Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
strata zboží od vendora
#1
dnes cca o 19:40 som sa snažíl pridať kontajner k vendorovi aby sa mi ukladal vykupovaný materiál mimo hlavný kontajner a nechtiac som klikol na zmazanie hlavného kontajnera. Tým som prišiel o všetko čo vendor mal pri sebe, čo by som aj oželel, ale k vendorovi nejde pridávať žiaden ďalší tovar. Keď mu niečo dám, tak že to na neho pretiahnem, tak to zmizne a u vendora sa neobjaví. Vendor je na 1115 2012 20.
Pokiaľ by sa nejaké GM dokázalo pozrieť kam ten tovar mizne.
Asi by bolo dobré zakázať novým vendorom odobrať hlavný kontajner.
Pokiaľ je niekde návod ako pridať nový kontajner vendorovi aby sa mi triedil tovar čo predávam a vykupujem u nového vendora, prosím keby ste mi sem napísali.
Ďakujem.
Odpovědět
#2
"Hlavní kontejner" vendora je jeho batoh. Lze ho znovu přidat pokud se nechá zobrazit paperdoll vendora (např. pomocí kontextového menu + Zobrazit postavu) a zacílí se je batoh.
Rovnou jsem provedl, věci se neztratily - zůstávají v kontejneru i po odpojení.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#3
Veľmi pekne ďakujem.
Dá sa ešte nejak pridať batoh do ktorého by odkladal vykúpené predmety? V tom hlavom sa nedajú prehadzovať veci, tak ani neviem pozrieť čo tam vlastne je vykúpené.
Odpovědět
#4
Lze přidat pouze bednu nebo jiný kontejner postavený nedaleko vendora.
Předmět musí být upevněný a zamčený, aby ho někdo neodnesl/nevykradl. Upevnění lze provést ve vlastním domě, nebo požádat starostu města nebo GM.
U vendora se pak nastaví jako výkupní a u hlavního batohu se položka výkupní zruší. Vykoupené zboží pak putuje přímo do něj.

Na batoh (nebo přímo na vendora) lze použít příkaz "[obsah", který přehledně zobrazí obsah kontejneru a umožní přesun věcí z něj do batohu postavy nebo urćeného kontejneru.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: