Manawydan
Zdravím lidičky. Jen jsem zde po dlouhé době zavítal, abych se jukl co nového na mém kdysi tak oblíbeném MW ... a koukám nic moc Biggrin  Teda krom bouře v RT teamu kterou jsem úspěšně zmeškal  . Každopádně chci pochválit každého, kdo udělal RP zápisky, některé jsou opravdu moc povedené, radost číst Smile Člověk má ten pocit jako by se chtěl vrátit do hry ... a pak začne pátrat v paměti a řekne si , raději ne  Biggrin   I tak rád vzpomínám na tu naší malou elfí partičku, bylo to fajn a dík MW za to . Každopádně držím palce aktuálnímu RT a vůbec celému MW ... možná až bude čas a zvítězí nostalgie, potom ....možná...možná... řeknu i'm back !!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finis coronat opus - In nomine et ad honorem tenebrae
Odpovědět
(19.04.2015 v 17:33)Whitey napsal(a): Čekal jsem na odezvu hráčů, ale nic... (až na Gheeda)

Neptej se, přijď se podívat. Jedeme na novém systému efektů (vliv kouzel, nápojů, předmětů, hudby atd. na postavě).
Pá Pá!
Odpovědět
Udělejte něco s těma expama není nám 15 let abychom měli x stovek hodin na to expit postavy. Je to šílené.
Odpovědět
No pain, no gain...

S rychlým expováním co? Naexpuješ postavu za týden, všechno zvládneš levou zadní, a co budeš dělat potom?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Tohle není WoWko, soudě tvých poznámek ve hře a na fóru sis to ještě asi neuvědomil.
Odpovědět
(12.04.2017 v 21:36)Whitey napsal(a): No pain, no gain...

S rychlým expováním co? Naexpuješ postavu za týden, všechno zvládneš levou zadní, a co budeš dělat potom?
Za týden? Stačil by měsíc, například další postavy! ;-)

Nechceš si se mnou whitey zahrát? vyhradím si na tebe třeba celý den, půjdem expit a pak mi řekneš kde v čem vidíš tu zábavnost, když za osm hodin neuděláš ani level 4.
Odpovědět
nepruď, z vlastní zkušenosti vím,že za den se dá udělat 5 lvl a vpohodě si chodíš sám bezhlavce nebo stoky
myslím,že kdyby tu bylo hard expení nemám několik smazaných postav protože se mi už nevejdou do počtu 6 - prosil jsem i Wdyho ať nějak zařídí ať se zvedne počet postav na učtu Biggrin takže opravdu nemáš pravdu....spíš by se už mohl otevřít lvl 36,37 atd....dvě moje postavy už čekají Biggrin
Odpovědět
Problém více postav na účtu byl na straně klienta. Možná když poprosíme Bioska...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Client uz je umi. GMka to muzou davat jako specialni odmeny.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
třeba speciální odměna za ... jak se dá zasloužit další život? Biggrin ...mě by se líbilo: gratulujeme za hodně postav na né zrovna malém lvl - malá odměna - další postava...je děkuji Smile ...ono než odměna je to časový a závisláků-hodný trest.
Odpovědět
Sorry jako, tohle je ale na GMka, jestli se rozhodnou pro nejaky globalni zvyseni nebo individualni. Ja jen rikam, ze z technickeho hlediska uz by s tim nemel byt problem. Ale samozrejme by bylo rozumny to nejdriv otestovat na nejakym gm uctu.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Jop víc postav funguje, nemám problém někomu ten slot navíc dát, je pravda že je víc povolání než slotů na postav.
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
(13.04.2017 v 21:15)Thanis napsal(a): Jop víc postav funguje, nemám problém někomu ten slot navíc dát, je pravda že je víc povolání než slotů na postav.

Já bych to buď dal bez omezení všem nebo lidem co maji doexpene minimalně dvě nebojovy povolani (crafti, nebo bard bez bojovych skillu, postavy určeny jen k RP kecání). Jinak nevidim smysl v tom proč by si někdo měl dokola držet postavy na malych levelech
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
Pokud někdo potřebuje akutně víc slotů (tím myslím, že už nemáte slot na další postavu, kterou si chcete založit a nemáte ani žádné nevyužívané postavy, kterých je možné se zbavit), řešte to prosím žádostí přes page. Jsem pro pokládat za dostatečnou "zásluhu hodnou odměny" i to, že prostě hodně hrajete/odehráli jste a potřebujete zkrátka na účtu prostor pro další hraní.
V budoucnu bych to klidně řešil přes nějaký automatický odemykání dalších slotů. Tím je míněno - plácnu - 2 postavy nad lvl 30 - odemčenej 1 slot navíc, 3 postavy nad lvl 30 - odemčenej další slot navíc atd.
Odpovědět
(17.04.2017 v 03:30)Stig napsal(a): Pokud někdo potřebuje akutně víc slotů (tím myslím, že už nemáte slot na další postavu, kterou si chcete založit a nemáte ani žádné nevyužívané postavy, kterých je možné se zbavit), řešte to prosím žádostí přes page. Jsem pro pokládat za dostatečnou "zásluhu hodnou odměny" i to, že prostě hodně hrajete/odehráli jste a potřebujete zkrátka na účtu prostor pro další hraní.
V budoucnu bych to klidně řešil přes nějaký automatický odemykání dalších slotů. Tím je míněno - plácnu - 2 postavy nad lvl 30 - odemčenej 1 slot navíc, 3 postavy nad lvl 30 - odemčenej další slot navíc atd.

Nějaký oznámení jaké změny máme čekat do budoucna? nějakej rozvrh, deadliny ?
Odpovědět
(18.04.2017 v 15:15)Segoves napsal(a): Nějaký oznámení jaké změny máme čekat do budoucna? nějakej rozvrh, deadliny ?

A kdy na tech zmenach zacnes delat?
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
(18.04.2017 v 15:15)Segoves napsal(a):
(17.04.2017 v 03:30)Stig napsal(a): Pokud někdo potřebuje akutně víc slotů (tím myslím, že už nemáte slot na další postavu, kterou si chcete založit a nemáte ani žádné nevyužívané postavy, kterých je možné se zbavit), řešte to prosím žádostí přes page. Jsem pro pokládat za dostatečnou "zásluhu hodnou odměny" i to, že prostě hodně hrajete/odehráli jste a potřebujete zkrátka na účtu prostor pro další hraní.
V budoucnu bych to klidně řešil přes nějaký automatický odemykání dalších slotů. Tím je míněno - plácnu - 2 postavy nad lvl 30 - odemčenej 1 slot navíc, 3 postavy nad lvl 30 - odemčenej další slot navíc atd.

Nějaký oznámení jaké změny máme čekat do budoucna? nějakej rozvrh, deadliny ?

Mimojiné třeba tu: http://forum.manawydan.eu/showthread.php?tid=2793&pid=99488#pid99488 Jinak různě po fóru. Nezbývá holt, než to sledovat, případně si zpětně dohledat.
Rozvrh byl co si tak pamatuju naposledy ve škole a deadlinů mám až moc v práci, nevím jak ostatní. Takže tady asi nemůžu sloužit, přecijen asi většina z nás, pokud ne všichni, máme ještě krom MW pár dalších věcí, jejichž počet s časem spíš narůstá, než naopak, takže nějaké časové přísliby se můžou dost měnit v závislosti na vytížení jednotlivých členů. Ve finále bychom si akorát pletli bič sami na sebe v případě nesplnění. A zas tady ani nikdo není placený od hodiny, abychom mohli někoho stíhat za to, že neplní kvóty a tím pádem neplníme plán na 110%.
Odpovědět
Ahoj, asi hodně lidí mi to tu bude mít za zlé, ale musel jsem se už vyjádřit...
Všímám si, že status opět klesá, hráče které jsem vídal opět nelogují, statistika opět klesá (né tak rychlým tempem, ale klesá).
Od questařů nevidím žádnou snahu se do hry zapojit, poslední dobou jsem ani nepostřehl že by ve hře nějaké GM bylo? Naposledy si pamatuji "quest" s bankou kde se vlastně nic nestalo, až na to že si Rewan hrál se strážemi (jsem zvědavý kdy quest bude opět pokračovat). Jestli tedy nemají questaři čas se do hry zapojit, ať už je to důvod jakýkoliv. (Ano chápu, každý chodí do práce/školy, má rodinu, vlastní život, ...)
Jak ale chceme dosáhnout vysoké statistiky, když tu nemáme aktivní GMka, u Thanise počítám s tím, že ho už asi nebavilo že byl na vše sám, tedy až na to že jednou za čas logl Rewan.
Hráče přestane bavit hrát, když má omezené činnosti. Craftové dělají výrobky, warové a ostatní chodí dungy, a ovšem také to RP a nejčastější činnost afkování u makra. Čím jiným se má hráč bavit, a dělat toto každý den ve hře.
Tímto opravdu nechci žádného z GM shazovat. Ale statistika online hráčů vždy závisela na GMek a komunikaci s nimi.

PS: Proč jsou dlouho neaktivní GMka stále GMka? Důvod proč se nezmění hlavní questař když neloguje?

Proč GMka (až na Stiga) nemají zájem skloubit nějaký příběh pro cechy?
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
Odpovědět
rozhovor na icq:

Citace:(09:36:19 PM) Berroson: NIKDO NEMA KOULE TAM NAPSAT NEBO CO
(09:36:20 PM) Berroson: Biggrin
(09:36:38 PM) Gheed: ja ti tam napíšu jestli chceš
(09:39:16 PM) Berroson: no to bude super Biggrin
(09:43:32 PM) Gheed: nic nebude ty žid !
(09:43:49 PM) Berroson: kamarád si teda 
(09:44:58 PM) Gheed: no tak jo :-* 

Tak já teda píšu .. xD JO GMka styďte se, už zase přišlo jaro, tak jsme zase zjistili, že .. nic .. děláte. ..

[Obrázky: giphy.gif]
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Fakt je ten, že místo toho aby se problém vyřešil tak se raději smažou příspěvky. Setřít to ze stolu. Dětičky si hrajou, no jo, to by muselo mít GMko zájem ve hře, tak si děti musí hrát na fórku, že Thanis
Smile
Co takhle nějaké vyjádření. Něž psát do hry že si děti hrají na fórku Wink
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
Odpovědět



Skok na fórum: