Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP|Cech] Společenstvo Dobrodruhů
#1
UG! Bumhug Waaghar dnes bejt na lov. Ug lovit nějaká liďák co škodit liďák z Ishar agh sbirat kulaťaka co mit u sebe. Jak ug pobit špatna liďák co jen najit a obrat o kulaťáky, tak jit zase zpatky k pevnost, když do cesty se postavit nějaka liďák v rudá. Ug zavrčet a řikat ať uhnout z cesty, že mu jinak gebulu useknout a von se jen zašklebit a říct, že mě vidět jak sekat nějake bandiťuchy nebo jak to řikat a že hledat valečnik jako ug. Prej von patřit k nějaka cech co si řikat Splčechvonstvo Dobruduchů nebo nějaka tak a že prej když ug se přidat k nim a pomahat jim ziskavat mocná věcuchy, žlogťáky a blejštivá kámen z vyprava, tak že prej dostavat taky mocná věcuchy, blejšitvá kámen a žlogťáky. Pak von ukazat prstem na nedaleka chajda a řikat, že jestli chtit teda přidat, ať tam za dub noc zabušit na dveřuchy, že prej mi řict vic a pak von lusknout prstuchama a zmizet. Ug chvili čumět do nikam a ani se nehejbat. Jak se pak furt nic nedit tak se ug trocháč rozlidnout kolem a zas jit k pevnost. Tam si vzit od samica kus opečena masucha a jit přemyšlet nad tim co mi liďák řikat....
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#2
Potkal jsem již tři stvoření,elf ,člověk a ork...všichni se chtějí přidat k mým záměrům Společenstva Dobrodruhů!
Naším cílem je průzkum neprobádaných,ale i známých míst za učelem nalezení zvláštních.či vzácných věcí a hlavně čelit různým nebezpečím. Zažívat dobrodružství toť záměr,kterým se snažím sjednotit tyto dobrodruhy.
Zde jsou jména mých společníků: Adish,Hudy,Bumhug
Vůdcem těhle Dobrodruhů jsem já Argos,pokud má někdo zájem,nechť vyhledá naše sídlo nebo přímo mne,znají mě lidé,orkové i elfové,stačí se zeptat. Samozřejmně nikdo u nás neopovrhuje trpaslíky!
*připnul vzkaz na nástěnku sídla*
Odpovědět
#3
*kouká do batohu*
,,hmm nějak málo popela potřebného k různým trikům mám" řekl si Argos
*slyší klepání na dveře*
,,a Bumhugu skvělé....pojď zajdeme si na Cypronský hřbitov,usmažit pár kostlivců,potřebuji popel! "
...
Odpovědět
#4
Ug vlýst s Argos do liďák jeskyňa kam liďáci schovávat padlá liďák. Hned v dalši chodba na nas vyvalit sama kostroun a divná mrtvolák. Ug držet misto a máchát sekerucha a dělat tam z nich hromada. Argos čekat až ug udělat dost velká hromada agh pak říct ať se kus stahnout. Ug ustoupit agh Argos tam hodit mocná ohnivá mojo bgho všecko spalit na popelák. Jak popelak trocháč vychladnout tak ho narvat do pytlák agh jit dal. Tak my vyčistit cela jeskyňa a nasbirat plná pytel popelák agh dokonce najit i nějaka žlogťák !
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět



Skok na fórum: