[RP] Neron
#1
Neronovo dětství nebylo zrovna šťastné, matka zemřela po porodu a otec se upil k smrti když mu bylo 8. Jeho jediným příbuzným byl jeho strýc, ten se o něj staral do jeho 15ti let, poté se jednou v noci Neron rozhodl prostě odejít, během svých cest poznal pár míst a také zjistil že má schopnost používat magii. Během let se naučil pár trikům, ale jeho život jakoby stále něco postrádal. Začal se zajímat o legendy a také zkoumat život a smrt, to také dost ovlivnilo jeho magii, postupně se naučil ne moc pěkným kouzlům a uzavřel se ještě víc do sebe. Teď o pár let později se toulá všude různě a snaží se najít něco co by dalo jeho životu smysl...
Odpovědět
#2
Přežívajíc ze dne na den potloukal se zvláštní muž v tmavé róbě, jenž zahalovala jeho obličej po okolí Isharu, jedné noci popíjel v hospodě U zpívajícího korbele, když tu si k němu sedla žena bledá jak stěna. Když dopil objednala mu další drink, muži bylo hned jasné že to nebude jen tak a zeptal se: "Co chceš?". Žena se rozpovídala o sobě a také o jistém místě jenž dlouhá léta hledá, ale zřejmě z nějakého důvodu nemůže najít. Učinila mu nabídku jenž slibovala lákavou odměnu když jí pomůže, on na ní kývl a započal tak hledání.

Další noci vydal se do hospody u hlavní brány, kde měl domluven obchod s jistým mužem jenž věděl co se kde šustne a dokázal lecos cenného získat, když se chystal k odchodu do cesty se mu postavil muž ve zbroji a začal vyzvídat co tu pohledává, kolem se hned objevily další 3 postavy, z tohož jednu už kdysi potkal. Zdálo se že se zdrží déle než chtěl, naštěstí se otevřely dveře a ze shora přišel další štamgast, nějaký elf. Muž jenž blokoval schody okřikl jej ať vypadne, elf se s ním začal hádat, zahalenec využil jeho polevy v ostražitosti, odstrčil jej a vyběhl ven, sledován jinou zahalenou postavou, tu se mu podařilo setřást a skryl se U zpívajícího korbele, zde znova seděla ona bledá žena, pokývla na něj aby si přisedl. "Za chvíli příjde" řekla, "Nebude však asi sám, dokud jeho společnost neodejde nic neřekneš, jinak podříznu ti hrdlo". Mlčky sedíc čekal co se bude dít, v tom se rozrazily dveře a do místnosti vstoupily dvě osoby. Mluvíc v hádankách snažil se ukojit jejich zvědavost a přitom neříct nic co by ohrozilo jeho život, po chvíli bledá žena promluvila k muži po její pravici, začala mluvit o věcech jenž rozuměl on nejlépe, žena sedíc naproti byla po chvíli znuděna a pak odešla. Pak teprv bledá žena rozpovídala se o sobě a o tom proč najala si muže po její levici.

Po nějaké době další noci ozval se od pevnosti banditů hluk, když přišel Neron blíže viděl spoustu mrtvol, vydal se tak dovnitř. Zde objevil tajnou chodbu vedoucí do podzemí, vydal se dál až narazil na dvě osoby jenž kdysi již potkal. Po prohození pár slov mu nabídly, aby se k nim přidal vyvraždit tu verbeš co zde žije. Procházejíc spletitými chodbami plných nepřátel pobily vše co jím stálo v cestě, na konci je čekal odměna v podobě věcí co tihle zmetci nakradli. Když pak vylezli ven, představila se mu jedna osoba jako Edwin. A poté se zeptali na jméno zahaleného muže, "Jméno mi dali Neron, pro mne však je to jen prázdné slovo". Oba si ho začali divně obhlížet, chystal se odejít ale najednou nemohl, byl paralyzován a v zápětí zakousl se mu jeden z mužu do krku a začal z něj sát krev, padl by k zemi byl včak znehybněn a nemohl, hned po tom se na něj vrhl druhý muž a začal z něj taktéž sát krev. Oslaben padl Neron k zemi a byl v bezvědomí. Když se probral nikde nikdo nebyl, cítil se divně a začalo mu být dost chladno, vydal se tak někam do tepla, kde by mohl přečkat a odpočinout si.
OdpovědětSkok na fórum: