Manawydan
#61
Tonik - ja mam rad Pilgrima, aby bylo jasno Smile
Odpovědět
#62
Že děkuju. Smile Jsem rád, že tu ještě je člověk, kterého jsem nenaštval. Smile
Odpovědět
#63
Pobrečím si tady.
Jaký má smysl to drasticky snížení lootu v dungeonech? To už nema ani smysl chodit do dungu v momentalním stavu. Dneska jsme šli Isharsky hřbitov ve 4 (cely) a ve výsledku krom běžnyho bordelu s nulovou cenou dostanem z pokladu 2.4 zlatky? Za dung, ktery davaji většinou postavy 20lvl+? To už alespon zvedneta teda odmeny v xp gate, protože v tomhle stavu je pro každyho mnohem jednodušší a výnosnější dělat do zblbnutí licence, nebo do pokladu přidejte rare material, či vybaveni.
Pochopim to třeba u pavouku nebo u kohany, to se da na vyššich levelech solovat, ale u dungeonu kde je nutna kooperace mi to fakt fer rozhodně nepřijde. Nehledě na to, že timhle trpí nejvíc malý lvly, pro ktery nema smysl ten dung chodit, když ta odměna neni přimo úměrná risku toho, že tam zařvou a přijdou o vybaveni. To samy Abigor, kterej vubec jednoduchej neni. Maximalně tam teď padnou dvě zlatky což pro partu lidi, ktera tam vlitne taky neni dostatečna odměna.
Zkuste tam třeba začít házet nějaký kusy očarovanych perma věci, nebo material ktery ma hodnotu u craftu (třeba recepty jsem v životě z pokladu padnout neviděl, jakej ma teda smysl progress receptů u craftů?).
Odpovědět
#64
Souhlasím ! Byl to duvod proc jsem prestal hrat MW. Doufam ze vam to nejak to male + pomuze Tongue
Odpovědět
#65
V tom aby čert našel logiku že.
Nač se někam vydávat, když si můžeš splnit licenci a máš se mnohem líp Smile Jde se na to zase ze špatného konce mi přijde. Teď máš v pokladech bezcenné cetky a trochu zlata, za které stejně nemáš co koupit(snad kromě nájmu, ale to je spíš nutné zlo než něco na co chceš šetřit). Takže proč to ještě nesnížit... To je aspoň motivace.
Odpovědět
#66
No hlavně tady někdo nepřemyšlel třeba nad tim, že uškrcením peněz bojovych povolaní se totalně uškrtí i ekonomika craftů. Jak si mužu třeba dovolit tvrzenou zbroj, když do ty doby 3x rozsekám meč, kterej mě živí... Tabulka s licencema jsou navíc udělany tak, že profit stabilně z nich má většinou jeden člověk co je neustale kempi.
Já bych to neřešil, kdybych v tom pokladu třeba našel zbroj ktera ma jen rare vzhled, ale nic spešl neděla, nebo třeba zbraň ktera stoji ranec vyrobit. Ale v tom pokladu je bordel, nad kterym ohrne nos i craft samotnej, protože toho ma buď ranec, nebo je toho tak malo, že to za tu namahu nestoji.
Odpovědět
#67
To je samá regulace, přerozdělování, restrikce.. vstoupil snad Isharion do EU? :-p
Odpovědět
#68
mno cechovni dungovani bylo fajn .. ted to akorat nasere jak z dungu kde je velka šance že tam všichni wipnem nakonec vyjdem s 400st na hráče :-D .. ted uz se fakt bude logovat jen na evenety nebo RP akcičky...
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#69
Z pokladu 2.4zl... a kolik celkem z dungu? Z některých NPC je dost vysoký drop peněz, proto se myslím snižovaly poklady v truhlách.
V některých pokladech se také přidával drop vzácných receptů (75+).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#70
Počítám vždycky zisk z celeho dungeonu a ne jen z pokladu na konci, takže opravdu 2.4 zlatky za cely ten dung.
Včera jsme ještě šli stoky pro odvážné a na konci resume 840st.
I když třeba začnu farmit i loot z npc tak je výsledek na konci stejně žalostný, jen je tam rozdil v +-200-300 st. Navíc tohle pobírání stříbrnych zabira většinou stejně času jak proběhnout cely dung.
Odpovědět
#71
Lehce jsem Abigora a Kryptu naboostil, stoky pro odvážné by měli být celkem noob dung lvl 12-17
Odpovědět
#72
Jenže to se netyka jen těhle tří dungů, to se týká všech.
Ten konečný loot je naprosto k smíchů a v rámci cechu tam nemužu brát všechny, protože čim víc lidí, tím víc si teď škodí k lootu na konci, ktery i po rozdělení dá částku, která se rovná splnění licence za pět minut.
I ty stoky pro odvažny mužou chodit lidi v tomhle lvlu ve 4 na konci si daji navzajem 200st? Za dung kterej i jim celkem trva když sebou nemaji nějaky high lvl?
Ty looty jak byly předtím byly podle mě optimální. Sice je pravda, že pro vysoky lvly to byl průběh na pár minut, ale snad o tom to je ne? Když někde pár lupičů dělá ramena, tak je jeden zkušenej vyrube. To že mágové jsou schopny dungy solovat neznamena, že to je možna za ostatni povolani, ktery nemaj skoro žadny plošaky.
Odpovědět
#73
Reagence sbíráte? Co jsem teď koukal většina kostlivců má 10+, při 2st za reg to je 20st na kostlivce. 50 kostlivců = 1 mágovský zlaťák. Kolik kostlivců je pod Isharským hřbitovem?
Pokud se "neobtěžuješ s drobnými" pak si na konci nestěžuj že máš málo. Ono je hezké prolítnout dung, nemuset se obtěžovat lootem a bingo, vše co potřebuji je v truhlici na konci. Je to bez práce, pohodlné...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#74
Whitey reagence sbirame a rozhodně to zlatku neuděla, se štěstím to udělá 150st a navic 3/4 těch regenu z koster nikdo nechce, protože tu nikdo necra nehraje a i tak to rozhodně neřeší současny stav, kdy jste z dungu udělali misto, kam se chodi solisti nabrat, protože pro skupinu větši než 2 lidi je to nema smysl
Odpovědět
#75
Jen jsem chtěl někam napsat, jak moc se mi líbí "Nulldenské jaro". Bomba. Hráčům nicméně vzkazuji, aby nezapomněli, jak obvykle taková jara dopadají :-p
Odpovědět
#76
A ja jsem chtěl někam napsat jak mě naštval Thortogily když udělal událost k pokračování DL , takže jsem se chtěl přidat jelikož jsem párkrát byl s nimi na výpravách , ano zdůrazním to: na kytkách jen ,,jednou'' , za což asi nemohu když prostě není čas...prostě někdy makám celý víkend i celý týden, někdy mám volno 3 dny v kuse...

Ale zpátky, říkáte jak je DL pro všechny jenže to tak vypadá,že k pokračování se může přidat jen vyvolený ala Thortogilyho družina a nikdo jiný! protože jsou strašní skrblíci (nevím o co mu jde) s těma shunarovýma lektvarama- ano proto jsem nemohl pokračovat (nedostal jsem lektvar), protože se šlo přes bolest a pořád tam chcípat se mi fakt nechtělo...

TAKŽE si tu DL dělejte sami ale pak nevykládejte,že se nikdo jiný neučastnil a vy jste hrdinové- speciálně pan Thortogily
díky!

jo ještě edit: příště to nedávejte na forum,ale rovnou se domluvte jinde (icq,qip,skype), protože tohle nebyl event pro všechny a v tom byla porušena ta zásada,když se jednalo o DL
Odpovědět
#77
Dle mého názoru, opravdu došlo k porušení zásady "Event pro všechny"      

Na druhou stranu rozumím i tomu, že kdyby byl lektvar pro všechny, ztratí na hodnotě a celé jeho shánění ztrácí smysl. 
Každopádně někomu defacto znemožnit účast, není z mého pohledu úplně v pořádku. 

Trochu mě mrzí, že některé spory přerůstají do osobní roviny...   

Za přípravu této akce patří velké dík GM, ať už dopadla jakkoliv.
Odpovědět
#78
Pokud vím, tak Denetriova družina tam byla jako cech sama za sebe a nikomu dalšímu nebránila jít, sehnat si lektvar a přidat se. Já se Denetriovi opravdu nedivím, je trapné, když s prominutím jak volové odkopavame  giganticky zával u kytek, pak se tam probijime skrz golemy a nakonec nalootujeme jen par kytiček, že si je drží jen pro cech.

 
Načež si máš přijít a jen vzít lektvar ? come on :-)
[Obrázky: tumblr_m1k1p1X54G1rpp450o1_400.gif]


Jinak Galranovi obrovský dík za event!
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#79
(17.09.2015 v 18:35)Pietro napsal(a): A ja jsem chtěl někam napsat jak mě naštval Thortogily když udělal událost k pokračování DL , takže jsem se chtěl přidat jelikož jsem párkrát byl s nimi na výpravách , ano zdůrazním to: na kytkách jen ,,jednou'' , za což asi nemohu když prostě není čas...prostě někdy makám celý víkend i celý týden, někdy mám volno 3 dny v kuse...

Ale zpátky, říkáte jak je DL pro všechny jenže to tak vypadá,že k pokračování se může přidat jen vyvolený ala Thortogilyho družina a nikdo jiný! protože jsou strašní skrblíci (nevím o co mu jde) s těma shunarovýma lektvarama- ano proto jsem nemohl pokračovat (nedostal jsem lektvar), protože se šlo přes bolest a pořád tam chcípat se mi fakt nechtělo...

TAKŽE si tu DL dělejte sami ale pak nevykládejte,že se nikdo jiný neučastnil a vy jste hrdinové- speciálně pan Thortogily
díky!

jo ještě edit: příště to nedávejte na forum,ale rovnou se domluvte jinde (icq,qip,skype), protože tohle nebyl event pro všechny a v tom byla porušena ta zásada,když se jednalo o DL

Takže jinak urážet moji osobu je naprosto v pořádku v době kdy jsem offline ano? Cca před dvouma dnama jsem si omylem nechal zaply notas přes noc, kde bylo zapnute irc (ktere sleduje global chat ve hře) a rano jsem se nestačil divit, co tam všechno řešíte kolem mě. Že já tě přitahnu na dungovani je tedy naprosto ok, ale v době kdy jsem off si na mě můžete papulu otvírat jak chcete, dobrá, nehledě na to, že dnes mi psal další člověk, že jste mě nutně znova hrotili na globalu.
Následně mi už několik lidí psalo, jak jistý hráč (ktery tu spustil flame naposled), se kterym jste mě tam hrotili, píše po globalu dotazy na moji osobu, vyzvida o dění v cechu, následně ze mě děla idiota s nějakyma kravinama typu, že chci vladnout světu, ano opět naprosto v pořádku.
Vezu se snad já po vás dvou? Nadavam vam na globalu? Opravdu si myslite, že to vaše hrotění na moji osobu zůstane bez odezvy?
Zprvu jsem si myslel, že v tom globalu si z toho dělate srandu, ale po ty tvoji salvě nadavek mi jasny bylo, že to žadna sranda neni. Nehledě na to, že ve chvili kdy jsem nalogl, tak jste vy tři hnedka plašili do globalu "bacha ticho je tady", přitom jsem se musel smát, že jsem viděl všechno.

Co se tyka Shunnaru. To mi chceš říct, že je NAŠÍ povinností, lidem, co chtěji jit do Bolesti dodávat Shunnarovy lektvary?! Lektvary, ktery jsme huntili davno předtim, než jsi s nama šel jednu tu cestu na kytky? (Jestli tě to tolik trápí řeknu Rubbymu at ti teda tu jednu kytky na kterou je tvoje hlava da). Ty lektvary, ktery dneska Bumhug dotahl, jsou lektvary, ktery mame davno z doby předtím, než si se přidal na tu jednu vypravu. To tě jako opravňuje vyžadovat je? Že se nestihly udělat lektvary navic, hold smula, tohle směřuj na montyho, ktery drží celou fontanu v ruce. Z myho pohledu jsem už jednou jasně GM řekl že je kravina aby hráč držel v ruce věc, nutnou k pohybu s DL (stejny nazor mam i na ibuprofenium).

Je zvláštní jak dva hráči semnou maji neustaly problem i když jim skrz sz, icq, global nenapíšu v podstatě nic, ale že naprosto v pořádku vycházím s partou 7 jinych hráčů (což je v podstatě většinovy zbytek aktivni části shardu) to nikdo neřeší.

Máš snad postavu v cechu? Ne. Není co řešit. Klidně se poberte a vyražte si taky na kytky, Horian vam mile rad přistup k fontáně dá (narozdil od nás, ktery jsme buzerovany ze strany GM za každou blbost), Ivor vam to milerad umicha a příště tam vyražte znova, ať už semnou nebo sami.
Btw. cely to tvoje vztekani bylo beztak k ničemu, protože jsem nepočital s Urzinem a Thanisem, ktery Shunnary budou chtit taky, ten posledni co sem měl, byl vyhradně určenej pro Rubbyho, protože jen diky němu je mame.
Odpovědět
#80
a že jsi něco napsal už na začátku, že nemáš lektvar
a jaké nadávky a pomluvy tvé osoby? co to meleš? jestli tak to byla sranda a nic vážného a to ticho je tady bylo, protože jsme se bavili o nějaké holi a robě,kterou někdo má, opravdu si nepamatuju,že bych tě pomlouval, jestli to máš někde zálohované tak to prosím skopči tady...fakt nechápu a neměl jsem doteď nic proti tobě,tak o co go?

a ano mám sám jít na zemní elementály a sehnat kytku a udělat si lektvar...ano to sám všechno zvládnu...

Dobře! omlouvám se,že jsem se chtěl přidat, když už jsem to na foru viděl....a vy bezeslov prostě jdete, rozdáte si lektvary a mě tam necháte chcípat .. omlouvám se!

Prostě si dál budu hrát solo no, nebo vůbec, protože solo je to o ničem
Doufal jsem,že je to hra a že tu lidi nejsou takoví chamtivci a dobře ani nevím co vás ty lektvary stály,ale je to hra! kdybys mi alespoň naznačil ve hře, že moje postava je jen příživník,ale vždy jsi mě vzal (ptal ses: Mikky jdeš s náma?).. tak jsem doufal,že je vše OK...
Odpovědět



Skok na fórum: