Pokec k Cechu Bratrstvo
(06.07.2014 v 16:31)Biosek napsal(a): Spis me prekvapujou vase reakce.
To co delaj pixely ve hre, vase postava, vase RP, to je zodpovednost hrace, ktery tu postavu hraje... Nebo se snad postava hraje sama? Pokud jde tedy o trest, tak se tresta hrac za chyby ktere on provedl. Co je na tom nepochopitelneho?

Špatně to chápeš nejspíše ty. Spousta hráčů žila v iluze, že RP tresty jsou prohřeškem postav, které porušili RP zákony světa. Tak třeba kradení, uplácení, zabití, omráčení, napadení.

Tresty hráčů, jsou pak takové tresty, které nespadají do RP. Tedy: duál účty, support, zabíjení non pvp flagů, obcházení technických chyb.

Takhle jsem to do teď chápal já a asi nejsem jedinej. Tudíž za rp prohřešky má být trestaná postava, ne se kurvit den hráči, který se jednoho dne nasere a nepřijde. Laugh

Proto jsem rád že teď vím, že jsem se pletl a proto sorry za lobování nízkých trestů, takhle už mi to dává smysl.
Odpovědět
(05.07.2014 v 16:13)Rygos napsal(a): Netvrdím že vím vše, reaguju na to co tu píšeš a to si často dost protiřečí ty kávová sedlino Biggrin
(04.07.2014 v 22:56)Cessnek napsal(a): Osobně fakt o basu nestojím, ani ji provozovat, ani v ní trávit čas, který bych mohl věnovat hře. Myšlenka max 2 dny mi přijde ok.
(05.07.2014 v 13:20)Cessnek napsal(a): - snaha vybudovat si vlastní vězení(ig povoleno-postaven sklep, byli tam dány mříže)

Mě jen baví jak tu furt brečíš a abys mohl brečet i dál, potřebuješ obecenstvo.
Když mě něco zaujme tak na to reaguju jinak ti nechci brát iluze o tvý výjímečnosti, ale Bratrstvo je mi ukradený Smile
Stejně zase za chvilku přestaneš hrát, protože na tvý "RP" tu ještě neni komunita připravená Smile

Zdání klame milý Rygosy a obzvláště ty se kterými nic nekonzultuji Cool2
Odpovědět
Whitey o nás ví víc, než si myslíme, jak vidím Tongue
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
(29.06.2014 v 22:01)Kara napsal(a): Tak tohle mě opravdu dostalo, do dnešního dne jsem si o tobě nemyslel nic špatného a spíš naopak, ale tohle je fakt moc. Nechápu, proč teda rovnou někoho nevybereš a dělají se nějaké volby, které vlastně jsou naprosto zbytečné, protože to záleží stejně jen na tobě, kdo tam zasedne.

Protože mě zajímá váš názor. Ovšem za regulérních podmínek a nezkreslený ničím. Tedy máte možnost vyjádřit za svou postavu svůj názor, za podmínek, které jsou dané. Nic víc, nic míň.
Chci znát názory herních postav, stanovím pravidla "ankety" a řídím její průběh, zbytek řeší systém (a dlužno říct že po všech těch manipulacích se i systém voleb změnil, aby jim předcházel). Je jen na vás, zda se chcete účastnit nebo ne - nikdo vás nenutí.

Opravdu nevím, co je na tom tak zavrženíhodné. Klidně to pokládejte za projev zla, je jen na vás, zda se toho budete účastnit nebo ne. Jen dodám, že výsledky oné "ankety" byly zatím vždy respektovány (koho zvolili hráči, ten vždy nakonec byl starostou), nikdo kandidující nebyl z voleb diskvalifikován a kdybych už někoho diskvalifikovat chtěl, určitě mu neumožním opakovanou kandidaturu. Ten systém tedy pouze říká "co se RP týče, město/království kupodivu nefunguje jako přímá demokracie".. a co se netýče RP, jde mi jen o to, nechat si nějaký manévrovací prostor, i když ho vůbec nemám v úmyslu využívat (a většinou to ani vůbec není potřeba).

Fakt je ten, že hlavní stěžovatel prostě regulérní volby prohrál. A na tom těžko něco okecávat.
Pokud přijdu RP cestou na RP podvod (např. třeba že to prostě několik herních postav obyčejně napráská anebo tak něco), budu ho RP cestou řešit. Nic víc mi tu vytýkáno vlastně ani není. Krom toho i ta moje RP reakce napřed byla v RT schválená, protože jsem chtěl mít krytá záda (nejsem včerejší a zdejším proslulým honům na čarodějnice, jakmile se někomu cokoliv nezadaří, bych rád předcházel).
Odpovědět



Skok na fórum: