Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festival Fantazie 2008-2011
#21
No mě zas zíta končí má neoblíbenější linie AMcon, páč v Praze teď paralerně běží něco jiného.
A co já pamatuji, tak tam nikdy nalejvací věk neřešili... ale možná je to jen můj dojem.
Každopádně se ozvy.
Odpovědět
#22
Ahoj lidi,
chystáte se někdo letos na FF? Byl bych pro nějaký Manawydanský sťuknutí.. ať už u deskovek nebo u korbelu piva...
Tak co? Smile
Odpovědět
#23
Chci jet. Ale jen za predpokladu, ze nikomu nebude vadit, ze budu ze vsech nejkrasnejsi a ... vubec celkove nejlepsi. No.
Odpovědět
#24
To snad nějak strávíme. SZneš mi na sebe číslo?
Ještě někdo? Smile
Odpovědět
#25
Za nedlouho -> 27. - 31. 10. 2010 bude další speciál.
Nechystáte se tam někdo, že by jsme zase udělali MW posezení?
Odpovědět
#26
teoreticky se tam mozna obevim na ZvB prednasku.. ale zatim to neni nic jistyho
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#27
Ahoj já (Vendelín) a Hefi pojedeme určitě, byť tedy jen na pátek a sobotu....
Odpovědět
#28
Super... SZnete mi nějaký mobilní kontakt? Nevím jestli se dostanu na linii Harryho Pottera a hledat tam někoho je kolikrát vcelku problém i s telefonem.
Já tam jinak taky pojedu s určitostí alespoň na víkend a snad se ke mě zas připojí Kozlík, tak by jsme mohli posedět nad deskovkou nebo nad korbelem.. kofoly.
Odpovědět
#29
Neplanujete jeste nekdo prijet? FF je uz za dverma a zatim to na nejaky masovejsi mw sraz nevypada. To si rikate fantasaci?? Biggrin
Odpovědět
#30
Já a hefi jsme na tom stále stejně ..... pátek a sobota Biggrin
Odpovědět
#31
Jo jo... s váma počítám. V pátek odpoledne napíšu a kdyžtak zahrajem carcasone nebo něco. Biggrin
Odpovědět
#32
Já bych bývala šla, ale kdyby tam byly alespoň nějaké zajímavé linie..je to stejný jak Pragocon..pořád ty samé linie a ani si nepřipraví nic nového :/ Je to škoda
Odpovědět
#33
Nejedete zas letos někdo? FF už je za dveřma.
http://festivalfantazie.cz/ff/index.php?...ogram_ff11
Odpovědět
#34
Je to dotaz krapet bokem, ale jede někdo z vás na Bitvu pěti armád?
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět



Skok na fórum: