Pokec k Cechu Bratrstvo
#21
Aktualni (ale spis dlouhodoba) priorita dle me je poskytovat zabavu lidem, kteri maji zajem o slusnou aktivni hru a poskytnuti dalsi podpory lidem, kteri krom toho hraji take pro ostatni, ne jen pro sebe, s kteryma nejsou problemy, maji snahu o neco vic, nez poskytuje bezna rutinni hra. Ruku v ruce s tim jdou dalsi zalezitosti typu dokoncovani soubojaku a dalsi vyvoj a pokrok.

Kdyz vas bude online 50 - budem radi. Kdyz vas bude 5 - i pro tolik lidi se budeme snazit to delat dal.
A nechapu, kdo te poslal do prdele? Ctes spravne, ze ti byl vstricne nabidnuty event (na jehoz tvorbe uz dokonce GM zacalo praci a ty na to napises: "zadny eminentni zajem nebyl, spis sem to nejak odkyval") a tys to odmitl a vykaslal se na nas a jeste nas sepsul? Ja si spis myslim, zes na to hodil bobek ty, kdyz uz sme u tech fekalii. Smile
Jak sam vidis, muj predchozi post nebyl vubec prehnany, stale jeste se na to dle meho nazoru divas jinak, nez jak to ve skutecnosti je. Smile
Skutecnost je zhruba takova:
A: Mam perma haluze.
B: Chces jich zbavit?
A: Vlastne ani ne.
(..)
A+C: Posilate hrace do prdele, nebudem se doprosovat, nechcem nic delat atd.

Za normalnich okolnosti bych rekl, ze se ti prakticky vnucujeme pres tvuj opakovany nezajem, tak nechapu jake posilani do prdele. Biggrin
Odpovědět
#22
Myslim, ze s tema prdelema to staci...

Aktualni priorita jak rika Stig je bavit hrace, kteri o to maji zajem, zajistit MW funkcni system, kde by se hraci bavili, dodelat vse do funkcniho stavu, ... a pak nekde u konce je online status. Ten se soupne na prvni mista hned, co bude vse hotove a hraci budou mit moznost se bavit. Dle meho je nabidnuti eventu na zbavenise nebugu nase dobra vule a snaha bavit hrace, takze se snazime dodrzovat priority. Pokud si myslis, ze to znamena posilani nekam, tak si asi nemel cest s necim, co bylo mysleno negativne Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#23
Nekomplikovat. Kara chce hrát - hraje. Nechce hrát - nehraje.
Netahejte do toho širší smysl a kdo co komu řekl nebo neřekl.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#24
Aby jste si nemysleli, ze chci jen kritizovat, tak jsme ted hral zhruba pul roku na jinem shardu - mel sem dobrou postavu, nejaky ten majetek, bavilo me to, ale stejne sem to vzdy srovnaval s MW a to dle me nema konkurenci. Jen se asi bojim vratit, protoze se uz zmenilo hodne veci a neni to jako na zacatku bety 2 a nejvetsi neslavy bratrstva, hold uz je to pryc a nevrati se to a mozna mam jen strach, ze si tento dojem nejlepsiho shardu na kterem sem kdy byl pokazim tim, ze od toho cekam hrozne moc jako kdysi, kdy se nam zacinala rozjizdet guilda a ja byl hrozne nateseny na to udelat neco pro to, aby jsme byli lepsi a lepsi, toto jsem si vysnil a tady se mi to splnilo, bohuzel uz je konec Angry a bojim se, ze realita ted nebude tak nostalgická..
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#25
Můžeme udělat statický quest, kterým se to sfoukne... každý hráč si pak může vybrat, jestli bude shánět kněze, nebo si projde ten statický quest.

V podstatě naše chyba je pouze to, že se ten event v současné chvíli musí domlouvat, nic jiného na nás neházejte...
Odpovědět
#26
Nestacilo by kdyby sam vypsal odmenu pro toho, kdo jej toho zbavi? Unsure

Nesnazte se vsechno resit systemem, aby nam pak vubec zustal prostor pro RP Wacko
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#27
Formule dane modlitby neni verejne znama (kniha 4+).. Opet problem, na ktery sem v minulosti nekolikrat narazel (aneb hodim ti high level kouzlo, ktere neni verejne zname ale verejne leaknute mezi hrace, stejne jako zbytek kouzel -> proti high level kouzlu ucinkuje high level modlitba -> modlitby nejsou ani zverejnene, ani leaknute -> hraci si to neodmodli -> nerovnovaha mag-knez, informacni prevaha maga).
Odpovědět
#28
Z moci mi dané (respektive kterou jsem si sám urval) rozhoduji: Zbavte proboha už někdo z RT Karu těch halušek a kašlete na eventy.
Budu jen rád pokud to tu zas zkusí a jsem zvědav jestli vydrží nebo na důvody proč se mu tu nebude líbit.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#29
Ach...
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#30
Huh?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#31
Ále, zase mám svoji vzpomínací chvilku na mw.
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#32
Nevzpomínej, pojď hrát Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#33
Né já vím, že by to nešlo, sleduju občas ty statistiky, ja se tam fakt sam nezabavim a tech lidi je zoufale málo. Bohuzel kdyz si tohle rekne kazdy je to na houby, ale asi to stahnu a aspon si projdu krajinu, jen někdo musí sundat ty plakáty co sou na každém stromě, že nemůžu do města Biggrin
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#34
Statistiky na webu ted trochu zlobi, neco se mi tam nepovedlo. Preformatoval jsem logovani a nevedel ze se statistika generuje z nej. Pokusim se to vbrzku opravit.
Spis koukej na stav tady na foru, po najeti vpravo nahore.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#35
Poslední sídlo Bratrstva mají navíc v nájmu orkové se záměrem zinstitucionalizovat Bratrstvo pod orky v duchu starých dohod s Drathartem. Pokud se k tomu ve hře nevysloví někdo z původních členů, bude to rozhodnutí o vás bez vás.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#36
Cožee, bratrstvo s orkama, to teda ne ! Biggrin
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#37
Zdar hoši od boří řeky, tady Sego Smile

jsem vás přišel jen nostalgicky pozdravit, všechny i svá milovaná nemesis(whitey, radstar) + ta herní a stejně tak herní kámoše. Smile


Je to celkem škoda, že nehraje teď moc lidí, občas mám taky chuť si zahrát, ale všichni víme jak by to dopadlo, že. Smile (tak to bývá když je impulsivní někdo hovado co si nevidí do držky, mluvím o sobě Smile).

Předně bych chtěl říct Ahoj Marině, Ahoj hafe, Ahoj Gobruku a Ahoj Nazgele! Starou gardu Bratrstva snad ani zdravit nemusím Smile) Ať se vám daří Smile

Je fakt že tenhel shard, je vážně s odstupem času unikátní v mnoha věcech, ať jsem zkoušel cokoliv, nikdy jsem se jako hráč nemohl realizovat, tak jako tady. Myslím si že takhle nedoceněných unikátních shardů moc není. Jsem zvědavej jestli vydržíte v práci a musím se vám přiznat, že minimálně třikrát doroka tu page lognu(mapu manawydanu mam jako tapetu do teď, ale jen proto, že jsem línej ji měnit BiggrinDD) Tak zdar stará gardo!

ps: (to že dostala cyprona + Ishar od bratrstva a orků na prdel, nikdy z historie nesmažete Tongue Biggrin)

Jo a ještě něco, ať už to s manawydanem dopadne, jak dopadne, nebylo to zbytečné Smile

Celkem mě potěšilo, že i někteří hráči docenili zpětně práci bratrstva a uvažujete o jeho vzkříšení(je fakt že je to přeci jen organizace s bohatou kriminální minulostí Biggrin ach ty bitky s elfama, orky, atd. atd. atd. jediné čemu se divím, že jsme nikdy neměli spory s trpaslíky Biggrin) trochu mě mrzí, že nemůžu být u toho, ale jak se říká dvakrát nevstoupíš do stejné řeky.
Odpovědět
#38
On už u toho asi nemůže být nikdo Segu. Jinak souhlasím se vším co jsi napsal - je to unikátní shard, bohužel zapomenut a opuštěn hráči. Jo vím, hraje tady pár hráčů, ale na tom se bohužel už nedá stavět kvalitní zábava jako to bylo dřív, druhá věc je taky ta, že se tu bavíme o věcech 4-5 let zpátky, co se Segoveze týče, tak ten pokud si dobře pamatuju dostal permici někdy v únoru 2009, to už nějaká doba je a těžko půjde navázat na něco co bylo před pěti lety, z těch hráčů co tady byli už jich moc nezůstalo, snad jen Ilicius a Raknai co si tak všímám, možná nějaký ork. Kde jsou ty časy - no pro mě to byly ty nejlepší herní časy tady na mw opravdu, ale to jsem už párkrát říkal, škod, že jsi byl takový vůl a nechal se zabanovat, ale ono by to stejně dopadlo tak jak to dopadlo i bez banu, ti hráči totiž neodešli kvůli nám ba naopak, několikrát od doby co jsme přestali hrát mi někdo psal, ať to zase rozjedem, že je bez nás na mw nuda Tongue Hold je asi špatná doba nebo nevím, ale nevěřím, že tu zase bude alespoň 30 hráčů denně Angry

ALE ZBYTEČNÉ TO URČITĚ NEBYLO - na mw vzpomínám v tom nejlepším světle, obrovská rivalita, naschvály, hádky, souboje, full looty ach :3
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#39
Těch "starých" je tu víc, akorát často v "zimním spánku" a čekaj na probuzení.. Smile Kdyby se všichni čekači probrali a všichni co maj v úmyslu logovat teprve až bude víc lidí, tak to stojí zato. Tohle tu bylo vždycky nejhorší, 20 lidí čekajících až lidi začnou logovat.
Odpovědět
#40
(15.06.2014 v 10:07)Stig napsal(a): Těch "starých" je tu víc, akorát často v "zimním spánku" a čekaj na probuzení.. Smile Kdyby se všichni čekači probrali a všichni co maj v úmyslu logovat teprve až bude víc lidí, tak to stojí zato. Tohle tu bylo vždycky nejhorší, 20 lidí čekajících až lidi začnou logovat.

mám takový skromný návrh co je zkusit obepsat a připravit nějakej globální event " k x tému vyročí manawydanu? Smile
Odpovědět



Skok na fórum: