[RP] Linda Averová
#1
Dyť ti to povidám! Voni sů uplně hlůpí tidle ušóni! Tá ušanda povidala takdlenc...áž napršá a uschne tož ti dajů prašule....tam tá co neumi krákat ale umí drnkat na také to dřevo...tož čekám na pořádné chcanec aby boly prašule...no a do teho mňa vyženů vod ohňa pré chců probrat ňáké tajnostě...a ten škaredé ušón chtěl....no to sa poščíš fakt...von chtěl pré abych mu dala moju kušu...mno gómeš to? Taká blbosť...MOJU kušu mno a ešče k temu mňa furt urážali...ten votravnej...takej ten velkej ušón...kerý měl kladivo...a dyž bola ňáká akca tož mi neřékli a furt enem pindali...a ksichtili sa na moju knajpu a to tam ani neboli chlemtat! Ti povidám stréc měl s tyma ušónama pravdu!! Pakáž je to! Mno a tak tam teda chcalo...tož si povidám chčilo, budů prašule tož du za tym křehulem....Ismán mu říkaj...a že cu svoje prašule jak povidaly ty ušandy mno a von že né že mi nedá a šel do pryč...tož to mňa nakrknul ani nepovim co cu a von de do pryč...a pak pré že mosim pro prašule až do Cypróny a šipky též...tož sa naseru no...a du zabíjat co sa hne...a voni ti ušóni na mňa pošlů dvá vorky...šak víš ne? Teho s tym velkym kožušákem a pak ten co furt mele neco o Gruuušovi...pré že chců chlastat a že je posílajů ušóni....tož si povidám jooooo...fááájn...ušóni povolujů chlemtačku dyž je za mnů posílajů...mno tož dem k ušónům a pijééém...stréc povidal pravdu...aji Nazgel dělal také bordel dyž chlemtal u nás a včil také bordel robili aji tidlenc....ale sů to fajne chlapiska...lepčejší než ti ušóni...a som si robila švandu z ušónů né? Povidám že dyž na ňho zabékáš tož zgbne lebo sa podělá až za tyma špičatejma ušiskama...a voni zabékali a nic...ta ušanda enem blbě čučela...taká tá kůzelnica viš né? A dyž teda huž mohla bét švanda tož najednů že sa tam pit nemože...a táhli mňa ven...ten vošklivej a takej ten druhej...a tam pré že nemožu jít do svojej knajpy bo to pré néjni moja knajpa ale jejich a začali ňa urážat a tááák! A potem nám áni chlast mój nechtěli dat tož tí dvá vorci sa rozhodli že proň dondou sami ale to že néééé že nemožů mydlit do jejich brán...potem nám ho donésli....ten chlast vo kerym mluvim...a tož si sednem a pijem...a ti zas vylétli z kože skoro že tam nemóžem pit že to fuuurt je jejich a tam sa nesmí aj dyž to bolo venku z tyho jejich táboru...ušóni jedni pitomí...povidám tož dem vo kůšček dálej...jo a to som ti povidala že ten blboň kožušák hépl do tyho zeleného svítícího co ťa vžubtne až k Išaru uplně enem tak? No to bola prča...mno ále...voni chlapi...jako náčelňajs s tym co mele fůrt vo gruuušovi už aji chtěli pádit do pryč...ale ta poťápaná čarodějovnica ušanda kecla cosi vo tym že náčelňajs je slabé...téda ale já bét na jeho fleku tož do ní píchnu kudlu a du do pryč ale von né...sa držel dlůho než do ňho pifla taků střelu jakůsi...mno fááákt nekecám...vona to celý začla....vona ho vytočila a aj vona mu pak pifla do zadka tam tů...mno...a bo som bola zpitá a nakrklá tož som chlapom proti tolika ušónům mosela pomóct né? Tož gómeš to? Vono jich mohlo bét tak...mno ze dva tucty a bušili enem do dvuch...ále zmydlili sme jich jak děcka...ušóni sa tam válali po trávě jak líné vepř...enem teda tá ušanda to kópila trochec vícej mno...ale voni ju ňák zheftli do kupy sténě jako mňa ten druhé vork..si přectav že ten ušón mňa pích semkaj...čuješ to? Mno a dyž sme vodcházali nasraní jak bachyňa tož doběh také kocůr že nás rozsápá..ale to néé.....sme ho zmydlili a hnedkaj tam bol zas druhé...voni ti ušóni fuuurt moseli do nás šit a nenechat nás jít do pryč...ale to všecko tá ušanda jedná...a tož teda nakonec dyž enem moseli do nás šit a nelezli ven na bitku tož sme šli do pryč...cestů sme zbyli jedného ušóna co držkoval...mno a tož su tu a mosim tedá bonzovat rytířu že ušóni só potvory...héééle s tebů je dycky fajny pokec....pustiš mňa tedá dálej?

Ale strážný před vilou rytíře Gerarda jen dál nehnutě stál, až by si náhodný kolemjdoucí mohl myslet že je to pouhá socha.....
Odpovědět



Skok na fórum: