[RP] Edwin
#1
Edwin je štíhlý, zhruba 180 centimetrů vysoký člověk.
Barva kůže je světlá. Má krátké bílé vlasy.
Lícní kosti má mírně vystouplé, oči má hnědé. Pod očima se nachází trochu větší nos.

Edwin je starší člověk, prožil toho už opravdu hodně.
Když byl mladší, naverboval ho Drathart, aby se přidal do spolku zvaného Bratrstvo. Edwin přijal nabídku a dlouhé roky bojoval s Bratrstvem proti systému, se kterým Bratrstvo nesouhlasilo.

Poté, co se Bratrstvo rozpadlo, přemýšlel Edwin co se bude dít dál, napadlo ho, že by zkusil naverbovat nějaké zlodějíčky a bandity a zkusil pokračovat v díle Bratrstva pod jménem Temný řád.
To se mu povedlo, zezačátku naverboval 3 zločince - Areiuse, Berrosona, Marillu.
Od té doby to byly zase kruté boje, ale teď to už nebylo pouze proti Isharu, ale také proti Cyproně.
Po dlouhých letech, když jsme měli navrch buď my nebo naši nepřátelé se opakovala minulost - buď od nás někdo zemřel, nebo zmizel - prostě se náš cech rozpadl.

Poté bylo ještě pár pokusů spojit se se starými přáteli a dokončit náš celoživotní boj, ale postupem času se nebylo s kým spojit a ani proti komu bojovat. Ti, proti kterým Edwin bojoval, už byli buď mrtví, nebo se vytratili z dění světa.

Po dlouhých letech, co byl Edwin spořádaný občan Isharu, ho napadla jedna věc - kandidatura na starostu Isharu.
Nakonec volby vyhrál a nyní úřaduje jako starosta Isharu a Vilhelmovic.
Odpovědět
#2
Jako vždy jsem šel vyčistit vlčí šachtu na severu, ale nyní se stalo něco velmi neobvyklého. Po chvíli od vstupu, v půlce mé práce, mě přerušil nějaký člověk. Probral jsem se v kaluži krve, ten člověk už tam nebyl. Proč mě nezabil? Sám nevím, jediné co vím je to, že v té chladné šachtě jsem chytil asi nějakou nemoc. Klepu se jak ratlík.
Odpovědět
#3
Den ode dne sílím čím dál víc,ale také musím čím dál víc a víc jíst.
Také si z minulosti pamatuju čím dál tím méně.
Bratrstvo nabírá na síle,všichni nepřátelé by se měli začít strachovat.
Odpovědět
#4
V trpaslíčím dole se mi stala nepěkná věc,hromadila se tam výprava na zabití bájného fénixe.Řekl jsem si,proč nejít snima,prachy se hoděj.
Najednou jsem ale uviděl dva vojáky,který si něco šeptali a koukali při tom pořád na mě.Zjistil jsem,že bude problém.
Chtěl jsem je zabít až uvnitř,šel jsem za nima a najednou se otočili a vyběhli na mě.
Ihned jsem se schoval pod roušku neviditelnosti,ale nějakým moc záhadným důvodem mě viděli,asi to kouzlo má nějaké nevýhody,musím si dát přistě pozor.
Na jednoho z nich jsem seslal jeden blesk,div to z něj neudělalo dvě půlky a utekl.Ale ten druhý,ten už byl silnější.Střelil do mě pár šípu a já si řekl že se radši stáhnu,než přijdou jejich posili.Už jsem byl skoro u východu a pro moje neštěstí,jsem omylem spadnul do ohně,který tam vytriskával ze země.

Probudil jsem se až ve vězení,předemnou byla tvář mi velmi povědomá,ale jméno si už bohužel nepamatuju.Vyptával se nejdřív na Drathartovo plány,neřekl jsem mu nic.Poté se začal vyptávat na mé noční bratry a sestry,neřekl jsem mu nic.Zavolal zedníka a zazdil mě abych neutekl.Moje cela byla tak malá,že jsem si tam skoro ani nemohl sednout.

Dny jsem byl v naději,že mi můj starý přitel Drathart nějak dokáže pomoci,mýlil jsem se.Asi nepomáhá těm,který zavřou a mohl by si uškodit na svém jménu.Už vim, co pro něj znamená slovo Bratrstvo.Budu si to pamatovat.

Pro mé stěstí jsem po pár dnech uslyšel kroky,žeby ten co me nechal zazdít?mýlil jsem se.Můj bratr Neron mi přišel na pomoc.Chtěl tu zatracenou celu odpálit,ale nešlo to.Říkal mi at vydržím,že najde zbůsob,jak mě dostane ven.
Po pár hodinách zaklepal někdo na celu.Ani se nepředstavil,jediné co mi řekl je,že dostal zaplaceno,aby me dostal ven.Mluvil trošku jak nějakej psychouš,ale tak co,byla to moje jediná šance se dostat ven.

Najednou se otřáslo celý vězení,vidím jak cela a část zdi se úplně sesunula,podíval jsem se na toho maníka co mi pomáhal se dostat ven,ale neměl jsem čas,slyšel jsem,jak běží stráže.Ten chlápek vypil lektvar neviditelnosti a zmizel.Díky tomu,co mě naučil můj mistr,jsem se nepozorovaně dostal prez ně ven a utekl tajným východem z Isharu.

Ishar si začal dovolovat proti něčemu o dost horšímu,než jsou nějací smrtelníci.Musím co nejdříve svolat všechny bratry a sestry a říct všechno našemu mistrovi.
Odpovědět
#5
Už o mě hodně lidí ví,že jsem upír.Důkaz je to,co předvedl jeden ork,když jsem procházel kolem jejich pevnosti.Hned co mě uviděl,začal řvát že jsem upír.Skoro hned jsem ho umlčel a pořádně se nasytil orkskou krví.
To ale nemění nic na tom,že bych si měl začít dávat na sebe velkej pozor,jestli zase nechci skončit ve vězení, nebo i hůř.
Odpovědět



Skok na fórum: