Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Rozestavěná strážnice za vodopádem
#1
Zajímalo by mě pod čí území spadá toto místo za vodopádama

http://postimg.org/image/9to0gu3ov/full/

Je tam rozestavěná budova (zřejmě strážnice), kterou bych klidně chtěl dostavět a asi i osadit jedním hraničářem (na posedu u dalekohledu). Tu budovu bych využil zároveň jako svoje útočiště, s tím, že by spodní patro bylo přístupný všem a vrchní moje.

Je to realizovatelne? Smile
Odpovědět
#2
Zatím žádné vyjádření? Území nikoho?
Odpovědět
#3
Myslím, že až se tu ukáže Stig, tak se ti k tomu vyjádří.
Odpovědět
#4
Patří to pod Cypronu a je to (prozatím) na její východní hranici.
Místo bylo opuštěné při pavoučí invazi, obvykle tam stráží starý trpaslík Grimus ve službách vévodství (podívám se po něm, tuším je tam hidnutý).
Odpovědět
#5
Aha, takže pokud bych chtěl tuto strážnici dostavět tak se mám obrátit na Valerii (nevím přesně kdo je teď vedením Cyprony), která to projedná s GM?
Odpovědět
#6
Přesně tak.. Ale to nebude hned, já zejtra odjíždím + stavák tuším stále nejede a nahodit ho musí jet Geo. Co se týče mě, tak tu budu někdy po víkendu a co se týče staváku, tak to bohužel nevím (sám tam už mám v plánu víc věcí Sad).
Pokud by měla náhodou čas Eržika a chtěl bys to uspíšit, klidně se RP dohodni rovnou s ní hned jak jí seženeš. V téhle věci, jakožto jedna z vévodkyň, může klidně jednat i ona, určitě s tím nebude problém (ostatně taková stavba je trvanlivější otázkou, než jednoho funkčního období (3 měsíce)).
Jediná podmínka zatím je, že ti tam asi bude po okolí smrdět Grimus (trpaslík), sem ho tam našel a má nějakou interakci, tak ho pak akorát odhidnu..

Pokud můžu radit, tak danou časovou prodlevu být tebou využiju k rozmyšlení podoby stavby (půdorys/nákres + stavební materiály; střecha, podlaha, zdi, dveře, schody/žebřík apod.), eventuelně si rovnou stáhnu UO Architect a návrh stavby si připravím v něm (detaily a např. střechy se tam ladí blbě, ale to může GM dodělat ve hře).
Doporučuju tento ceník na Wiki pro přibližnou představu.
Také si zatím můžeš rozmyslet RP podmínky z tvé strany vůči vévodství (i z opačného pohledu) pro to RP jednání.

Víc teď asi dělat nelze, ale aspoň pak na sebe věci (snad) budou lépe navazovat..
Odpovědět



Skok na fórum: