Hlasování: Zúčastníte se?
Ano!
87.50%
7 87.50%
Uvidíme
0%
0 0%
Zvolím si vlastní datum
0%
0 0%
Ne, nie, nět, FU!
12.50%
1 12.50%
Celkem 8 hlas(ů) 100%
* Pro tohle jste hlasoval(a) Vy. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Whitey Appreciation Day
#21
Momentálně asi jen zakázky (ale nové by měly fungovat, to už se zkoušelo) a vodění zvířat za sebou.
Bohužel lehce nestíhám otevřít nové chyby, tak snad jedině vzpomenout si na takové ty "je to strašně dlouho špatně" (viz. otevírání svitků a požadavek na psaní) a napsat je sem.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#22
mě se to vodění zvířat za sebou o jedno pole nelíbí...vypadá to divně, alespoň u menších zvířat než je medvěd....kdyby šlo tak půl pole tak jo,ale takhle je dost nepraktické i při průchodu dveřmi apod, tím myslím v dungu třeba
Odpovědět
#23
(09.05.2014 v 12:45)Whitey napsal(a): A0, A: 0-1 pole od hráče
B: 0-2 pole od hráče
C, D: 1-2 pole od hráče
Pokud je spodní hranice 0, lze stát se zvířetem na stejném políčku.
Pokud je spodní hranice 1 (a víc), zvíře od hráče ustoupí (1= je stále u něj, tzn. neutíká nijak daleko. Jen nestojí na jeho políčku.)

Medvěd je velikosti C..
Vzdálenosti po půl políčkách dělat nelze.
Odpovědět
#24
a proč to tu píšeš znova? já jen řekl svůj názor,že se mi to nelíbí Biggrin i to jedno pole od hráče
Odpovědět
#25
Protože zvíře menší než medvěd dostaneš na vzdálenost jednoho políčka (tu původní) a ve dveřích v dungu by nemělo dělat moc problém.. prostě se jen seřadíte ke dveřím a pak to normálně proběhnete a je vcelku jedno, že si tam v průběhu vytvoří mezeru jednoho pole - že je to nepraktické je nesmysl, protože naprostá většina dungů má mít dveře koncipované na průchod například tří a více osob a taktika "hada" anebo dokonce "všichni stojí na jednom políčku" se tu vzhledem k obtížnostem dungů ani nepožaduje, tudíž nějaká mezera jednoho pole je vzhledem k dungování a praktičnosti naprosto nepodstatná (a pokud jdou dung čistě jen hráči tak tam ta mezera většinou vznikne s větší pravděpodobností a často i větší). Smile Pokud někde neprojde váš pet dveře v dungu vlivem této změny, pak hlásit.
Snad leda kdyby to šlo bych tam zavedl snížení té mezery zpět na jedno pole, pokud se napíše příkaz "k noze" dvakrát/opakovaně anebo pokud stojíš hned vedle stojícího zvířete a dáš mu příkaz "k noze".. anebo prostě skrz kontext menu, příkaz anebo nějak podobně volitelně mu dát vědět, aby se držel hned u tebe. Tuším, že to opakované odeslání příkazu "k noze" dřív nebo na jiných shardech přepínalo zvíře anebo lodě mezi "chůzí" a "během", tady je to nejspíš vypnuté, ale mohlo by se to využít pro tenhle účel. Ale to už je opravdu spíš jen taková prkotinka navíc, než že by to byla nutnost pro chození dungů..
Odpovědět
#26
já jsem s novým odstupem spokojen - zkoušel jsem koně a medvěda. Určitě lepší než když je mám na zádech místo za sebou.

Ted by mě spíš zajímal názor jiných bylinkářů na změnu sběru bylinek, mě osobně přijde strašně malá šance - blbej jitrocel kterýho je všude mraky sotva najdu. Aloi najdu daleko snáz protože na písku nemusím cíleně hledat protože tam nic jinýho neroste. Low level alch/bylinkář podle mě snad nemůže nic najít když mám problém se skillem 70
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
#27
Mám to rozpracované, ale dosud nedotažené:
1, šance nálezu podle podkladu (3x3 stejná políčka = 100%)
2, typ nálezu podle bylinkaření, čím větší rozdíl mezi skillem a kytkou tím menší šance že se najde.
3, cílené hledání = zvýší se šance na konkrétní rostlinu. Řekněme že v regionu je deset kytek se stejnou obtížností, tj. šance nálezu konkrétní rostliny je 10%. Pokud si ji dám jako cílené hledání bude to 3x tolik, tj. 30% na tu hledanou a poměrem snížit ty ostatní.
4, bonus z herbáře bude na hledání konkrétní rostliny. To protože extra vzácná rostlina s šancí 1% x 3 = 3%. S plným herbářem to ale bude (20+1)x3 = 63% na to že nalezená rostlina bude ta z herbáře.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#28
Já bych se celkem připojil k Rygosovi ohledně té mezery. Je prostě fajn, že už mi kůň pořád nečumí přes rameno.
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#29
Pokud je problém někudy procpat peta, lze použít příkaz Jdi a poslat ho tam rovnou.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#30
Jeste nejsem u PC, svou appreciation vyjadrim zitra Smile
Odpovědět
#31
Tak osobně se mi ne úplně líbí, že nejde vstoupit na stejné pole na kterém je kůň, míval jsem to totiž ve zvyku při nasedání (bez teleportace koně to prostě vypadá lépe).
I když říkám si, že ono by možná nejlepší bylo, kdyby se nastavilo, že při nasednutí na koně, se zachová pozice a otočení koně, ne jezdce.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#32
Jde.. Biggrin
Malý trik:
Jezdec: "koníčku stůj"
Koníček: *stojí*
Jezdec: *stoupl si na stejné políčko jako kůň a nasedl*
Odpovědět
#33
(11.05.2014 v 14:38)Ilicius napsal(a): I když říkám si, že ono by možná nejlepší bylo, kdyby se nastavilo, že při nasednutí na koně, se zachová pozice a otočení koně, ne jezdce.

Na tom něco je. Smile
Odpovědět
#34
Hotovo, SVN 2565, bylo restartováno.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#35
(10.05.2014 v 20:59)Poutnik napsal(a): Jeste nejsem u PC, svou appreciation vyjadrim zitra Smile

Tak, hned po restartu se s Raknaiem vrhám na testy plížení!
Odpovědět
#36
Ja take!! Az prijdu z prace Biggrin
Odpovědět
#37
Koníček: Při nasednutí se zachovává otočení koně, ale kůň se stále přesune pod hráče a ne hráč na koně. Smile
Odpovědět
#38
To je úmysl, aby se hráč neteleportoval kam on nemůže ale kůň ano.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#39
Ehm, existuje nějaké místo, kam může kůň a nemůže hráč? Jinak no, osobně bych to spíš viděl na to, tedy přidat kontrolu, zda hráč může na pole kde kůň stojí...
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#40
Ono se něco dělalo s farmařením? Malá po delší době loglafarmářku a musela většinu úrody 2x hnojit a 2x okopávat
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět



Skok na fórum: