Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Turnaj v Boxu!
#1
Jarní Turnaj v Boxu

Na vědomost se celému světu Manawydanskému dává, že Armáda Isharionu pořádá turnaj v pěstním klání, neboli boxu!

Vstoupit do tohoto turnaje může jakýkoliv muž či žena, která je žijící duší a není stoupencem smrti.*

Tento turnaj bude událostí, která by měla ukázat světu, že Armáda Isharionu si váží všech žijících osob, které se nebojí ukázat svou odvahu v souboji jeden na jednoho!**

Toto klání se bude konat ve věhlasné Cypronské Aréně!

Pravidla:
1. Do arény může vstoupit soutěžící pouze v krátkých kalhotách, jiné druhy zbroje či ošacení nesmí mít na sobě a zároveň nesmí do arény vstoupit nahý.

2. Do arény nesmí vstoupit nikdo pod vlivem lektvarů, kouzel, modliteb či bardských melodií. Tuto skutečnost bude hlídat námi připravená dopingová stanice.

3. Do arény budou soutěžící vstupovat pouze po vyzvání pořadatele a budou dbát jeho pokynů. Zápas začíná ve chvíli, kdy pořadatel zavelí "Do boje!".

4. Každý ze soutěžících má v průběhu souboje právo na jednu přestávku, aby se mohl poradit se svým trenérem, či si odpočinout. Tato přestávka trvá patnáct vteřin a následně boj pokračuje.

5. Pokud se zjistí, že soutěžící vyhrál nekalým způsobem, či došlo k uplácení, porušení nebo zmanipulování se souboji, je tento soutěžící vyloučen z klání a odnáší si věčný cejch zbabělce.

6. Pořadatel má právo pravidla měnit/upravovat podle situace ku prospěchu všech soutěžících a rovnoprávnosti mezi nimi, pokud to bude situace vyžadovat.


Výhra
1. Místo: 5 Zl + Putovní Boxerské Rukavice + Překvapení
2. Místo: 3 Zl
3. Místo: 1 Zl

[Obrázky: UO_20140823_143800_33686.png]

OOC:
*Bohužel vzhledem k tomu, že Upíři mají jisté výhody, které by jim turnaj vyhrály, je jim vstup do turnaje zapovězen.

**Aréna byla vybrána tak, aby tam mohli i lidé, kteří jsou na BL měst, cechů apod. Na místě se nebudou brát zřetely na rozepře mezi hráči a pokud tam bude docházet k nějakým soubojům budete vykopnuti pryč.

Valerii snad místo konání vadit nebude a dá ním i přes svoji nedostupnost požehnání k uspořádání)
Datum konání: 30.8.2014 19:00
Odpovědět
#2
OOC:
(23.08.2014 v 13:49)Thortogily napsal(a): Valerii snad místo konání vadit nebude a dá ním i přes svoji nedostupnost požehnání k uspořádání)
Datum konání: 30.8.2014 19:00
Valerii to vadit nebude, ale nedostupná není, snad krom víkendu, který je již prakticky za námi (byla na víkend pryč). Smile Takže fórum, SZ, email, ICQ jsem kdyžtak furt, v případě potřeby, stačí napsat, pokud nejsem opravdu třeba mimo město, odpovídám většinou ještě ten samý den a pokud u PC vyloženě sedím, tak prakticky ihned.
Každopádně ať se vám akce vydaří.
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
OdpovědětSkok na fórum: