Manawydan
#41
Lidi, já se omlouvám za rozjetý flame, ale takhle to fakt na začátku myšlené nebylo Smile S Gheedem jsme si to vyjasnili i na chatu a myslím, že tam problém nemáme. Co takhle s tím skončit, dokud je čas?
Odpovědět
#42
To už je dávno pozdě.  Laugh
Odpovědět
#43
hele, Mistře Gheede, Já beru že je to hra pro více lidí, a že se i MR Gheed chtěl zapojit i za bumhugulu, né jen za nudného Bugaka, tak prosím proč né, ale jestli si chceš stěžovat pokaždé když ti napíšu, že mě něco na hře naštvalo, tak ti asi psát přestanu a bude tichá domácnost. Opakuji, Kdo by nebyl naštvanej když mu jeho naplánovanou práci někdo zhatí, je to hra a přejdu to, pokud chci hrát dál....napsal jsem ti aby jsi měl tu škodolibou radost že mě to žere....a ted to tady používáš jako argument, že jsem si naplakal do pokojíčku deset galonu slz a pomluvil všecky v MW . Faaaajn
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finis coronat opus - In nomine et ad honorem tenebrae
Odpovědět
#44
Grandmastere Gunere, budejť bych si nestěžoval, jak předmětem všeho co tě naštve je Gheed. Bee On nam zhatil RP protože nam usekl hlavy. Bee on nam pokazil to a to protože 3 dny nelogl, ale i přesto za všechno co se v té době událo může on.

A just bude ticha domácnost můj elfí muži! A už žádný techtle mechtle! A laskavě si vynes ty kýble slz!
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#45
Nechte me to tu nejak osvetlil jak to je z naseho pohledu. Oba tymy se tu podle me vztekaj zbytecne kvuli asi milionu nedorozumeni. Pilgrime kdyz ti na my osobe neco vadi tak tu je funkce sz a ne brani si me do huby prede vsema.
Jak jsem rekl vecer to objasnim.
Bavic gobrug se predevcrirem snazil, aby oba tymy spojil, coz jste si ted naprosto dokonale posrali.
Odpovědět
#46
Inu, původně jsem si Grandgamemastere Gheede stěžoval na něco trošku jiného, ale budiž, když za všecko můžete vy, tak vy.....já už to dál komentovat nebudu. Jdu vynášet ty kýble slz....
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finis coronat opus - In nomine et ad honorem tenebrae
Odpovědět
#47
Laugh
Odpovědět
#48
--------------------------------------------------------------------------------- THE END ----------------------------------------------------------------------------------------------
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#49
--------------------------------------------------------------------------------- TO BE CONTINUED ----------------------------------------------------------------------------------------------
Odpovědět
#50
2Monty: Nahlášené prohřešky jsou vidět v sekci Justiční právo, Administrace trestů a oznámení.
V Isharském seznamu vidím dva usvědčené hříšníky.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#51
[Obrázky: 01af7a2109ed837c2294eb589cf195a3d509fdba...3ff426.jpg]
Odpovědět
#52
áno whitey....Horian Voren a Francis el Levion ....já jsem tam kvuli tomu že jsme to testovali xD ...francis nevím proč...jinak ti ostatní kteří byli prokazatelně označení zákoníkem nějakého občana tam nejsou Sad ..a já jsem pak za blba že to nemůžu nijak řešit Blink Sad
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#53
Prověřím. Pozor na prodlevu, oznámení po nějaké době vyprchají.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#54
Nuže konečně jsem se dostal k pc.
Je lehký pálit němou čarodějnici, když vám neodpovídá co?
Sice ve mě žádný emoce nebujařej, ale vzhledem k tomu jak jste si na mě oba otvírali huby tak si to taky dovolím (to vaše hledání špíny je též k smichu).

Pietro:
Lež č.1

Citace:Thortogily mi včera řekl, že to jejich skupinka se tím dlouhou dobu zabývá a my jsme jim do toho jen vlezli a začali je odtamtud vyšoupávat.
Takže, jak to bylo.
Celej den sem lital z postavy na postavu a sháněl věci do baráku (Biosek a Thanis můžou potrvrdit, protože jsem s tim barakem měl problémy). Jestli tak bedlivě sleduješ chat jak tu říkáš, tak si sám musel vidět, že sem dlouho sháněl řemeslníky a Brundibárku, u ktery mi bylo blby žádat ranec věcí skrz chat, a sam jsem do chatu napsal že si to objednam RP. Po to co sem ji nemohl najit, jsem zkusil Goren-Zar, ve kterym jste něco řešili (ano věděl jsem, že něco řešíte, nevěděl jsem kde a ani jsem vás nehledal. Vztekejte se jak chcete podle čemu věříte). Místo toho aby jste RP řekli "Hele Denetriusi vypadni, něco tu děláme", tak sem na mě strhl totální hejt na úrovni 10ti letých děcek, kdy jste mě vyloženě vyhejtovali, co sem si dovolil vůbec přilízt, že jsme podrazaci a že tu DL máte teď vy. Jedinej já jsem v chvili řekl "jooo je vtipny, že jsme s tim něco museli udělat, aby jste se začli snažit" a v tu chvíli jste se vy oba mohli podělat, že k nadávkám z vaší strany nebylo daleko. Jedinej kdo mě překvapil byl monty s tím, že jako jedinej zachoval chladnou hlavu.
Žádný zneužití ooc jsem ani neměl v plánu. Když jsem vás tam viděl, tak jsem samozřejmě provokovat chtěl, ale sám jsem napsal ooc, že sem na blbý postavě. Vědět tohle tak tam jdu se Šmirglem, aby ztrolil montyho! Že na tom děláte měsíc jsem nikdo nevěděl a v DL jsme ani nezměnili! Jen jsme využili příležitost v podobě Gobruga, kterej začal znova hrát! Se probuďte!
Citace:Nikdy jsem za postavu já, ani nikdo z ostatních ze skupiny nejednal tak, abych někomu bránil se přidat.


A jak si mám teda vyložit to vaše ooc na chatu, že DL chcete projednávat někde v soukromí, bez možnosti náhodnýho zájemce? My když jsme tam byli, tak sem ani nevěděl co je v plánu a i tak se tam přidal nějakej hrát a problem jsem s tim neměl. Nevztekal jsem se jako vy.
Citace:o tom, že Rubbymu nevěřím a že mu nehodlám květy dát, jde jen o RP rozhodnutí mojí jedné postavy, založené na událostech během eventu a na nedůvěře, kterou má ke všem mužům obecně. Ne na rozhodnutí jako hráče.
To je sice hezký, jenže v několika hráčích to vzbodilo dojem podrazy. Kdy při domluvenym dungu, jste zneužili toho, že Rubby failnul obdobi kdy se to sbirat neda. Navíc mě pak Rubby psal na icq něco v tom smyslu, že jste mu nakecali že ty kytky mam ja. Tak co si o tom mam myslet?
Citace:Jak Thortogily, tak Rubby mi oba nezávisle na sobě ve hře tvrdili, že o ničem neví a že se nic neděje.
Jak jsem ti měl RP říct, že se něco děje když jsem vubec nevěděl (i jako hráč), že se o nějakym michani Shunnaru domluvili proboha! Tohle bylo naprosto mimo mě.
Citace:nepokoušeli jsme se nikoho vyšachovat
A jako do mě si můžou všichni kopat? viz. výše. Ten váš ooc hejt neni vubec vyšachování. Rolleyes

Nuže pánové.
Když jsem tak těžký ooc hráč. Jak Calwen a tvoji skupina mohla vědět, že někdo trpaslikum už pomohl když vam to Urzin řekl až na to, co jste to sami řekli? To jako stalkujete Šmirgla do každy hospody?

Co se týče Gunera.
Takže dle tebe je naprosto v pořádku, že odlogneš z Agirise po dungu a tvoje postava Ivor Laanien najednou ví, že v Arcanu se zrovna 3 postavy domouvaj na Shunnaru? Ano? Dobrá.
Co se týká Spirit. Ta Shunnar už před 9 měsícema Shunnar sama měla v ruce a po jejím exilu do Arcana, měla v ruce i samotný recept a Mir jí řekl jak se Shunnar dělá! Navíc Spir nemá deník zde na foru z důvodu, že dělá kroniku toho co se děje a zná do RP herního deníku, aby donutila hráče hledat info i v knihovnách a ne jen ooc! To tvoje vztekání je naprosto bezdůvodný!
OOC informace jsem tu zneužival možná v době kdy jsem začinal hrát s první postavou po dlouhy době u elfů, kdy mě neskutečně vytáčel Gheed! Od ty doby co jsem si za to jednou musel odběhat i polena to už nedělam a s Gheedem jedeme čistě RP. Kdybych byl dle vas tak těžkej ooc hráč tak rozkecam o vašich postavach co můžu všem a klidně vám zbořim i vaše RP (tim naražim třeba na to, že jsem klidně mohl rozkecat RP gunerova hrancla a neudělal jsem to, protože RP tady respektuju)

Co se týká  našeho postupu vůči DL nebylo nikdy v úmyslu vás nikdy sabotovat jak jste si to nějak naivně mysleli, já jsem s Garlanem dokonce nic nedomlouval!
Ironií je i to, že Gobrug (Nevrin) se mě snažil předevčírem přesvědčit, až s DL hrajeme jako celek, ale po týhle vaší eskapádě k tomu nemám ani vůbec chuť. Děláte jakobychom se chovali jako nějaký svině (upřímně nevim Pilgrime kdy jsem si natebe jako hráče otevřel hubu než teď, takže nechápu ty urážky na moji osobu).

Jestli to tak moc chcete umime takovy být a skončí to dalším flamem tady na foru.

 
Místo toho, aby jste počkali na moje vyjádření tak se tu snesl hejt o celý ztránce na můj a Gheedův účet, protože hrajem jinak než jak Hipíci z Chlupáčkova

p.s. a ano gratuluju vám, zase jste si vybrečeli u gm ať nám stopnou online expy, tudy cesta spolupráce opravdu nevede Laugh
Odpovědět
#55
Bože, mě z vás jebne. Rolleyes Jeden "podrazák" béé, druhý bůů. Ještě někdo chce podtrhnout své argumenty a úroveň RP tím, že nebude s někým hrát na základě téhle hádky? Gheede vytas odkaz na darujhovno a já taky ještě něco přihodím http://i.imgur.com/CKFmOVs.webm. Ještěže z toho někteří účastníci měli prdel.
Odpovědět
#56
Pokud jde o naše setkání s Urzinem, rozumím tomu, že mohlo dojít k omylu a že jsi tam mohl přijít náhodou, ale rozhodl jsi se tam zůstat a sledovat, co se děje, to už mi přišlo celkem divné. Ale budiž. Chyba se stát mohla.


Citace:To je sice hezký, jenže v několika hráčích to vzbodilo dojem podrazy. Kdy při domluvenym dungu, jste zneužili toho, že Rubby failnul obdobi kdy se to sbirat neda. Navíc mě pak Rubby psal na icq něco v tom smyslu, že jste mu nakecali že ty kytky mam ja. Tak co si o tom mam myslet?
Sám víš, že to, že květ předáme Ivorovi jsme si odhlasovali všichni a ještě ve hře. Jestli ti  Rubby na ICQ napsal potom něco jiného, já za to nemůžu. u hlasování byl. Skutečnost, že byla zima a Rubby nemohl květy trhat, jsme, podle mě, neměli jak zneužít. Za hlupáka jsem jeho postavu považoval z jiných důvodů, ne z opomenutí vlivu ročních období.

Citace:Jak jsem ti měl RP říct, že se něco děje když jsem vubec nevěděl (i jako hráč), že se o nějakym michani Shunnaru domluvili proboha! Tohle bylo naprosto mimo mě.
Ptal jsem se tě nejen na lektvar, ale i na celé dění, kolem Goren-Zaru. Po vašem setkání s Urzinem. Co přesně jsi nevěděl? Byl jsi u toho.

Citace:Nuže pánové.
Když jsem tak těžký ooc hráč. Jak Calwen a tvoji skupina mohla vědět, že někdo trpaslikum už pomohl když vam to Urzin řekl až na to, co jste to sami řekli? To jako stalkujete Šmirgla do každy hospody?
Čistě náhodou byl u jednání přítomný jistý trpaslík jménem Gungrim Ocelokovadlina, který, když před něj postavíš džbánek s pivem, se rozvykládá i o tom, co neví.

Citace:Co se týká Spirit. Ta Shunnar už před 9 měsícema Shunnar sama měla v ruce a po jejím exilu do Arcana, měla v ruce i samotný recept a Mir jí řekl jak se Shunnar dělá! Navíc Spir nemá deník zde na foru z důvodu, že dělá kroniku toho co se děje a zná do RP herního deníku, aby donutila hráče hledat info i v knihovnách a ne jen ooc! To tvoje vztekání je naprosto bezdůvodný!
A o tom, že Calwen má recept, se dozvěděla jak? Věděly to jen dvě postavy. Ismian a Denetrius. Spiritea rozhodně ne. A skutečnost, že osobu, kterou jsi viděl poprvé v životě si pozveš za zavřené dveře a ostatní vyhodíš na mráz, fakt celé situaci nepřidala.

Citace:p.s. a ano gratuluju vám, zase jste si vybrečeli u gm ať nám stopnou online expy, tudy cesta spolupráce opravdu nevede Laugh
O tom nic nevím. Možná, že to nebylo potřeba? Ostatně na stop expů by stačila už jen ta tvoje včerejší vývěska na Horiana.

Možná sis ani nečetl tu soukromou zprávu, co jsem ti poslal, když jsi ji tak chtěl, ale nevadí. S Gheedem jsem si to aspoň já osobně vysvětlil a nemám důvod se s ním hádat. Za celou událostí mohla být spousta nedorozumění a já nehodlám další dva dny zjišťovat, kdo má pravdu, protože by to nikam nevedlo. Je už jedno, jak se to stalo a proč, ale během společného eventu i během mého shánění informací jste ty a z mnohem menší části i Rubby naši skupinku zazdili. Ať už nedopatřením, nebo úmyslně.
Odpovědět
#57
No to mi ho teda vyndej
Odpovědět
#58
[Obrázky: 56265407.jpg]
Odpovědět
#59
chtěl jsi postnout ....


[Obrázky: T1yHj4q.gif]
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#60
v tech vasich urazkach jsem se ztratil uz u druheho prispevku Biggrin vubec nevim kdo koho ma anebo nema rad Biggrin tohle je na druhou DL na foru Biggrin
Odpovědět



Skok na fórum: