Manawydan
Přál bych mu to. 
Ale budeme mít na mw ještě někdy čas a chuť? Já si to vždy rozmyslím.
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
Po technické stránce tu jsem pořád. Jen mě nic netlačí k novinkám (CS atd.).
Stejně tak jsou tu GM, které ale nikdo netlačí k činnosti.
Donuťte nás!
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Citace:Stejně tak jsou tu GM, které ale nikdo netlačí k činnosti.
a pak se mi dostane klasické odezvy:

1. Pro dva hráče quest dělat nebudu = aneb na mw hraje milion a jeden člověk
2. Jste aktivní?  Tak Vám  vemem looty a penize z dungu, jste přece aktivní, dali jste dohromady družinu, což je velký prohřešek, takže vám to hezky osekáme
3. Ban za RP 
4. Nejmenované GM mi začne na icq popisovat co dělám ve hře, v horším případě celému shardu vyklopí RP informace od momentální guildy
5. Nejmenované GM mi na drobnou kritiku napíše 40 stránkovou esej " Jak sis to mohl dovolit?"
6. Nejmenované GM mi dá ban za extrémě hustodemonskou nadávku "podělal jsi to"
Citace:Donuťte nás!

.. načež se mi dostane odpovědi: ale stavák nefunguje :-(


===================================================================================
Na druhou stranu chápu, že jsme jen lidi. Ale my "hráči" jsme to zkoušeli již "emmm .. několikrát" ..co kdybyste zas prozměnu vy GM donutili nás hráče logovat? Má nežádoucí maličkost, včetně mnoha dalších, pravidelně chodí na forum Wink
Za mě mohu jen říci, pokud snaha bude, rád příjdu a odpustím si veškeré drzé nekalosti.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
hele mne ve hre najdete pomerne casto
When you turn I will be gone
whispering my hidden song.
Odpovědět
Také hraji, avšak teď ne moc často, spíš vždy nalognu na pár licencí kvůli signetu.
Odpovědět
Taky jsem spící záloha Smile
Odpovědět
Já jen očumuju Smile
Odpovědět
(04.12.2015 v 21:32)Poutnik napsal(a): Já jen očumuju Smile

Voyér jsi minimálně posledních 5 let. Takže žádná změna.
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
Planuju rozluckovou party 8-)
Odpovědět
Stačil jeden příspěvek od Gheeda a RT se už ani nechtěj vyjádřit? Gj, vlastně na MW hraje milion lidi takže to řešit neni potřeba.
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
Co se mě týče. Nemám důvod logovat. Co odešlo GM elfu to stálo za prd (předtím to aspon trošku žilo a člověk občas dostal nějakou tu dávku motivace)... a proč bych měl něco dodávat...MR Gheed to vystihl pěkně....
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finis coronat opus - In nomine et ad honorem tenebrae
Odpovědět
(05.12.2015 v 10:00)Thortogily napsal(a): Stačil jeden příspěvek od Gheeda a RT se už ani nechtěj vyjádřit? Gj, vlastně na MW hraje milion lidi takže to řešit neni potřeba.

Myslím, že příspěvek od Gheeda (pokud myslíš ten výše) je opravdu ještě z těch umírněnějších (umírněnější a od Gheeda - kdo by to řekl!) a fakt bych mu nepřikládal takový dalekosáhlý následky.. Smile

A co chcete vlastně slyšet?
Jestli MW bude žít je hlavně na lidech. Fakt je ten, že s aktivitou RT a hráčů je to začarovaný kruh - když nehrajou jedni, nehrajou ani druzí, když nelogujou jedni, druzí nemají motivaci něco dělat. Chce to prostě znovu nakopnout, jako už jsme to dělali několikrát. Stačí se podívat do statistik na webu na graf a je jasné, že tahle situace není nic nového.
S trochou vůle se z toho MW zas vyhrabe, stejně jako vždycky, i přes četnou snahu některých jedinců házet klacky a jedy (ostatně to taky není nic nového).
V zásadě se tu prostě jen opakuje stále ten samý vzorec dokola a v tom malym počtu lidí je ten systém poměrně náchylný na destabilizaci. Ale fakt si nemyslím, že by pár ještírků někdy dokázalo zničit MW definitivně, takže osobně to beru jako další přechodný období..
Odpovědět
Dovolím si taky osobní názor z pohledu obyčejného hráče:

Momentálně jsem také ve stavu spící zálohy. Nějak, přes veškerou snahu, nemám moc motivace k intenzivnímu hraní.

Nemyslím si, že za současnou situaci může něco konkrétního. Je to důsledek většího množství drobností. Proto nemá smysl házet na někoho vinu. Já třeba s GM žádný větší problém neměl, spíše naopak. I přes všechno špatné tu vidím stále potenciál a šanci.
 
Obecně mám však pocit, že tu poslední dobou chybí představa o hře jako celku. Především, co se týče vyváženosti postav a herních mechanizmů. Některé nepopulární rozhodnutí považuji spíše za důsledek absence celkové vize.
Odpovědět
Mno původně jsem to tu nechtěl dávat. Ale asi tak před dvěma měsíci (možná měsícem a půl) jsem ve hře oslovil jedno GM, které má na starosti questy, jestli by nemohlo spáchat nějaký event. Že by to hráči určitě ocenili a že bych byl nápomocný. Odpovědi byly spíše vyhýbavé a nic se nakonec nekonalo. 

Takže kde je zakopaný pes?
Vnímám to tedy správně, že sami musíme přijít s nějakým nápadem a sami si ho zrealizovat? Pár nápadů mám, ale bojím se, že pak dostanu vynadáno z pohledu, že buď přeháním a nebo se to nehodí.
Odpovědět
Thortogily, jsem rád že nás ještě sleduješ. Ale pokud někdo napíše že se cítí ublížený a že proto nehraje, co s tím nadělám? Mám mu slibovat že kruté GM tvrdě ztrestám? Nebo že udělám cokoliv bude chtít, jen aby začal hrát? Nebudu nikoho nutit aby hrál. Můžu ho pouze odměnit zvýšením své skriptařské činnosti.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
(05.12.2015 v 19:20)Whitey napsal(a): Thortogily, jsem rád že nás ještě sleduješ. Ale pokud někdo napíše že se cítí ublížený a že proto nehraje, co s tím nadělám? Mám mu slibovat že kruté GM tvrdě ztrestám? Nebo že udělám cokoliv bude chtít, jen aby začal hrát? Nebudu nikoho nutit aby hrál. Můžu ho pouze odměnit zvýšením své skriptařské činnosti.

Nevím proč reaguješ na mě. Já s MW už nic společnyho mít nechci a ani nehodlam. Spíš mě jen baví sledovat, co zase vypustíte z RT za srance na reakce hráčů (a to nemluvim jen o foru).
Napsal sis post ať tě někdo donuti hrát a místo reakce na Gheeda, reaguješ naprosto zbytečně na moji adresu.
Gheed to napsal naprosto perfektně. GM jsou neaktivní, v RT si vaříte polívčičku jen pro sebe a ne pro hráče. Co jste čekali? Že vam všichni budou libat nohy za to co jste za tu dobu dokazali? V době kdy v ČR UO hraje v průměrnu celkově kolem 200 lidi, ktery jsou navic rozhazeny po všech možnych shardech?
Kdy jste udělali něco pro hráče, co neskončilu flamem na foru, kdy vam evidentně to malo co tu hraje dalo jasně najevo, že jdete špatnou cestou?
A já se potom musim smát tomu co tu naivně píšete, že na MW se bude hrát vždycky.
Popsany problémy máš, snaž se.
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
(05.12.2015 v 16:52)Glum007 napsal(a): Obecně mám však pocit, že tu poslední dobou chybí představa o hře jako celku. Především, co se týče vyváženosti postav a herních mechanizmů. Některé nepopulární rozhodnutí považuji spíše za důsledek absence celkové vize.

Tohle byste si měli někam zapsat = každý si chce dělat na svým písečku, každý chce hru "dolazovat/opravovat" po svém.

Jeden nastavi požadavky u sekery skill na 90-100, ikdyž zbytek topovních zbraní to má na 80-100, jeden nahodí u postav haste na 70%, ikdyž zbytek to má na 30%, jeden tohle, druhy tamto ,třeti tamtohle.. BUM

Chce to big bosse, který ví co chce.(tohle NENÍ narážka na wdyho)

načež se ukáže "směr" jakým se to chce vést, lidem co to nesedne odejdou, lidem co to sedne zůstanou, možná příjdou noví ale hlavně se ústálí a nebude v tom tenhle BORDEL :-)
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Kazdej brecel ze mag je imba. Predelal jsem maga a kazdej breci, ze jsem predelal maga. Podileli se na tom vsichni magove ze serveru, ktery o to meli zajem a na ktery jsem sehnal kontakt.
Cil? Aby nebyl mag imba, ale aby taky nebyl k nicemu.
Vysledek? Kazdej breci.
Jake je z toho ponauceni? Radsi ani nebudu psat.

A ne neni to o big bossovi. Ale radsi nebudu psat o cem to je.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Odpovídal jsem tobě, Thortogily, protože na Glumovo post nebylo potřeba reagovat. Vysvětloval jsem ti proč jsem na něj nereagoval.
A mírni se ve výrazech, nebo nebudeš ani sledovat co zas vypustí RT za sranec.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
(05.12.2015 v 21:24)Thortogily napsal(a): Nevím proč reaguješ na mě. Já s MW už nic společnyho mít nechci a ani nehodlam. Spíš mě jen baví sledovat, co zase vypustíte z RT za srance na reakce hráčů (a to nemluvim jen o foru).
Napsal sis post ať tě někdo donuti hrát a místo reakce na Gheeda, reaguješ naprosto zbytečně na moji adresu.
Gheed to napsal naprosto perfektně. GM jsou neaktivní, v RT si vaříte polívčičku jen pro sebe a ne pro hráče. Co jste čekali? Že vam všichni budou libat nohy za to co jste za tu dobu dokazali? V době kdy v ČR UO hraje v průměrnu celkově kolem 200 lidi, ktery jsou navic rozhazeny po všech možnych shardech?
Kdy jste udělali něco pro hráče, co neskončilu flamem na foru, kdy vam evidentně to malo co tu hraje dalo jasně najevo, že jdete špatnou cestou?
A já se potom musim smát tomu co tu naivně píšete, že na MW se bude hrát vždycky.
Popsany problémy máš, snaž se.
Asi nebudu mluvit jen za sebe, kdyz reknu, ze s timhle pristupem sem chodis naprosto zbytecne. To uz se na to rovnou vykasli a jdi trollit a kazit moralku nekam jinam, vazne tu o tohle nikdo nestoji. Docela me zarazi, ze s temahle kecama tu jeste pises neco o srancich (nech me hadat - ten svuj jedovaty vyblitek asi skromne povazujes za "reakce hracu").

Ano, na MW se bude hrat vzdycky, prestoze par z vas se snazilo o opak a evidentne mate naramnou radost z toho, ze se vam chvilkove zadarilo. Wink Hrat se tu nebude, az to tu zavreme.
Odpovědět



Skok na fórum: