Hlasování: Kdy byste měli možnost se zúčastnit trhu s hospodářskými zvířaty?
Úterý 8.5. po 20:00
42.86%
3 42.86%
Čtvrtek 10.5. po 20:00
42.86%
3 42.86%
Nehodí se mi datum
0%
0 0%
Nehodí se mi čas
14.29%
1 14.29%
Celkem 7 hlas(ů) 100%
* Pro tohle jste hlasoval(a) Vy. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trh hospodářských zvířat
#1
Pár lidí se mě ptalo po možnosti koupit od RT chovné páry všemožných zvířat - slepice, krávy atd.
Kdo by měl zájem, hlasujte o datu, které se vám hodí. Ostatní prosím nehlasujte.
Předem říkám, že nechci nikomu brát práci, takže kdo z hráčů je aktivní a má možnost a chtěl by uspokojit potřeby spoluhráčů, pak se stačí sem ozvat a tento topic bude sloužit pouze k setkání nabídky a poptávky - dále se dohodnete mezi sebou. Z téhož důvodu nebudou v prodeji žádní koně nebo lamy apod. - jezdítka jsou dle mě sehnatelná slušně. Téma zakládám proto, že si myslím, že nikdo kdo by poptávku uspokojil tu aktuálně není, nebo že je přinejmenším neaktivní.. Smile

Zatím jsou v plánu: slepice, krávy, ovce.
Pokud chcete něco jiného, tak sem napište co.
Odpovědět
#2
Tak pondělí odpadá i u mě, v úterý se vracím, tak se uvidí, jak se to tu zatím vyvine..
Odpovědět
#3
No já bych poptávku uspokojit schopná byla, ale problém je v tom že třeba jediné kuře kterém jsem kdy našla bylo v ohradě nebo v krystal dungu a z tama ho jaksi nedostanu;o) Ale jinak proti prodeji zvířat, které nemají běžný respawn, nic nemám
Odpovědět
#4
Jasný.
Takže podle hlasování ve čtvrtek 10.5. okolo 20:00 proběhne trh zvířat. Pokud se nedostaví zájemci, budou další termíny v dalším týdnu.
Do budoucna se podíváme, jak to pořešit, jestli dělat nějaké "rare" spawny těchhle zvířat (1-2x měsíčně na nějakých místech) nebo jestli je přidat do stopování.. Já bych byl spíš pro rare spawny, klidně hlídané (typu "parta zbojníků v táboře s ohrádkou, kde maj pár slepiček" - slepičky se respnou třeba jednou dvakrát za měsíc).
Odpovědět



Skok na fórum: