Manawydan
#1
Chci podekovat vsem co na MW pracuji, spravuji ho a hrajou zde.
vzdy se najde nekdo komu to nevyhovuje,ale jsou zde lide,kteri zde najdou zabavu po praci,skole apod. vcetne me! Forum si ctu porad a reaguju vetsinou na to,co se me tyka, nebo navrhnu Smile
no,jak jsem se docetl tak nekteri konci,ale jsou zde i novi a i ja jim rad pomaham...takze nic neni ztraceno Smile
jen tak dale!!
(To jen tak, nuda v praci Biggrin )
Odpovědět
#2
Myslím že za celé RT ti můžu říct, že si toho vážíme a děkujeme. Něco takového nás pro práci na MW krásně povzbudí Smile.
Odpovědět
#3
to já si vás taky vážím i když jste někdy moc těžký a občas mě serete Biggrin
Odpovědět
#4
Whitey potřebuješ něco testovat? Napiš co a nění probléém 8-)
Odpovědět
#5
Aktuálně asi ne, jen to co se ukazuje ve fóru nahoře.
Ladím teď některé věci ohledně CS4 - značně zjednodušený vzorec zásahu a změnu způsobu funkce zbrojí.
Počítám že do konce týdne bych mohl dát testovací nastavení na server, na testovací zónu. Pokud mi do toho nevleze něco pracovního nebo depresivního.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#6
Tak jak to šlape?
Odpovědět
#7
Bumhug zas běhá s orčaty po světě, střevá lítají, mozky vytékaji, končetiny všem upadají (samy od sebe) ...
Odpovědět
#8
Čekal jsem na odezvu hráčů, ale nic... (až na Gheeda)

Neptej se, přijď se podívat. Jedeme na novém systému efektů (vliv kouzel, nápojů, předmětů, hudby atd. na postavě).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#9
Tak si úspěšně mohu odškrtnout muj skromný cíl, aneb dotáhl jsem na MW 2 hráče :-D, kteří logují .. (a nejedná se o orky)

Teď je zas řada na questovních GM s nějakou drobností! :-)
Odpovědět
#10
Pokud vydrží tak do víkendu, tak slibuji upravený levelovací systém, na kterém aktuálně pracuji.
Pravděpodobně dojde i k posunutí levelcapu na 40 (tj. na max), protože s modernizovaným systémem se levelcap hůř snáší.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#11
Co takhle hráčskou mezirasovou guildu a nějakou DL, které se můžou účastnit všichni bez ohledu na rasu a lvl (ale nemyslím tím jarmark), když už nejsme schopni dlouhodobě pohnout s rasovými městy apod?
Odpovědět
#12
Kolikrát já tohle už navrhoval Sad
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#13
Tady to vždycky ztroskota na netrpělivosti hráču kteří chcou prostě hrát tzv. hned teď nebo na cíli, který nebere v potaz to, že hraje 4,5 hráče nebo prostě nějaký craft není k dispozici. Spíš bez ohledu na guildu neguildu, dávejte drobné cíle, které budou DL posouvat kupředu.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#14
Prostě něco, ale ať to není jenom vata. Nevím jak vy, ale já už jí mám plné zuby. Chci hrát a chci psát RP příspěvky ke své postavě, ale už zatraceně dlouho nemám materiál, ze kterého bych vyždímal něco dobrého. Maximálně pár řádků.  A ano, nedokážu se bavit sám jako hráči kdysi (teď všichni vzdychejte a vzpomínejte na staré dobré časy, kdy tohle bylo možné). Mám jen prostě mnohem víc her, kde se sám dokážu zabavit mnohem efektivněji.
Odpovědět
#15
Upřímně si nevzpomínám, že by někdo z RT něco v tomhle smyslu veřejně někdy navrhoval. Vždycky se tady prosazoval přímý opak a výsledek vidíme. Když jsem navrhoval nějakou globální linku ve smyslu nějaké "aliance", která bude mít své úkoly, tak se toho pokud vím nikdo nechytil. Naopak se tady vždycky stavělo na oddělených skupinkách pod vedením jednoho GM, lidé si hráli na armádu a starostu, elfové si pobíhali ve svém údolíčku, orkové v pevnůstce a trpaslíci si kutali kdesi dole v hoře. Jo a abych nezapomněl, tak do toho se někteří experti snažili o oživení drowů... vzpomínáte ne? To by mohlo fungovat možná tak s 30-50 lidma online, ale takhle opravdu ne, nehledě na to že GM to kdykoliv může utnout ať už z nezájmu nebo z nedostatku času. A že takových případů taky bylo. Další sliby byly, že bude aspoň jedna akce měsíčně s nějakým RP zápisem atd. Obhajování toho, že svět, frakce a postavy nemusí mít hloubku atd. Dál to snad rozebírat nemusím, a ne opravdu tím na nikoho neútočím ani nic podobného. Snad se blýská na lepší časy a někomu docvakne, že tudy cesta nevede.
Odpovědět
#16
.....a co expedice? tam to krachlo na hráčích a ne na neaktivitě GMs ale řekl bych, že ta splnila skoro všechny vaše "požadavky" ...
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#17
Hádat se co na čem krachlo nám nepomůže... víc mě žere že se tu dosud neozval nikdo z kvestařů. Ani staří, ani noví. A že ti noví mají kratší a kratší životnost. To už jsou řádově dny, jak u jepic.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#18
Náhodou musím některé lidi pochválit, občas se stane, že jsme na výpravě a najednou se kolem začnou dít zvláštní věci, situace se zvrtne apod a tohle třeba mě zábaví Smile
Není to sice žádná část DL, ale když to pobaví -stačí to 8-)
Odpovědět
#19
To vůbec ne, nechtěl jsem se hádat. Jak bylo tak bylo. Ale je dobré si uvědomit, kde mohla být chyba a zkusit to třeba jinak než něco donekonečna obhajovat.
Myslím, že poznámky Halliho a Pietra jsou obě dobré. A snad se objeví i questaři a pak i hráči.
Odpovědět
#20
No, je celkem smutný, že vzhledem k tomu, kolik je tu Questařů, tak se jich vždycky ozve jen pár a to většinou ti samí. Smile
Upřímně mně přijde, že někteří jsou questaři jen proto, aby si mohli hrát na svým vlastním písečku, ale to je teď vedlejší a úplně jiný téma...
Že se dělají questy pro rasy a frakce? No, ještě aby ne, protože tady jako Questař člověk nikdy neví, kdy komu do čeho sáhne. Osvobození rasového města je na rasových GMs, psal jsem už několikrát a klidně to napíšu i po padesáté, že já sám Eldamar nedodělám a čekám na posilu, až odmaturuje a bude mít čas. Ostatně mám za to, že to je teď právě to, co se má dělat. Pokud chcete globální quest, kde si každý příjde na svý, tak stačí říct. Pokusím se zakomponovat boj a taky "sbírání jahod" pro nebojová povolání, která se k němu náhodou naskytnou. Ale potřebuju vědět, že někomu nesáhnu na trávníček, resp. někomu, kdo se tady už nějaký měsíc neukázal.

Fujiwara: Aliance v podání Expedice tu byla a jak říká Horian, neztroskotalo to na nezájmu GMs. Zájem GM byl, minimálně můj. Ale pokud prostě člověk hraje na RP shardu s tím, že se mu všechno naservíruje pod nos, jak on si to představuje a nesetká se s odporem... ten kdo u toho byl, tak ví, že i přes to všechno jsme podávali "záchranná lana" a tím odporovali našemu RP.

Jo a ještě k Eldamaru, pokud chcete tvrdit, že to je pro uzavřenou společnost, tak s elfy jednaly všechny strany. Smile
Orkové pomohli elfům s bojem proti stínům kupříkladu... KDOKOLIV se může zapojit do DL elfů a do dobývání Eldamaru (až bude nachystaný). Pokud ale někdo chce jen doběhnout, hodit pár maker, dobýt Eldamar... a to všechno bez dlouhýho debatování s arogantními elfy, jestli jim můžete pomoct - to je právě stránka RP. A pokud se někomu nelíbí, že se před ním prostě neukáže tupě portál na Quest.. to upřímně není můj problém a ani nechci být tohohle součástí.

Btw: Většina z Vás ví, že když máte nějaký návrh, tak mi stačí poslat SZ/ICQ a uvedeme to do pohybu. Jestli si dobře vzpomínám tak dost questů u elfů vymyslel Halli a já je pak pouze zrealizoval. A díky všem hráčům, co nalognou do hry, udělají sem tam nějaký to vzrůšo a nerozdávají jen moudra na fóru! Biggrin
Odpovědět



Skok na fórum: