Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Sraz v Brně
#41
Takže tady, jo?
http://www.rytirskakrcma.cz/kontakt.html
Odpovědět
#42
(07.05.2017 v 18:10)Poutnik napsal(a): Takže tady, jo?
http://www.rytirskakrcma.cz/kontakt.html

Přesně tak. Já budu někdy okolo 18:30 na hlaváku (pro ty co neví kde to je nebo se stydí), a pak s těmi co se objeví vyrazím směr krčma. Kdo bude chtít ubytování, tak se mi ozvěte. Nic ovšem nezaručuju, mám tady spolubydlící (když se ozvete dostatečně předem, tak je snad vyrazím nebo za úplatky ve formě lahví je přemluvím aby to prošlo)
Odpovědět
#43
(07.05.2017 v 18:21)Tramziller napsal(a): Přesně tak. Já budu někdy okolo 18:30 na hlaváku (pro ty co neví kde to je nebo se stydí), a pak s těmi co se objeví vyrazím směr krčma. Kdo bude chtít ubytování, tak se mi ozvěte. Nic ovšem nezaručuju, mám tady spolubydlící (když se ozvete dostatečně předem, tak je snad vyrazím nebo za úplatky ve formě lahví je přemluvím aby to prošlo)

Já už se hlásil na ubytování a nějakej úplatek přivezu  Biggrin
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět
#44
Rytířská? Bezva! Aspoň se pak nebudu muset motat kdo ví jak dlouho domů... =D Zamluvil jsi aspoň ten salonek vzadu, nebo to necháš na obsluze?
Odpovědět
#45
salonek ale záleží na tom kolik nás bude Wink
Odpovědět
#46
Tak jo, spaní je pošéfené, spolubydla ale očekává úplatky Biggrin

Nevím kolik vás tu zvládnu nacpat, takže prozatím platí systém "kdo dřív přijde, ..."
Minimálně 3-4 lidi se tu vyspí. Prozatím je tu rezervace pro Rimoye, a Pilgrima (pokud potvrdí svou účast)
Odpovědět
#47
Tramziller: taky prosím o nocleh! Smile Dorazím s Rimoyem z Prahy.
Varous Vermi - [Renom Ordo] - Hraničář se slamákem - Ten který zasadil Démonovi smrtící úder
Odpovědět
#48
(16.05.2017 v 18:32)Varous napsal(a): Tramziller: taky prosím o nocleh! Smile Dorazím s Rimoyem z Prahy.

Vyborne Smile počítám s tebou tedy
Odpovědět
#49
Doufám, že nás zasvětíte alespoň nějakým zápisem z té vaší výpravy. Smile
Odpovědět
#50
(22.05.2017 v 16:57)Carwen napsal(a): Doufám, že nás zasvětíte alespoň nějakým zápisem z té vaší výpravy. Smile

No to si piš! Bude to kulervoucí zápis o výpravě skrz panenskou přírodu do džunglí obrostlého a zapomenutého města jménem Brno Biggrin Biggrin
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět
#51
Takže mám 2 volná místa v autě a kdo bych chtěl, tak ho můžu vzít z Prahy do Brna a zpět. Zatím tedy není nějak stanovený harmonogram, ale předpoklad je odjezd z Prahy (na místě se ještě dohodneme) cca v 17:00. Odjezd z Brna druhý den dle hladiny alkoholu v krvi, nejpozději však ve 12:00 Smile

Pište klidně sem nebo do SZ kdo by chtěl jet. Kdo dřív přijde....znáte to  Wink
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět
#52
Sraz se nám blíží tak uděláme nějaké finální info:

Kde: Restaurace U Šopajzů, adresa Kapucínské Náměstí 13, Brno

Kdy: Rezervačku máme pro 10 lidí od 19:00, na jméno Stejskal

Nocleh: Kdo nemá kde spát a chce přesto přijet, OZVĚTE se mi (buď SZ nebo ICQ), ještě pár lidí ubytuju. Adresa ubytování protože určitě se najde nějaký expert který se mi neozve a přesto přijede) je Rajhradská 12, parkování možné na obrovském parkovišti Teslova kousek severně. Pozn. počet míst omezen, spolubydla očekává úplatky Smile

Časový plán: (ještě se může malinko změnit) Akce začíná v 7, takže bych to viděl tak, že Rewan bude od 7 v hospodě. Já vyzvednu všechny co přijedou k nám na ubytko a ubytuju si je u sebe, a pak (Rimoy říkal příjezd nejpozději v 8. buď počkám do 8 nebo na Rimoye, podle toho co přijde později) uděláme přesun MHD do centra ke krčmě.

Kontakt: pro ty kteří budou mít dotazy na poslední chvíli, nebudou to moct najít a podobně, je tady telefon na mě: 773 641 115

Dobrou náladu sebou Smile
Odpovědět
#53
Exclamation 
POZOR, ZMĚNA!!!

v Rytířské krčmě mají zavřeno kvůli dovolené, a nějak se jim nechtělo nám to oznámit když jsme dělali rezervačku.

Rezervoval jsem tedy 10 míst v Hospodě U Šopajzů, adresa Kapucínské Náměstí 13.

Rezervačka je na jméno Stejskal od 7 hodin Smile
Odpovědět
#54
Díky za info a za výměnu místa.
Jinak znovu připomínám pro lidi z Prahy:

Mám 2 volná místa v autě a kdo bych chtěl, tak ho můžu vzít z Prahy do Brna a zpět. Odjezd z Prahy, stanice metra C - Opatov cca v 17:00. Odjezd z Brna druhý den dle hladiny alkoholu v krvi, nejpozději však ve 12:00 [Obrázky: smile.gif]

Pište klidně sem nebo do SZ kdo by chtěl jet. Kdo dřív přijde....znáte to ;-)
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět
#55
(31.05.2017 v 16:18)Tramziller napsal(a): Rezervoval jsem tedy 10 míst v Hospodě U Šopajzů, adresa Kapucínské Náměstí 13.

Super, díky. Taky dobrá volba... =) Ve kterém patře jsi to zarezervoval? =)
Odpovědět
#56
Zatím sedíme v prostředním patře... Ale je tu ještě volno... Hybajte přijít!
Odpovědět
#57
(03.06.2017 v 18:18)Rewan napsal(a): Zatím sedíme v prostředním patře... Ale je tu ještě volno... Hybajte přijít!

Během půl hodiny jsem tam. =)
Odpovědět
#58
No nebudu lhát, nostalgie mě dostala, po sraze mám chuť tu Ultimu zase nainstalovat...

Thindan Lithael - Tak trochu uklizená
Odpovědět
#59
(04.06.2017 v 00:16)Murgh napsal(a): No nebudu lhát, nostalgie mě dostala, po sraze mám chuť tu Ultimu zase nainstalovat...

Tak šup šup Smile
Odpovědět
#60
(04.06.2017 v 00:16)Murgh napsal(a): No nebudu lhát, nostalgie mě dostala, po sraze mám chuť tu Ultimu zase nainstalovat...

Tak instaluj a zadny kecy Smile
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět



Skok na fórum: