Hudba
#1
Zdravím! Vim, že se tady už stokrát nebo dokonce milionkrát řešila hudba, jak by se všelijak mohla spouštět a dělat a podělat Biggrin. Jéénže jak už to bývá zvykem, po velkém plánu se slehla zem a je to zase tam kde to bylo, aneb ve stejnem bodě. Proto bych se chtěl zeptat velmi jednoduše, pokud bych začal dodávat hudbu pro jednolivé oblasti, byli by jste ochotní ji tam vkládat? Jo a taky bych chtěl poprosit, prosím vás, vypněte tu zatracenou hudbu při spuštění bojového modu. Raději ať tam hraje hudba pro danou lokaci, než aby mi tam při zabíjení krysy hrály trumpety, famfáry a vůbec nějaká super extrémní spasitelská hudba. Biggrin
Odpovědět
#2
Úpravy klienta - Geo.. Sad Takže aktuálně to ani není možnost někam házet. Momentálně lze zadat jen jednu píseň na jeden region.
Odpovědět
#3
Jedná píseň na jeden region, aneb lepší než drátem do oka ne ? Biggrin resp. lepši než aby mi v orči pevnosti hrala mp3 s nazevem elfcity nebo tak nějak Biggrin
Odpovědět
#4
Ale jo.. jen je otazka, jak se to presne chova, jestli ti nahodou po prehrani pisne "OrcFortress" nezacne prehravat "elfcity" a vsechny ostatni.. Biggrin Nevzpominam si uz, jak to presne funguje, hudbu mam vyplou. Jinak nastavit jeden song samozrejme neni problem.
Odpovědět
#5
Koukal jsem jestli by to nešlo ošetřit na straně servru, ale jedině tak že by to násilím každých x minut změnilo hudbu. Vzhledem k tomu že každému hraje jiný čas tak by to přerušovalo hudbu v půlce po třech opakováních apod.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: