Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Questy]Arcanum
#1
Tento topic bude obsahovať všetky kvesty ktoré cech Arcanum. Questy budú radené "podla priority". Bude tiež obsahovať OOC poznámky s inštrukciami na akú fázu sa práve čaká. Tento topic bude pravidelne editovaný. Kvest ukončí ten hráč ktorý sa vráti do budovy cechu po úspešnom vykonaní akcií ktoré sa naplánovali.



Trvalé kvesty:

Hladanie Tilaronpus Alinum
V Podtemne rástla bylina ktorú naši alchymisti vedeli spracovať na nápoj proti Bolesti. Od zmiznutia Drowov nikto takúto bylinu neobjavil.

(Trvalý kvest pre všetkých bylinkárov v cechu)

Hľadanie starých spisov
Mnoho kníh z pred Pohromy bolo stratených. Dnes chýbajú tak banálne informácie ako príručky o chove domácich zvierat, ale aj zložité texty o mágii.

(Trvalý kvest pre všetkých hráčov.)

Knižnica
Je to už pár mesiacov čo som sa vrátil do Isharu. Rozhodol som sa začať skúmať staré texty. Priamo v Arcane sme mali väčšie množstvo starších zápisov, niektoré knihy som prepísal v knižnici Královskej magickej Akadémie. Bude to velmi dlhá a namáhavá práca. Pokial však získame dostatok kníh bude mať zmysel otvoriť knižnicu v Cyprone.

(Trvalý kvest pre všetkých hráčov. Pokial máte záujem prepísať čo najviac herného lore priamo do kníh v hre stačí ma osloviť a pomôžem vám s úpravou)

Výuka
Členovia cechu si môžu zlepšiť svoje schopnosti.

(Cech poskytuje zvyšovanie levelu a učenie perkov)

Historia a ciele cechu:

Cech vznikol krátko po doznení Pohromy v Ishare. Pôvodne jeho členovia mali obnoviť Královskú magickú akadémiu. Pretože však bola podmienka že do akadémie môžu vstúpiť len ludia, avšak nie elfovia tak cech musel ísť vlastnou cestou. Mesto Ishar narozdiel od královstva pochopilo význam a pridelilo nám budovu.

Od tej doby sa venujeme výskumu mágie, alchýmie a bojujeme proti Bolesti. Členom cechu sa podarilo na základe Shunnarovho receptu vyrobiť prvé nápoje proti Bolesti a tiež strážime tajomstvo ktoré mesto Ishar od pohromy nakoniec ochránilo.

Cech síce je verný Isharu, avšak stále hladá členov ktorý by dalšie cechovné domy zakladali aj v iných mestách.

Potom čo sa väčšiu časť Bolesti podarilo potlačiť si cech dal za ciel zozbierať a uchovať čo najviac znalostí.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět



Skok na fórum: