Hledá se hráč
#1
Mě mnozí z vás nezná, ale jen tak úvodem řeknu pár slovíček. Má první postava zde byla Osha Martell. Byla to elfka v táboře, která žila normální život, dokud nepotkala jednoho elfa. Nevím jestli smím zmiňovat jeho jméno, ale je to velice zkušený hráč a stále kamarád. Osha se do něj zabouchla (  Laugh ) a byli spolu. Avšak ten onen hráč, přestal hrát, a nevím jestli se do hry ještě vrátí a tak s ním píši příběh o Oshyině smrti. Až jej dokončím, tak si počtete.

Avšak proč píši tento příspěvek a ten nadpis... Je to proto, jelikož manawydan mne stále baví a rozhodla jsem se tedy, jej hrát ač pod jménem jiné postavy. Jmenuje se Rae O'rönde Gearo, je to obyčejná žena avšak bojovnice. A jelikož bych ráda obohatila její život, rozhodla jsem se udělat toto;

Když byla malá, měla radši jiné věci než ostatní, jako byla třeba lukostřelba, učila se zacházet s mečem a ne vyšívat a hrát na hudební nástroje jako jiné děvčata. Její rodiče ji však k tomu nutili a tak od nich utekla. A nyní je to co potřebuji. Chci, aby ji někdo "objevil" jako zdatnou a odvážnou dívku a vycvičil si z ní "monstrum chtějící krev".  Hledám jestli má nějaký hráč čas a postavu, která je bojovník, nějaký co už umí, a mohl by toto z Rae udělat. Prostě by ji "zničil" tak že by nepoznala přátelé ani nic jiného. Byla by jako stroj, který uposlechne na rozkaz.

Jestli má někdo zájem a co nabídnout ať napíše pod tento článek. 

Doufám že se toho někdo ujme Biggrin 

PS: Budu potřebovat skype nebo ICQ Smile 
"Vy vidíte, ale nepozorujete." - Sherlock Holmes
Odpovědět
#2
Ahoj, jedno "monstrum" by se našlo .. Biggrin hlavně co se týče bojechtivosti, aneb velký zelený krasavec Gurmush Ruglusk'r ... tenhle můj výtvor ještě není moc zkažený rasovou nesnášenlivosti, ale i tak to asi bude chtit jistou dávku RP. Biggrin ..když tak kvůli podrobnostem řvi na icq, SZ ..Smile
Odpovědět
#3
Jediny co ti tak mužu za svy postavy nabídnout je úhlavní nepřítel s RP Smile
Moje bojovy postavy jsou všichni pacifisti.... i když takovej Šmirgl kdyby ji měl :-D to radši ne, by do dvou dnu zmizel Ishar :-D
Odpovědět
#4
Značka: Padesát odstínů Manawydanu Smile
Odpovědět
#5
Tak jestli někdo opravdu chce zkazit mou postavu tak budu ráda Biggrin
"Vy vidíte, ale nepozorujete." - Sherlock Holmes
Odpovědět



Skok na fórum: