[RP] Alethorn
#1
Tož jsme se sešli jednoho dne před hlavní Isharskou bránou. Přilezli tam asi všichni rolníci, kteří se nacházeli v blízkosti města, jelikož si jinak nedovedu vysvětlit, proč se pak chovali jako hejno slepic, když uviděli naše soupeře, ale o tom až dále...

[Obrázky: 20120729alethorn1.jpg]

Sešli jsme se, protože jeden mág, nějaký Agel, nám nabídl odměnu, když zjistíme, co se děje v oblasti za Cypronou. Prej se tam někde vytvořil magický portál.
Došli jsme až k soutěsce, která vede k vodopádu a tam jsme narazili na první protivníky.

[Obrázky: 20120729alethorn4.jpg]

Po šíleném zmatku, který následoval, jsem se pokusil ujmout vedení. Ale i jednoduchý úkol vytvořit řadu, byl pro ně složitý, jak se pak ukázalo.

[Obrázky: 20120729alethorn6.jpg]

A ono mi to vyšlo! Od té doby jsme už neměli žádné ztráty na životech, pouze několik zraněných.

[Obrázky: 20120729alethorn7.jpg]

Byl jsem ale asi hodně dobrý, protože vždy běželi vyplnit mé rozkazy dříve, než jsem je řekl úplně celé.

[Obrázky: 20120729alethorn9.jpg]

Po nějakém úsilí se nám podařilo už vytvořit i rovnou řadu.

[Obrázky: 20120729alethorn11.jpg]

Nakonec, jsme narazili na podivného muže.

[Obrázky: 20120729alethorn12.jpg]

A dokonce věděl o portálu, ale ten se prý uzavřel, když jím prošel.

[Obrázky: 20120729alethorn13.jpg]

Prej přišel z jiného světa.

[Obrázky: 20120729alethorn14.jpg]

A pak jsme se dověděli i jméno onoho světa.

[Obrázky: 20120729alethorn15.jpg]

Neznámého jsme pak zanechali u bratra trpaslíka nedaleko vodopádu, aby tam čekal, dokud mu nepomůžeme se stavbou portálu do jeho domova.

[Obrázky: 20120729alethorn17.jpg]

Po návratu k severní bráně Isharu jsme si vyměnili s mágem Agelem naše poznatky. Vždyť když dokáže postavit portál pro cestu domů, tak ho mohl postavit i sem, ne?

[Obrázky: 20120729alethorn18.jpg]

Jakmile se začalo mluvit o vyplácení odměny, tak se měla vytvořit řada. Řada tu stála během několika okamžiků. Tak dobře jsem je to naučil!

[Obrázky: 20120729alethorn20.jpg]

Nakonec došlo i na odměnu z majetku Královské akademie.

[Obrázky: 20120729alethorn21.jpg]
Odpovědět
#2
OOC: Zapomněl jsem Ti poděkovat za zápis a screeny - dík moc. Kdybys něco potřeboval nebo Tě napadla nějaká odměna (expy ani nenabízím, vzhledem k tomu že si nonstop na lvl capu Wink), tak řekni..
Jinak nebude vadit, když to použiju na náš Facebook?
Odpovědět
#3
OOC: Děkuji postavám Gerg, Nakor, Berroson a Marilla za dodání potřebných surovin pro event, případně i dalším, kteří se podíleli. Jmenovaným, kteří ještě nejsou na max. lvlu jsem dal menší expovou odměnu. Pokračování je již plánované.
Odpovědět



Skok na fórum: