Upgrade!
#41
Ten skill bych chtěl mít, já ať se snažím jak se snažím, s jistotou trefím leda ratanSmile
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#42
(09.07.2014 v 20:22)monty napsal(a): žádná škoda...ale k těm důležitým věcem...s těmi ress kříži má zatracenou pravdu....RT zkusíte nějak vymyslet lepší systém ressování? zkušeným matadorům ani teď po Galranově úpravě nedělá větší problém se resnout ale někdo kdo tu není už několik let s tím má zatracený problém...ostatní vítovi námitky a argumenty budu raději ignorovat...už tak jsem se musel smát natož kdybych mu na to odpovídal...

1) Nikdo po tobě odpovědi nežádal
2) Je to snad čistě jeho osobní věc, co ho vedlo k tomu přestat hrát. Je dobré, že zmínil důvody.
Odpovědět
#43
mě připadá,že se zrovna vrátil, to to rychle vzdal...já ani nestihl lognout než přišel a odešel Biggrin
a to jsem si v práci četl a myslel si,že má nějaké plány apod Smile
,,2. 7dni cekam na bonded zvirete pak nekde tamhle hebnu i s medvedem kdyz mi chybel den do konce nikdo se ani neopovazel pomoct to nemluvim o tom ze jsem se snazil najit ress 10minut pak jsem to vypl "
no hledání resu 10 min je nic,když ti tělo vydrží pár hodin.... a to,aby někdo pomohl není ničí povinnost, určitě ne GM, ale nevím kde umřel....
takže žádný upgrade nebude? Biggrin já chci upgrade!
no ještě napíšu svůj všeobecný názor....všiml jsem si,že lidí píšou návrhy zrovna k tomu co hrajou,to je dobře...
já už kdysi psal,že každé povolání by mělo mít něco svého...něco speciálního, bylo to v tématu: trochu magie všem a byl jsem docela odpískaný...ale koukám,že tohle prostě hráči chcou (viz poslední od Thortogila k farmáři, aby mělo jídlo nějaký efekt)....tak nevím proč se RT tým tak brání strčit něco speciálního pro každé povolání.... Smile
Odpovědět
#44
(10.07.2014 v 00:36)Pietro napsal(a): mě připadá,že se zrovna vrátil, to to rychle vzdal...já ani nestihl lognout než přišel a odešel Biggrin
a to jsem si v práci četl a myslel si,že má nějaké plány apod Smile
,,2. 7dni cekam na bonded zvirete pak nekde tamhle hebnu i s medvedem kdyz mi chybel den do konce nikdo se ani neopovazel pomoct to nemluvim o tom ze jsem se snazil najit ress 10minut pak jsem to vypl "
no hledání resu 10 min je nic,když ti tělo vydrží pár hodin.... a to,aby někdo pomohl není ničí povinnost, určitě ne GM, ale nevím kde umřel....
takže žádný upgrade nebude? Biggrin já chci upgrade!
no ještě napíšu svůj všeobecný názor....všiml jsem si,že lidí píšou návrhy zrovna k tomu co hrajou,to je dobře...
já už kdysi psal,že každé povolání by mělo mít něco svého...něco speciálního, bylo to v tématu: trochu magie všem a byl jsem docela odpískaný...ale koukám,že tohle prostě hráči chcou (viz poslední od Thortogila k farmáři, aby mělo jídlo nějaký efekt)....tak nevím proč se RT tým tak brání strčit něco speciálního pro každé povolání.... Smile

Pietro tady jde o to ze kdyz nekdo chce pomoct at s ukolem nebo poexpit tak jsem vzdy pro rad pomuzu nekomu aby si naexpil postavu a mohl pak solovat ale kdyz tamhle hebnu tak nikdo nehne prstem to me dost zklamalo ress jsem hledal kurna dlouho a ani jsem ho nenasel a i kdybych ho nasel nedokazu si to probit kdyz tam je xxx archeru a xxx magu server ma dost veci co se mi proste nelibi jako kdyz me srnka ve full amoru jednou bouchne a zapne mi krvaceni je hezke ze dokazes zabit klidne 15banditu at je to s luken nebo s mecem tak je udrzis na sobe a hezky v klidu je zabijes ale jak je v te parte mag kterej te prostreli za 50+ a hazi nejake kluziste to je pakarna
Odpovědět
#45
Správně. Dokud dáváte 50+ do NPC, které vás pomalu ani nezraní, je to vpořádku. Nedejbože ale pokud se oni trefí do vás...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#46
(10.07.2014 v 16:40)Whitey napsal(a): Správně. Dokud dáváte 50+ do NPC, které vás pomalu ani nezraní, je to vpořádku. Nedejbože ale pokud se oni trefí do vás...

já to říkám furt že npc se nemají vůbec bránit Closedeyes
Odpovědět



Skok na fórum: