Bugy ...
#1
Ahoj!

Dnes jsem po delší době spustil mw (Wááu!)

- Postava co použila kouzlo na přeměnu ve tvora, přesněji horského obra, v tomto těle zůstala (nechal jsem čekal cca. 30min. ) i po delší relogu v něm přetrvává... BUG?

- Věci v bance, pokud mi propadl nájem a měl jsem locknuté věci v domě. Všechny věci se sice přesunuly do banky, ale zůstaly locknuté. (tj. nešlo s danými předměty manipulovat)... BUG!

O cedulce na dveřích se radši nezmiňuji, protože A) Vlastník by si to měl očekovat B) Kdo ví jestli to nakonec není chyba hráče Happy

Vypravování je nejlepší způsob, jak vypustit myšlenky do současného světa. ~ Robert McKee

Odpovědět
#2
Vítej zpět!

(14.02.2014 v 07:25)Hypo napsal(a): - Postava co použila kouzlo na přeměnu ve tvora, přesněji horského obra, v tomto těle zůstala (nechal jsem čekal cca. 30min. ) i po delší relogu v něm přetrvává... BUG?
Kdy ses prosím přeměnil do této podoby? Zkoušel si, jestli nepostačí normální smrt a oživení?

(14.02.2014 v 07:25)Hypo napsal(a): - Věci v bance, pokud mi propadl nájem a měl jsem locknuté věci v domě. Všechny věci se sice přesunuly do banky, ale zůstaly locknuté. (tj. nešlo s danými předměty manipulovat)... BUG!
Prosím jméno postavy, která má ty věci ve skladu (pokud jsou ještě ve skladu, pokud ne, dej souřadnice na pytel s věcma). Je nutné ručně opravit (GM - pokud bude řešit někdo jiný, použijte prosím i modifikátor příkazu "contained" na celý pytel s věcma a případně i zvlášť na všechny kontejnery uvnitř něj).

(14.02.2014 v 07:25)Hypo napsal(a): O cedulce na dveřích se radši nezmiňuji, protože A) Vlastník by si to měl očekovat B) Kdo ví jestli to nakonec není chyba hráče Happy
Co s cedulkou? Tongue Kdyžtak prosím o podrobnější info, pokud jde o bug (souřadnice, popis chyby, event. další detaily).
Odpovědět
#3
Postava s kouzlem:
Artanis Táralóm, naposledy cca. Před měsícem... Ano, normální smrt jsem také zkoušel.

Postava s věcmi:
Menan Cantalé, Triad mi již pomohl, ale tuším, že v banku locknutých věcí bude možná více.

Cedulka:
Jednalo se buď o nedorozumění, nebo byla někde chyba... Nejspíše vše funguje jak má... (Nešlo otevřít majiteli domu cedulka s jeho správou)

Vypravování je nejlepší způsob, jak vypustit myšlenky do současného světa. ~ Robert McKee

Odpovědět
#4
Postava s kouzlem: Zkusil jsem příkaz [vzhled, následovala hláška, že cíl musí mít BodyValue 400-404 .. nastaveno BodyValue 401 a zdá se, že je problém vyřešen.
Odpovědět
#5
Cedulka:
Jednalo se buď o nedorozumění, nebo byla někde chyba... Nejspíše vše funguje jak má... (Nešlo otevřít majiteli domu cedulka s jeho správou)

Jop cedulka byla super , o nic nejde jen nedorozumění Biggrin Majitel je lampa a občas by zasloužil za ucho
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finis coronat opus - In nomine et ad honorem tenebrae
Odpovědět
#6
Dneska jsem zkousel zmenit jmeno peta, kdyz jsem byl v parte a nijak se mi to nepodarilo. Kliknout na jmeno v zalozce nejde a kdyz na zvire kliknu levym, tak v contextmenu neni na vyber zmena jmena :/

Jde to nejak? Nebo to schazi?
Odpovědět
#7
Při výrobě zeleninového salátu(nevím jestli i jiných druhů) to vyhazuje hlášku "nedostatek surovin" přestože vám všeho všudy všecičko.
Odpovědět
#8
Pokud děláš stejnou chyb jaká já při testu - chybí ti Mísa. U Zeleninového salátu je v surovinách, tj musí se k výrobě přidat (a spotřebuje se).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#9
(09.07.2014 v 16:16)Whitey napsal(a): Pokud děláš stejnou chyb jaká já při testu - chybí ti Mísa. U Zeleninového salátu je v surovinách, tj musí se k výrobě přidat (a spotřebuje se).

Máš pravdu, moje chyba...sorry Blush
Odpovědět
#10
Nic se neděje.
Popřemýšlím jak zařídit aby ze salátů mísa opět padala.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#11
1)Flétna při zahrání melodie odochočí zvěř
2)Co se mi zdálo, tak řev/křik funguje jako šeptání?
Odpovědět
#12
no ona flétna je jen na chvíli přitáhne k tomu kdo zahrál...pak se zase vrací na své místo Smile (krysař)
Odpovědět
#13
Jako co jsem viděl tak problém je, že pokud je zvíře tamnuté tak ho opravdu odochočí a nejen do konce trvání, ale trvale.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#14
(11.07.2014 v 16:31)Ilicius napsal(a): Jako co jsem viděl tak problém je, že pokud je zvíře tamnuté tak ho opravdu odochočí a nejen do konce trvání, ale trvale.

Přesně tak
Odpovědět
#15
aha, trochu jsem to hned nepochopil...
jo taky jsem někomu odtamnul koně, zkoušeno tak 3x...
Odpovědět
#16
Mám problem a obracím se ke scripterům!!!!!!!
Pokud jsem ve vezeni .. ok jsem zlodej.. okradam ... a kdyz za mnou bezi lama a zabije me guard... tak me zmizi i lama s vecma? kdyz ji nemuzu nijak uvazat a ani krmit? tak to je jen sranda ze jo?!!! kdyz dostanu vezeni 16 dnu tak me zmizi mount? to trosku nevyresene ... a myslim ze by to chtelo sakra opravit!!!
Odpovědět
#17
S tímhle přístupem? Držím palce.
Odpovědět
#18
Pristup zajimavej a druha otazka .. tobe slouzi Lama jako prenosna banka, ze te to tak nasralo ?
Odpovědět
#19
(06.09.2014 v 17:43)RadstaR napsal(a): Pristup zajimavej a druha otazka .. tobe slouzi Lama jako prenosna banka, ze te to tak nasralo ?


jde me v celku o princip... a je to proste nevymyslene Smile kdyz uz se hrac zavre, mela by se lama, kun nebo jinej pet proste nejak dat ustajit nebo neco... nemyslite? Smile
Odpovědět
#20
nikde kde sem hrál kdyžsem umřel nešel se pet sám dobrovolně ustájit...buď zařval taky nebo pobíhal po světě..vždy když umřeš nejdeš do vězení.
Takže ne nemyslím a to myslím můžu říct za všechny.
Manawydan:
nejrychlejší cesta jak se stat mistrem je zabít co nejvíce monster...
Odpovědět



Skok na fórum: