Manawydan
#21
(02.06.2015 v 13:35)Triad napsal(a): No, je celkem smutný, že vzhledem k tomu, kolik je tu Questařů, tak se jich vždycky ozve jen pár a to většinou ti samí. Smile
Upřímně mně přijde, že někteří jsou questaři jen proto, aby si mohli hrát na svým vlastním písečku, ale to je teď vedlejší a úplně jiný téma...
Svata pravda, verejne znama, jako spousta mistnich nesvaru
Udelejte z Triada Vrchniho questare. Je to stalice a aspon se nebude muset bat pisecku jinejch zbytecnejch neaktivnich questaru.
Odpovědět
#22
O to tady nejde, já jsem jen rád, že to tak nevidím jen já a ještě ke všemu to někdo i napíše...
Prostě mám pár plánů, které mám podložené z hlediska RP a uvedu je do pohybu. Momentálně chci zkusit udělat "quest vývěsku" u Kareldu jako je ve hrách typu DA:O.
Bude se jednat o klasické lovecké questy - potuluje se v severních lesích podivné zvíře, zab jej a přines mi důkaz. Přemýšlel jsem, že dám například do té potvory víc než jeden ten předmět.. buď hráč odevzdá jako důkaz oba v domnění, že dostane větší odměnu.. nebo si druhý předmět nechá jako trofej. To už by bylo na hráčích. A "splnění questů" by bylo možné několik dní v týdnu určitý čas. Uvidím.
Teď spíš taková poznámka pro mě, neptají se jiní, nebudu se ptát ani já, když chci něco udělat pro hráče. To není žádná narážka... Prostě cítím, že je to dobrý nápad, tak ho zrealizuju.
Po odchodu Mariny, která se starala o Kareld si ho vezmu na starost já a uvidím, jaké s ním jsou možnosti.
Odpovědět
#23
Lovecký quest -> huraaaaaaayyy .. pro něco podobnýho vás tady pobízím už pěknou dobu :-D -> drobné pravidelné questy

milionkrát sláva stolicové jepici :-D
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#24
(11.05.2015 v 15:43)Whitey napsal(a): Pokud vydrží tak do víkendu, tak slibuji upravený levelovací systém, na kterém aktuálně pracuji.
Pravděpodobně dojde i k posunutí levelcapu na 40 (tj. na max), protože s modernizovaným systémem se levelcap hůř snáší.

Thumb Up Thumb Up Thumb Up Thumb Up Thumb Up Thumb Up Thumb Up Thumb Up
Odpovědět
#25
V poslední se mezi hráči Manawydanu začala objevovat poměrně velká dávka nevraživosti a paranoidních představ o tom, že někdo někomu chce stát v cestě, rád bych proto tuhle situaci vyjasnil jednou a provždy, abychom se mohli uklidnit a začít spolu dál normálně hrát. Tento příspěvek nechci psát proto, abych někoho naštval, ale naopak vlny uklidnil.
Asi před měsícem jsme se s Gunerem a Hallim dohodli, že se začneme zabývat DL a pokusíme se hnout s Galranovým questem na Shunnarovy lektvary. Thortogily mi včera řekl, že to jejich skupinka se tím dlouhou dobu zabývá a my jsme jim do toho jen vlezli a začali je odtamtud vyšoupávat. Není pravda. Z našeho pohledu to už delší dobu vypadá úplně stejně. Nikdy jsem za postavu já, ani nikdo z ostatních ze skupiny nejednal tak, abych někomu bránil se přidat. Pokud vím já, byl to Gunerův nápad kontaktovat Rubbyho, abychom na lektvaru pracovali vzájemně. Samozřejmě nemám všechny informace a nebyl jsem u toho, mohlo se to stát trochu jinak. Pokud by chtěl někdo narážet na to, co jsem napsal v příspěvku:
o tom, že Rubbymu nevěřím a že mu nehodlám květy dát, jde jen o RP rozhodnutí mojí jedné postavy, založené na událostech během eventu a na nedůvěře, kterou má ke všem mužům obecně. Ne na rozhodnutí jako hráče.
Pokud jde o Gheedovo tvrzení, že to oni pracují na eventu, který je pro všechny, kdo nemají frňák nahoru, celkem se mě to dotklo. I po tom, co jste se dohodli s Urzinem, jsem se pokoušel do DL zapojit a nestát vám v cestě. Jak Thortogily, tak Rubby mi oba nezávisle na sobě ve hře tvrdili, že o ničem neví a že se nic neděje. Nehodlám napochodovat do Gorenu na základě toho, co se píše na chatu a připojovat se ke questu, o kterém má postava nic neví. Jestli si tu v tuto dobu hrál někdo na vlastním písečku, nebyli jsme to my, Gheede.
Co se týče včerejšího jednání s Urzinem (u kterého opět nepokrytě na základě informací z chatu nemohl chybět Denetrius), nepokoušeli jsme se nikoho vyšachovat, šlo jen o to, abychom se ještě vůbec mohli do něčeho zapojit. Mě spolupráce s orky ani nikým jiným nevadí.

Druhá věc:
Biosku, konečně jsem pochopil, o čem jsi to včera mluvil. Rád bych to uvedl na pravou míru. Jako první bych rád řekl, že jsem se teprve včera dozvěděl, že to ty máš postavu jménem Jubilie a dost těžko se mi na něco takového reagovalo.
Pokud šlo o tvou hobitku, kterou jsem potkal AFK s lukem v ruce a která následně dostala AFK kontrolu od Thanise, ano, byla to zčásti má práce, ale opět jsem ani v tu dobu nevěděl, komu hobitka patří. Pět minut jsem u hobitky stál a pokoušel se na ni mluvit, jelikož porušovala zákony města nošením zbraně ve městě. Bylo mi jasné, že za PC nikdo nesedí, ale pokusit jsem se musel. Následně jsem napsal Thanisovi na ICQ shruba toto:
Já: Hobitka s lukem v ruce si AFKuje před stokama a nevnímá mě. Jak bys to jako kadet řešil, když jí ani pokutu dát nemůžu? Smile
Thanis: ta je Bioskova Biggrin Hodil jsem mu AFK kontrolu, nemá tam stát Smile
Pokud mě za něco takového hodláš nemít rád, tvoje rozhodnutí.
Pokoušel ses mi včera vyčítat i to, že jsem ti ve městě nadával za summony. Opět šlo jen o RP zápletku, nebylo v tom nic osobního. Porušoval jsi zákony města a já jako kadet reagoval. Myslím, že kdyby tě potkal Horian, narval by ti pokutu. Tím spíš za to, jak ses ze mě pokoušel dělat blbce Smile, ale to jsem bral jako povahu tvé postavy a nevadí mi to. Já to řešil jen rozhovorem. Opět nic osobního, jen reakce na danou situaci. Pokud bys to řešil jinak, prosím napiš mi, jak.

Závěr:
Je mi jedno, kdo co začal, rád bych to ukončil. Společně. Pokud si myslíte, že to nejde, fajn. Klidně vám DL přenechám, už mě nebaví se hádat o ničem. Nechcete mě ve hře, nebudu se do toho plést, ale podle mě se to dá řešit jinak. Pokud si myslíte, že bychom si mohli hru užít společně, rád bych na to znal váš názor. Děkuji za pozornost.
Odpovědět
#26
(03.08.2015 v 07:17)Pilgrim napsal(a): Pět minut jsem u hobitky stál a pokoušel se na ni mluvit, jelikož porušovala zákony města nošením zbraně ve městě. Bylo mi jasné, že za PC nikdo nesedí, ale pokusit jsem se musel.

Opět ta samá situace Smile, zrovna stojím před dalším podobným člověkem, tak mi řekni, co s tím mám dělat? Smile
Odpovědět
#27
I když nemůžeš dát pokutu, můžeš Zákoníkem podat alespoň oznámení. Pokud se jich sejde víc od různých osob (závisí na jejich Vsimavosti nebo Inteligenci), může starosta atd. dát pokutu i bez nutnosti zacílit hříšníka.
Možná by se dalo upravit ze pokud je osoba vedená jako strážný (v systému skupin Zákoníku) tak se bude pro pokutu stačit jediné oznámení.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#28
Citace:Pokud jde o Gheedovo tvrzení, že to oni pracují na eventu, který je pro všechny, kdo nemají frňák nahoru, celkem se mě to dotklo. I po tom, co jste se dohodli s Urzinem, jsem se pokoušel do DL zapojit a nestát vám v cestě. Jak Thortogily, tak Rubby mi oba nezávisle na sobě ve hře tvrdili, že o ničem neví a že se nic neděje. Nehodlám napochodovat do Gorenu na základě toho, co se píše na chatu a připojovat se ke questu, o kterém má postava nic neví. Jestli si tu v tuto dobu hrál někdo na vlastním písečku, nebyli jsme to my, Gheede.
Překrucuješ až to bolí :-).. hrajeme si svou cestou čistě skrz RP, co jste si mimo hru kdo s kym vynadali mi je u pr ... každopádně ja jsem netvrdil "že to oni pracují na eventu, který je pro všechny, kdo nemají frňák nahoru" .. ale že event je pro VŠECHNY, kteří nemají frňák nahoru .. aneb slušně rečeno pro všechny.
To že použiváš ooc inforamce čistě z chatu a brečíš, že vam krademe DL je čistě tvá záležitost. Protože mě to už příjde trapné jak neustále fňukáte na glabolau nebo icq nebo někde jinde jen ne ve hře .. chceš mi něco ohledně DL říct? fajn navštiv mě .. ale na takovýhle blbečky jako ty už fakt nemám náladu.. beee oni jedou naši DL .. beee hrajeme multiplayerovou hru a proto se toho questu můžeme zůčastnit jen my beee (jak logické) ..naučte se už konečně jednou zatnout zuby a tahnout to čistě ve hře bez pomluv a s prominutim sypanim sraček kolem sebe.(když jsem to dokázal i já ....Wink .. velká blbá a tupá Gheeda)

Citace:Co se týče včerejšího jednání s Ursinem (u kterého opět nepokrytě na základě informací z chatu nemohl chybět Denetrius), nepokoušeli jsme se nikoho vyšachovat, šlo jen o to, abychom se ještě vůbec mohli do něčeho zapojit. Mě spolupráce s orky ani nikým jiným nevadí.


zde platí viz. výše .. prosím zatněme zuby.. já vím že to láká ..


na závěr..
1. ANO Pilgrime nemám tě rád :-) ... ale pokud se jedná o hru, tak na tvou postavu hodlám nahlížet čistě RP bez ooc vlivů Wink

2. Je to hra pro více hráču, tedy je potřeba počítat ( i když na MW to je rarita), že na DL se mohou podílét 2,3 i více skupin hráčů .. :-)
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#29
(03.08.2015 v 07:50)Pilgrim napsal(a):
(03.08.2015 v 07:17)Pilgrim napsal(a): Pět minut jsem u hobitky stál a pokoušel se na ni mluvit, jelikož porušovala zákony města nošením zbraně ve městě. Bylo mi jasné, že za PC nikdo nesedí, ale pokusit jsem se musel.

Opět ta samá situace Smile, zrovna stojím před dalším podobným člověkem, tak mi řekni, co s tím mám dělat? Smile

A co mám dělat já jak jdu s orkem a kolem mě začne běhat stado elfu bez pvp flagu a řvát na mě ooc "fuj hnuse" apod ... ano musím to přejít, protože GM zrovna není ve hře a nasledně by mě bylo řečeno že se v logu nic nenašlo :-D .. už tyhle situace přeházím(ano asi bych neměl, ale na tohle fakt nemám chuť)
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#30
Gheede, vůbec jsi mě nepochopil, ale u tebe mě to neudivuje. Nikdy jsem nevyužil nic z OOC informací, všechny jsem získal ve hře. Věřím, že zrovna ty to děláš taky, ale Thortogily zcela jistě ne, nehodlám se s tebou hádat. Nebrečím, že nám kradete DL. Je mi jasné, že s tím mohl přijít ve stejnou dobu i někdo další. Tohle tvrzení po mě včera hodil Thortogily. Ty nemáš všechny informace, co se kolem toho dělo. Já taky ne, ale mluvím jen o tom, co se skutečně stalo. Napsal jsem příspěvek jen kvůli tomu, abysme se přestali hádat. Chceš-li to brát opačně, tvoje věc. Chtěl jsem spolupracovat na eventu, nic víc, ale jak Rubby, tak Denetrius ve hře mé postavy jednoduše vyiignorovali bez jakéhokoliv důvodu jen kvůli tomu, že se jednalo o mě.
Odpovědět
#31
Citace: napsal jsem příspěvek jen kvůli tomu, abysme se přestali hádat. Chceš-li to brát opačně, tvoje věc.

přečti si v závěru bod 1. :-) .. chceš hrát, hrajme.. ale musíš čekat, že pokud budeš vést protivné řečičky na chatu, že se ozvu, takova už škaredá, blbá a tupá Gheeda je Wink

E: prosím o zmazani předposledniho postu
EE: díky
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#32
(03.08.2015 v 10:23)Whitey napsal(a): I když nemůžeš dát pokutu, můžeš Zákoníkem podat alespoň oznámení. Pokud se jich sejde víc od různých osob (závisí na jejich Vsimavosti nebo Inteligenci), může starosta atd. dát pokutu i bez nutnosti zacílit hříšníka.
Možná by se dalo upravit ze pokud je osoba vedená jako strážný (v systému skupin Zákoníku) tak se bude pro pokutu stačit jediné oznámení.

-whitey současný systém pokut je docela nevyhovující ale o tom jsme se bavili už velice dávno při potačkách s bratrstvem...tehdy šlo o složitou manipulaci se zákoníkem když potřebuji zaměřit cíl který se pohybuje velmi rychle
-systém hlášení hříšníků není ani trochu ideální....vlastně pravda je ta že se ke mně doneslo, že lidi už hodněkrát někoho nahlásili přes zákoník a já jsem s tím nic neudělal jednoduše proto, že to nikdy dotyčného hříšníka nikdy neukázalo ve starostovském zákoníku....dokonce tam byl i případ nahášení stejné osoby dvěmi postavami...možná by bylo fajny kdyby minimálně hlášení od občanů šlo vidět vždy
-skupina stráží může dávat pokuty....armádní hodnost kadet není v této skupině...tohle máme herně ošetřené a vyhovuje nám to

-ale to patří někam jinam...do této hádky se raději vměšovat nebudu
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#33
Az se vratim z prace tak sem neco napisu, nicmenepilgrime za ty lzi co tu hazes a urazky na moji osobu jsi u me skoncil a to jsem te jako hrace bral. Mluvis tu o necem, ze jsem si na chatu barokoval dl a pritom jsem to byl ja kdo napsal ze ta dl je pro vsechny. Jdi se lecit a zacni si zalohovat denik
Odpovědět
#34
Všichni u všech skončili a nikdo se nemá rád. Tak to má být. Manawydan je taková veselá parta.  Happy
Odpovědět
#35
Thortogily .... upřímně bral jsem tě dlouho jako fajn hráče, mám rád tvoje zápisky, ale to co jsi ve hře vyváděl poslední dobou mě vytočilo a to absolutně .... Víz ten tvuj nenadálý příchod do Gorenu, zrovna když jsme se tam oběvili my . Ted nemluvím o tom jak jsi naočkoval Rubbyho (nebo nenaočkoval a on naočkoval tebe) aby obešly ty zlé a ošklivé elfáky co chcou všechno bez tak pro sebe ... To beru, bylo to hráčské a okej, nemám s tím problém . Problém mám s tím že jsem potom musel sledovat jak vše co jsem z Pilgrimem do té doby udělal zašlapujete do země jen kvůli tomu, že tu Pilgrim nemohl být přes týden a vy jste to dobře věděli. Nemluvně o té tvojí eskapádě z Spiritheou, kterou jsem nesl opravdu těžce...KDE SE KURNIK ŠOPA  (snažím se být slušný, snad to oceníte) dozvěděla dlouho nelogujíci Spirithea o podrobnostech o Shunarovu lektvaru...o podrobnostech které vědělo jen pár lidí . A neříkej že z knížek !!!!!!!!! Nechci zbytečně přilévat do ohně...takže už jen okrajově...pane Gheede ....vy, jehož vrchol RP je jak na deset tisíc způsobu zpapat elfa . Nechápu proč se tady vůbec rozčiluješ . My jsme si všecko poctivě odRPili . Navíc je pravda že já volal snad uplně všecky( jak ooc tak IG..uznávám) hráče at se zapojí (a spousta se na to vykašlala, ale naopak chci poděkovat těm co přišli, včetně tebe Thortogily,Po té první akci bylo v plánu více, bohužel jste mě to zhatili, děkuji Smile )...ale tak nějak si nevzpomínám že by jsi mě aspon ooc oznámil že nás hodláte vyháčkovat, tak at si vezmeme postavy které nemaj nic proti lordu Bumhugulovy a zapojíme se ..... místo toho by jsi nás nechal  at sedíme v táboře a nadáváme na to že se nic neděje .
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finis coronat opus - In nomine et ad honorem tenebrae
Odpovědět
#36
Mistře gunere, aneb velký rasisto proti orkům a pak se divme že tě nejde potkat. O orčím RP víš kulový, aneb orčí rozpravy dlouhý kecání kdy některým hráčům to až přináší bolehlav se asi do RP opravdu nepočítá. O tvým RP taky pomlčme, kde absolutně nelogický jednáš s orky(ale to už je zas jiná kapitola, aneb každý máme nulový pud sebezachovy)

O žádným háčkovani řeč nebyla, protože Bumhug neni žadny leader.. so.. co to zas vůbec píšeš za výkaly ? :-D Aneb ty jsi byl jeden z prvních co začal řvát jak malý, že vám lezeme do zelí a že vás sprostě obcházíme. Sorry ale nejsme nuceni tahat všechny hráče..(spíš jsme ani neměli šanci a hned to začlo mít na jisté členy porojímavé účinky) Opět připomínám .. MANAWYDAN JE MULTIPLAYEROVÁ HRA, tedy je potřeba počítat, že tu asi bude víc skupin.

Aneb ano hoňme si všichni e-pera a bude nám fajn :-)

na závěr.. taky prd víš a taky řveš Wink
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#37
O čem to meleš ? Jednat z orky .... jednal jsem z Bugakem, protože to byla jedna z možností . Navíc Ivor není rasista....a to i přes to že mu Bumhug málem zežral koně a párkrát předtím ho olizoval a připravoval na porcování.... A ano mám problém z orčím RP...protože tomu nejde rozumět a když nerozumíš jsi automaticky večeře !!! Ale to je můj problém . Rozhodně tu kvůli tomu nebudu brečet.
Já jsem nebrečel, a rozhodně jsem neronil krokodýli slzy, byl jsem naštvanej...ale ty jsi byl jediný co o tom věděl, tak tu z toho nedělej globální aféru jooo ?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finis coronat opus - In nomine et ad honorem tenebrae
Odpovědět
#38
Citace:Rozhodně tu kvůli tomu nebudu brečet.

to vidím :-D

Mistře Gunere, proč kritizuješ něco do čeho nevidíš ? A opět připomínám, že jsi to byl to, kdo na mě na icq z ničeho nic začal řvat i když jsem nevěděl co se děje(jak kdyby za vše mohl Gheed), proč vam krademe DL quest .. Wink
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#39
Jop, jestli bereš to že tě někdo pochválí za to že jste ho dobře obešli jako pláč...tak v tom případě soráč Mistře Gheede ..a proč to řešíme tady...heem, pojme si rozbít držky ven...za hodinu u kauflandu, což Smile
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finis coronat opus - In nomine et ad honorem tenebrae
Odpovědět
#40
takže počkej počkej .. tím, že jsme se taky chtěli podílet vlastní cesou na DL, která je určená jako quest pro celý MW je obcházení ? :-D ... comeeeooon dude ...

a ven nejdu xD .. to by byl obraceny fight alá ivor vs Bumhug xD xD
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět



Skok na fórum: