Hlasování: Zúčastníte se?
Ano!
87.50%
7 87.50%
Uvidíme
0%
0 0%
Zvolím si vlastní datum
0%
0 0%
Ne, nie, nět, FU!
12.50%
1 12.50%
Celkem 8 hlas(ů) 100%
* Pro tohle jste hlasoval(a) Vy. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Whitey Appreciation Day
#61
nevím jestli chodíš dungy,ale kdyby ano tak bys to viděl jinak...je to nesmysl aby peti chodili o políčko vzad prostě podle mě...a nebude se mi to líbit nikdy..ani s koněm,ani s medvědem...bylo to dobré tak jak to bylo...když ti kůň koukal přes záda,tak sis ho měl zastavit ty kousek za sebou a popojít...tak jsem to dělal normálně taky

je to teď prostě zase o něco složitější....děkujem ...je víc lidí co se jim to nelíbilo,ale nechcou psát na forum...jen jsem to za ně napsal já no..
Odpovědět
#62
Pořád lepší o políčko vzadu, než kdyby medvědovi přeskočilo v hlavě, že má hlad a vrhne se na majitele. Smile
Odpovědět
#63
Whitey:
Nešlo by udělat, že zkušenější lovec (větší dovednost znalost zvěře) dokáže naučit zvíře víc než bažant s minimální znalostí. Pojmout to jako bonus k základu podle toho jak je zvíře chytré.
A zakázat např. příkaz zabij pro vyloženě plachá zvířata jako jsou srny?
Třeba by se tu přestali pohybovat lidi s ochočeným hadem nebo srnou Smile
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
#64
2Rygos:
Základ bodů je 20, pokud nemá zvíře v bestiáři něco jiného. K tomu se přidává bonus složený z 1/10 IQ a 1/5 levelu NPC, upravený náhodou a dovedností Zálesáctví stopaře.
Učení agresivních útoků neagresivním zvířatům (AI.Animal) by se asi zablokovat mělo, protože nedává smysl. bug1310, uvidíme kdy se na něj dostanu.

Pokud dobře chápu, jediná věc která nyní vadí odstupu peta je ten že nabíhá do pastí, které spustíte?
Peta lze polem s pastmi převést pomocí příkazu "jdi", stejně tak lze peta poslat aby pastmi proběhl před vámi / vedle vás (stejný příkaz).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#65
Díky
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
#66
Jen tak pro kontrolu, jakou AI má neagresivní medvěd?
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#67
AI nemá vliv na agresivitu, ale na způsob volby cílů a další chování. O agresivitě npc rozhoduje parametr FightMode.
Např. Černý medvěd používá AI Melee + režim boje Aggresor (bojuje až když je napaden).
AI Animal je AI pro plachou zvěř, která se místo boje snaží uprchnout (pokud to zas není vypnuté kvůli něčím stížnostem).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#68
Jako nezdrhaj, akorát se vyznačují tím, že hráče, který na ně zaútočí třeba 20s ignorují (respektive bojují, ale nehýbou se, klidně do sebe nechaj střílet) a až pak začnou útočit...S tím, že ten časový úsek ignorace je tedy dost náhodný a nechápu na čem závisí.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#69
To bude hádám tím že mají utíkat, a je to vypnuté. Až bude čas tak na to taky mrknu.

Omlouvám se řemeslníkům ale nestihl jsem tenhle víkend ty opravy, musíte si ještě počkat.
Mám lehké psychické problémy ze stresu, tak nic nestíhám.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#70
F pohodě, nespěchá to, jen by to bylo fajn, když někdo přijde se zbrojí jen krapet jetou, abych ho nemusel odbýt s tím, že ta zbroj ještě spoustu vydrží a nemá smysl se v ní hrabat. Ale nespěchá, stejně to vypadá, že jsem jediný, koho to pálí Smile

Ale když už jsme u těch oprav, už se i mě začala týkat problematika očarovávání poškozených, resp. naprosto nových zbraní. Tak kdybych mohl trošičku poprosit o znovupřidání té výjimky, určitě bych hned dokopal alchymistu, abychom to otestovali a podali feedback Smile
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#71
Bude-li za ni alespoň poděkováno, nemám s tím problém.
Problém je totiž v tom že mě skriptování MW přestává bavit, za ty léta se ztratila veškerá motivace. A naše fórum funguje stejně jako celý internet: Sebemenší škobrtnutí je na dvacet stránek, ale říct že se něco udělalo dobře, to je problém.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#72
Lidi si vůbec na děkování moc nehrajou, čest výjimkám, i tady je máme. Bez Tebe by to tu už dávno nejelo a tak Tě tu asi trochu pokládáme za samozřejmost, za takovou místní stálici.. ale děkovat bych měl i já, za důvěru a možnost se něco nového naučit. Tak se nenech mýlit, že lidi nejsou vděčný. Stížnosti jsou nejhlasitější a vděk se často projevuje i přímo ve hře, když se lidi bavěj věcma, který by bez Tebe nebyly možný. Kdyby se všechny ty člověko-hodiny zábavy za ty roky sečetly, byl by to dík největší.
Odpovědět
#73
Jo presne,nenech se rozhodit stezovanim si kohokoliv Smile navrhy je treba brat jako navrhy a ne okamzitou nutnost.....rekl bych,ze odvadis skvelou praci a nekdy se az divim,jak rychle se do toho das Smile
Odpovědět
#74
Znáte to, komu chutná ani necekne, ale komu ne, tak řve jak tatar. Smile Rozhodoně odvádíš skvělou práci a často žasnu nad tím, jakou máš trpělivost. A kdybych ti měl vyjádřit vděk, tak tě asi oblížu jako šťastný pes svého pánička. Biggrin
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#75
Tak dík, předplatili jste si mě na další měsíc Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#76
(20.05.2014 v 16:33)Whitey napsal(a): Tak dík, předplatili jste si mě na další měsíc Smile

mno já šel na to z druhé strany, nechutnou kritikou tě dokopat k aktivitě Biggrin
a fungovalo to (Biggrin). Dnes jsem ze zajímavosti logl a client je celkem pecka, je fakt ve velmi povedné fázi(zoomování masakr) a neuniklo mi další množství detailů Smile)) v mapě atd. Dobrou práci tu asi v rámci možností odvádíte všichni.
Odpovědět
#77
Mám nesmyslně dobrou náladu. Zkus najít pár lidí co tě podpoří a možná ti umožním oficiální návrat.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#78
(15.06.2014 v 08:13)Whitey napsal(a): Mám nesmyslně dobrou náladu. Zkus najít pár lidí co tě podpoří a možná ti umožním oficiální návrat.
Ahoj whitey, to by bylo celkem fajn. Smile Jestli myslíš párem lidí dva Biggrin Tak by to snad neměl být problém! Biggrin
Odpovědět
#79
Podporuju Biggrin
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#80
Je to asi divný, ale ani já nejsem úplně proti.. Ten kluk když se trochu kontroluje není úplně marnej. Biggrin
Odpovědět



Skok na fórum: