Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festival Fantazie 2008-2011
#1
Zrovna jsem to objevil, resp. vedel jsem, ze se nekde urcite neco takoveho, ale nikdy jsem na nicem podobnem nebyl. Tentokrat jsem se rozhodl, ze bych to rad zkusil. Tak me jen zajima jestli tam taky nekdo jedete, ze bych mohl pripadne nabidnout dve mista v aute od Hradce Kralove.

http://www.ffspecial.cz
Odpovědět
#2
castecne nad tim uvazuju, bo tam budu mit hafo znamejch, ale trochu (hodne) bojuju s tim, ze je to na muj vkus moc komercni a malo nadsenecky. zatim sem dycky tihnul spis k trpasliconu. tuhle akci mam porad zafixovanou jako starej avalcon a asi se trochu bojim ze bych prisel o iluze. ale zvazuju to, to zas jo
Odpovědět
#3
Možná...případně bych se ozval...
Bartoloměj - lidský hraničář
-toho času správce Isharionu, nyní na odpočinku.
Odpovědět
#4
Tak to pro me asi ne - radsi bych zasel nekam na posezeni dat si jeden kriglik
Odpovědět
#5
Fredy, ty jsi z Hradce? .. jinak přemýšlím o tom (aby to nebyl OT Rolleyes)[/align]
Odpovědět
#6
No ne primo z Hradce, ale mam to tam co bych kamenem dohodil Smile Ale jezdim do HK do prace, takze si mi skoro pripada, ze spis bydlim tam Biggrin

Votary: kriglik si muzes dat i na takovym festivalu Smile ale se mnou teda nepocitej, pivo do me nikdo nedostane Smile
Odpovědět
#7
Gril... no vždycky tam dělali prase... Já se na FFS určitě budu vyskytovat. Ale jsem z Vysočiny, tak s odvozem nemám problém.
Odpovědět
#8
Psával jsem pro web člověka, který to organizuje. V té době mladý hejsek, který podnikal na ičo své matky. Na jeho akci bych nejel. Ale možná, že za ty roky dospěl.
Odpovědět
#9
Me to jen zajima jake to bude, nikdy jsem na zadnem takovem conu nebyl. Proto tam taky jedu jenom na 2 dny a ne na celych 5. Podle dojmu uvidim jestli si to pristi rok zopaknu nebo uz nikdy vice.
Odpovědět
#10
Já jsem si tam pokaždé něco zajímavého našel. :o)
Odpovědět
#11
Když jsme u Conů, doporučuji pro Scifi a Fantasy KoprCon.
A perlička - podle neověřených zdrojů se chystá dost velký a kvalitní con v Ostravě. Co jsem slyšel, tak by to měl být nějaký putovní Con s evropským renomé, či co.
Odpovědět
#12
imo se nic nevyrovna trpasliconu .o)
Odpovědět
#13
Je tu další ročník Festivalu Fantazie, opět v Chotěboři ve dnech od 2.7. do 12.7. Pojedete někdo ? Smile Mužu kdyžtak svíst od Hradce Králové autem.
Odpovědět
#14
Za předpokladu že odmaturuju, tak tam budu a už se na to moc těším...
Odvoz ovšem nepotřebuji
Odpovědět
#15
Tak kdo všechno jste a nebo budete na FF? Zejtra tam s Kozlem jedem. Tak by jsme pak mohli nějak zahospodovat.
Odpovědět
#16
Ja tam jedu zitra na vecer a budu az do soboty.
Odpovědět
#17
Jedete někdo na letošní FFS?
Já a Kozel tam někdy kolem víkendu budem, tak by jsme zas mohli dát s někým spicha. Smile
Odpovědět
#18
Festival fantazie? - kdyz budu mit zajem ctvrtkilacek od domu Biggrin(pokud bude opet v chotebori)
Agolodh - kovář
Galigern - mág
Odpovědět
#19
Ty jsi z Chotě? No vida... aspoň někdo. Tak mi kdyžtak SZni svoje číslo a my se ti pak ozvem.
Odpovědět
#20
(29.10.2009 v 15:39)Colwyn napsal(a): Ty jsi z Chotě? No vida... aspoň někdo. Tak mi kdyžtak SZni svoje číslo a my se ti pak ozvem.

zájem by byl o zejtrka zacina moje oblibena cast FF - Gatecon , ale jaksi nejsou prasule a jak vas znam jen by ste chlastali a me chudakovi nenalejou Angry - je mi 15
Agolodh - kovář
Galigern - mág
Odpovědět



Skok na fórum: