Mých pár slov
#1
Úvodem vás chci požádat o slušnost, žádné slovní útoky na někoho jiného.. a kdo nemá co říct k tomuto tématu, ať se nevyjadřuje.. a ten, kdo si chce akorát zanadávat a přilít olej do ohně, ať tak radši udělá s kamarády nad pivem =); pokud někomu nebude dávat tenhle příspěvek smysl, berte v potaz, že to jsou moje útržky myšlenek, které jsem psal do tohohle příspěvku jak mi prolítly hlavou

Jsou tu lidé, kteří mě tolerují, co mě mají rádi a nakonec ti, kteří mě nesnáší. Tenhle příspěvek je určený všem, kteří ještě nad naším milovaným Manawydanem nezlomili hůl. Jak jsem vůbec došel na to, že bych měl napsat takový příspěvek? To víte, člověk sedí nad prací, poslouchá Epicu.. a najednou místo přemyšlení nad prací začne přemýšlet nad Ultimou. Zažili jsme tu spolu několik krušných chvilek, ale kolik jsme zažili těch pěkných? Já myslím, že dost. Hrál jsem na několika UO serverech.. a můžu s čistým svědomím říct, že Manawydan mě uchvátil nejvíc. Samozřejmě, má své mouchy, ale který server nemá? Je pravda, že tohle není server pro prasata.. a kdo chce hrát záporáka, tak prostě na to většinou nemá to správné smýšlení, nebo chuť. Byla doba, kdy jsem se z práce těšil jen na na dvě věci: a) políbit přítelkyni; b) zapnout Manawydan

Ta doba je pryč.. časová vytíženost mne naprosto poslední měsíce izolovala od Manawydanu a veškerých mých koníčků.. můžu snad už s klidným svědomím říct, že se u mě blýská na lepší časy a budu mít konečně čas hrát Manawydan a hlavně.. na něm opět zapracovat jakožto rasové GM Elfů.

Vím, že elfům byl slíbený Eldamar a neskutečně moc mě mrzí, že ještě není přestavěný. Je to jen má chyba, jelikož jsem si špatně rozvrhl časový plán a DL dostal do takového bodu, kdy byla "zaříznuta" s tím, že bude pokračovat až bude dostavěný Eldamar -> slepá ulička.
Bohužel nedokážu narychlo dostavět Eldamar sám, nabídl se mi s pomocí Brak, kterého teď čeká maturita (přeji hodně štěstí!).. a já, to sám nezvládnu. Ale můžete si být jistí, že se na mě opět můžete kdykoliv s čímkoliv obrátit. Nejsem GM kvůli tomu, abych měl práva a cítil se víc než hráč. Nejsem GM pro sebe, jsem GM pro vás. A ať si mě to kdekdo obviňuje ze supportu.. upřímně - mám to u prdele. Vaše narážky a obvinění mě nezajímají a víte proč? Protože mám jednu z nejlepších herních komunit na Manawydanu a ta ve mě věří.. neříkám, že jsem nikdy nepochybil.. ale nepochybil jsem tak, jak v to někteří naivně věří.. a tohle mi bohatě stačí k tomu, abych byl klidný, protože vím, že nejsem sám. Manawydan je pro mě srdeční záležitost a bohužel jsem ten typ, který se nedokáže zavděčit všem.

Moje obrovské díky patří celému RT. Těm kteří odešli děkuji za to, že se podíleli na tom, aby byl Manawydan tam kde je. Ti, kteří jsou zde od počátků Manawydanu.. Vám děkuji za to, že jste mě usvědčili v tom, že pokud má člověk něco rád, zůstane u toho i přes občasné blbé kecy jiných.. těm, kteří proti mně vedli svoje hate kampaně, těm také děkuji.. posílilo mě to. Děkuji všem členům RT a to i těm, které jsem nezažil během svého působení. A hlavně.. děkuji Vám hráčům, bez vás by Manawydan nebyl Manawydanem.

Chci vás jen požádat, važte si sebe navzájem. Ať vás někdy někdo urazí, nebo nasere.. přeneste se přes to. Pokud se cítíte ukřivdění, mluvte o tom.. pojďme společně dělat server podle našich představ.. jde to, vím to. Logněte si takovou Andárku.. teď tam GM tým rozpustil dva cechy a smazal jim majetek, který tam ještě nikdy nikdo neměl a proč? Protože se navzájem neměli s GM týmem rádi. Važte si RT už jen proto, že se pro vás snaží udělat svět, ve kterém bude radost hrát.

Nekončím, i když to v některých okamžicích tak vypadalo, ba naopak Smile
Odpovědět
#2
Díky za příspěvek, jen dodám svých pár útržků.. Smile

Zažili jsme tu chvíle krušné, jako třeba nyní, kdy ve hře není ani noha, ale zažili jsme tu i časy se slušným počtem hráčů (na naše poměry). Tahle období se střídají částečně i kvůli různému vytížení v období maturit, zkouškových, začátků a konců školního roku, svátků, prázdnin, dovolených a tak podobně - tedy do jisté míry nejdou ovlivnit, ale pominou samovolně.
Důležité je přežít ty krušné chvíle a když není koho bavit přímo ve hře, je dobré aspoň chystat si věci do budoucna nebo předem oznámit akci a doufat, že přijde aspoň pár lidí. Hráč, když vidí, že ve hře není nikdo nebo že je stav nízký by nad hrou neměl lámat hůl, ale může například naplánovat a třeba i ve spolupráci s RT oznámit předem nějakou akci pro širokou komunitu, nebo může pomáhat třeba s budováním "dokumentace" a lore, testováním a hlášením chyb atd. Nevadí, když napoprvé nikdo nepřijde na akci nebo neotestuje novou feature či opravu bugu, je lepší aspoň to zkoušet, než rezignovat, sebelitovat a zlobit se, že se nikdo neobtěžoval lognout. Stalo se mi, že jsem jednu akci plánoval i natřikrát a když napotřetí někdo dorazil, tak to stálo za to a všichni se dobře bavili, včetně mě.
Jde prostě o to, přežít i časy kdy se nevede dobře a jakmile skončí, tak toho využít. Je to o tom se přizpůsobit situaci. A to platí i ohledně různých návrhů a požadavků. Že něco bezvýhradně neprojde ještě nic neznamená - vždycky je prostor pro kompromisy či ústupky a nakonec je to multiplayer, takže většina věcí by se měla zamlouvat široké komunitě a každý by měl mít možnost k návrhům napsat svůj názor a pomáhat tak utvářet výsledek.
A aby se nezdálo, že spíme - nespíme. Jsou tu ještě lidi, kteří to nevzdávají a prostě dělají pro Manawydan i jiné věci, než akce přímo ve hře, na které momentálně není ani dost aktivních hráčů.
Odpovědět
#3
tak uz snad jen kvuli tomu co napsal Triad bych lognul Smile)))))

ja bych zase rad oslovil hrace kteri tu hrali a uz tu nehraji prave kvuli tem hadkam a zabomysim valkam nebo banu za jejich ne moc supr slovnik napr. takze presne jak uz bylo v prvnim prispevku psano to jen zkopiruju

Chci vás jen požádat, važte si sebe navzájem. Ať vás někdy někdo urazí, nebo nasere.. přeneste se přes to. Pokud se cítíte ukřivdění, mluvte o tom.. pojďme společně dělat server podle našich představ.. jde to, vím to.
Odpovědět
#4
(05.10.2014 v 22:04)Tonik konarik napsal(a): tak uz snad jen kvuli tomu co napsal Triad bych lognul Smile)))))

ja bych zase rad oslovil hrace kteri tu hrali a uz tu nehraji prave kvuli tem hadkam a zabomysim valkam nebo banu za jejich ne moc supr slovnik napr. takze presne jak uz bylo v prvnim prispevku psano to jen zkopiruju

Chci vás jen požádat, važte si sebe navzájem. Ať vás někdy někdo urazí, nebo nasere.. přeneste se přes to. Pokud se cítíte ukřivdění, mluvte o tom.. pojďme společně dělat server podle našich představ.. jde to, vím to.
Já jsem to zkoušel, ale hold jsou lidi, kteři jsou nepoučitelni a to mi nedava ani špetku duvodu znovu na hraní zde pomyšlet. Byla to sice sranda, ale do te miry, než par individui v řad hráčů a GM se začalo chovat naprosto mimo jakoukoliv "etickou" normu
Odpovědět
#5
Na tom posledním odstavci je kouzelná jedna věc: každá mince má dvě strany a každý spor má dva úhly pohledu.. Já se kolikrát taky opravdu nebavím a s některýma lidma prostě rozumná domluva není možná, ani o ni nemají zájem, ani nemají zájem svoje postoje jakkoliv logicky argumentovat nebo podložit, spíš jen sprosťárnami a urážkami. To je ale ztráta času. Dialog je dobrá věc, ale člověk taky musí znát jeho limity. Smile Ať si každej sáhne do svědomí, jestli jednal vždy slušně a v rámci "etických norem", nebo jestli se nechal unést a prostě nemá sebekontrolu a akorát uráží ostatní jen kvůli názoru.
Nemá teda smysl plýtvat čas tam, kde je to zbytečné. Jenom tím okrádáme o čas lidi, kteří si ho zaslouží víc.
Odpovědět
#6
Tonik konarik: Tyjo, my jsme snad ani spolu ještě nehráli, že ne? Hele, tak kdyby jsi někdy chtěl, tak se mi ozvi na ICQ a můžeme si v klidu zaRPit, nebo něco podniknout =)

Stig: No, víš Stigu, jsme přeci jen českej národ. Furt si na něco stěžujeme, když není po našem a kopeme kolem sebe jak malý mimina. Těch, co se dokáží chovat na úrovni a nějak rozumně komunikovat bez toho, aniž by ostatní uráželi.. těch je bohužel mnohem méně, než těch o kterých tu mluvíme. Jak přesně říkáš.. kdo má jenom blbý kecy a fňuká bez toho, aniž by se snažil ten problém nějak racionálně vyřešit.. tak ten ať si jde radši stěžovat nad to pivo, jací jsme tu koko*i. Smile

Každopádně tu mám většinu lidí rád a vážím si jich.
Odpovědět
#7
a co takhle něco naplánovat? Smile
Odpovědět
#8
Musím přiznat, že jsem nějak bez nápadů.
Ale že jsi to ty, tak zkusím něco vymyslet. Wink)
Odpovědět
#9
Já mám nápadů dost, akorát ten čas.. Sad Snad tenhle víkend stihnu dodělat přípravy. Má smysl něco ohlásit třeba zítra na neděli, pokud bych to stíhal, nebo je to moc narychlo, co myslíte? V pracovním týdnu obvykle můžu až tak po 20:30 nejdříve (pokud teda neztvrdnu v práci).
Odpovědět
#10
Nejlepší čas .. Smile 21:00 - 3:00
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#11
)
Odpovědět
#12
Triad : jo jasne i kdyz moje aktivita je posledni dobou miziva ....

jinak k te nedeli pokud to bude po 21:00 nemam s tim problem
Odpovědět
#13
Tož jak u vás?
Odpovědět
#14
(22.11.2014 v 14:54)Poutnik napsal(a): Tož jak u vás?

Zataženo, temno, chladno, střídavě prší.. ideální čas na hraní Biggrin
Odpovědět
#15
Fakt jo? Podle statistiky hraní bych řekl, že je venku čas koupání, hlubokejch výstřihů a minisukní :-D Vždycky tu byly suchý období, ale tohle je atypicky dlouhý.
Odpovědět
#16
Neke .. tady je tak mokro, že už ani mokořeji být nemůže. Biggrin Beztak tam je hypnopsycho statistika a ukazuje jen to co každý chce vidět Biggrin .. Takže jsem tě odhalil! ty si přeješ zkázu Manawydanu! aha! aha! aha!
Odpovědět
#17
Hluboký výstřihy a minisukně jsou samozřejmě nadčasový a těžko s nima soupeřit. Jinak pro milovníky statistiky, graf za roky 2009-2014..
Odpovědět
#18
Doufám, že ten, kdo stojí za tím náhlým oživením, dostane odměnu Smile
Odpovědět
#19
No, to by mě právě docela zajímalo, jak a proč se to tu zas tak rychle "zvrhlo" z nuly..
Odpovědět



Skok na fórum: