[RP] Bumhug Waaghar
#1
Bumhug Waaghar je silně zjizvený ork s nezvykle velkou hubou. Postavou se nijak neliší do většiny orků.

Jako malý si prorážel cestu silou, věčně sváděl boje s vrstevníky, aby mu bylo dostáno nejlepšího výcviku a znalosti. Jelikož se mu to dařilo, dokázal si probít cestu i k jednomu šamanovi ovládajícímu i na orčí poměry mocnou magii, který ho naučil zákaldy magie, které mu později dopomohly posílit jeho umění boje.

Díky nabytým znalostem si dokázal vydobýt respekt u starších orků. S respektem přišly i výhody jako kvalitní jídlo, zbraně a brnění, díky čemuž začal naprosto převyšovat své vrstevníky a již ve svých sedmi mu bylo umožněno složit zkoušku dospělosti.

Jeho zkouška dospělosti spočívala v tom, skolit medvěda grizzlyho. Ačkoliv nikdo nečekal, že to přežije, již po dvou dnech se vrátil s medvědí hlavou. Tímto si nadobro vydobyl respekt u dospělých orků. Poté se naprosto osamostatnil a začal ještě víc navyšovat své schopnosti, dokonce přišel na to, jak zkrotit medvěda a dunitit jej, aby ho na slovo poslouchal.

Jak čas plynul, Bumhug stále víc a víc sílil. Začal být velice nebezpečný pro každého, kdo se mu znelíbil. Jeho prchlivá povaha vyrcholila, když zabil jistého Gujeka, převzal pevnost na severu a sám sebe prohlásil vůdcem "nezkažených" orků. Následně začal budovat velkou komunitu
mladých orků., které povzbuzoval hlasitým bubnováním a řevem.

Jednoho dne však padl do léčky a byl sražen k zemi. Nevěděl co se s ním stalo, ale ve snech slyšel, jak k němu promlouva Gruumsh, který mu nařídil sjednotit všechny orky a vydobýt vše, co orkům patří. Následovalo sjednocení orků a zahájení velkých příprav pro nadcházející dobu.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#2
Bumhug přespával v temném lese, kde se mu zdály podivné sny, zdálo se mu o nějakých lidech, co ho napadli a nějak zranili. Když se ráno probudil, všiml si, že mu lehce teče krev, ale moc tomu nevěnoval pozornost a vypravil se dál. Jen nechápal, proč se pořád tak divně klepe a bolí ho hlava.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#3
Celý slabý a domláceny se Bumhug probral kdesi v horách na přímém slunci. Chvili se rozhlížel, než poznal, že je v horách daleko na severu. Ale jak se sem dostal? Co tu dělá? A proč je tak domlácený. Bumhug hlasitě zafuněl, těžce se postavil a plouživým krokem se vydal do orčí pevnosti, kde se musí co nejrychleji zotavit, kdyby ho nějaký ork chtěl vyzvat na boj o místo náčelníka.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#4
Bumhug zas jednou projížděl severní lesy v okolí Galu'Gundu, načez se již lehce znavený začal vracet zpátky do pevnosti. Před pevnosti uviděl menší povyk, pobídl koně k rychlejší jízdě. Jak se přiblížil, tak málem nechtěl věřit vlasním očím, nějaký člověk s medvědem za pozorování jeho kumpánem v chatrné zbroji tam sekáčkem sekal od orka stojícího před pevností. 

Bumhug velmi silně skřivil obličej, sesednul z koně a přivolal svého věrného medvěda. Když se začal od lídi dožadovat vysvětlení, tak se jen otočili na patě a pomalu začli odcházet. Bumhug se nenechal odbýt a pokračoval za nimi aby se dožádal vysvětlení. Po krátke debatě mu bylo řečeno, že zde jen loví a že je nemá otravovat. Bumhug vytvořil na obličeji tak děsivý obličej, za nějž by se nemusely stydět ani nejstrašnější stvoření přebývající na tomto světe. Naštěstí se Bumhug ještě udržel a začal se dožadovat "kulaťáku" za to, že loví na jeho území. Opět se mu dostalo velmi arogatních a urážlivých odpovědí.

V Bumhugovi se začala vařit krev, pevně sevřel sekeru a ťal ji do jednoho z lidí, pravděpodobně jakésiho chatrného bojovníka, jež téměř okmažitě padl k zemi. Načež se velmi hbitě přenesl k hraničářovi, jež ve vší zoufalosti na něj poslal svého malého medvěda. Bumhug jen vycenil zuby, sťal hlavu hraničáři a následně i zoufalému medvědovi, který se snažil svého pána bránit do poslední chvilky.

Po souboji naštvaný Bumhug pronesl pár slov, cosi o ženskosti těchto lidí a ať ho neštvou na území Galu'Gundu načež se vydal do pevnosti.

OOC:
a svět se s nim zatočil a začal nosit polena Smile.. za ty provokace a sekani do vendora bych to udělal zas a znovu
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
OdpovědětSkok na fórum: