile Hlavne ta cast jak te provede po meste.
Odpovědět
#31
takze teno quest se mi zda jako jeden, ktery dava hodne expu, 10 expu za krysu, problem je v poctu krys. Ne, ze bych chtel aby jich blo vic ( i kdyz by se to hodiloBiggrin) ale tento quest se mi zdal primarne pro nooby, zacina lehce aby jej kazdy mohl splnit, az se dostane k tomuto, a tu je ten problem. Tento quest je vyhodny i pro vyssi lvl, takze na tyto krysy chodi skoro kazdy kdo kolo nich jde. A pro novacky nezbyvaj
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#32
Já bych zase řekl, že expů je za tenhle quest až nepřiměřeně moc. A podle mě by měl být jednorázový.
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#33
no prave, je to sice dobry prisun expu pro low lvl hrace, ale vyplati se to delat i vyssim lvl
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#34
Vyplati se to delat na vyssich lvl? No to nvm, ale nez najdu a zabiju ty krysy, tak si radeji zajdu zabit neco jineho, z ceho mam expu vic. Pokud chce nekdo na lvl 20 vrazdit krysy, tak prosim, ale podle me tech par desitek expu nikoho na vyssim lvl nevytrhne. Navic ne kazdy chce byt na lvl 20+ zabijak krys Biggrin.

Co se tyce vyse. Nemyslim si, ze nejakych...150 expu pro cely server za 30-45 minut (respawn) je neprimerene moc. Z armadnich Q mam za 6h cca 700-800 expu jen pro sebe a nemusim se neustale hnat za krysama.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Orim- krysy Pietro 0 3 970 16.09.2014 v 23:40
Poslední příspěvek: Pietro

Skok na fórum: