Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Sraz v Brně
#1
Exclamation 
Zdravím všechny hráče, členy RT i čumily,

po zcela spontánním návrhu jsem se chytil myšlenky, že bychom se mohli přesunout z jediné správné reality světa Manawydan do méně příjemného světa s více pixely a po dlouhé době uspořádat menší sraz všech lidí i nelidí, kteří mají nebo někdy měli co dočinění s Manawydanem-protentokrát v Brně. Omlouvám se všem nebrňákům, ale prostě...tohle město je střed světa stejně jako Ishar a ne že ne...

setkání se bude konat v pátek 9.1.2015 v lokálu zvaném Rytířská krčma od 18:00
http://www.rytirskakrcma.cz/
https://www.facebook.com/pages/Ryt%C3%AD...74?fref=ts

Kdo netrefí nebo se stydí tam naběhnout, tak v 17:45 na moravském náměstí u kašny (nebo na zastávce šaliny moravské náměstí).

[Obrázky: ljdp2et.png?1]

Prosím všechny zájemce, aby buď dali "like" tomuto příspěvku (dole-souhlas) nebo se mi nahlásili na icq 241779281 nebo v SZ. Stejně tak případně otázky budou zodpovězeny přes icq nebo sz (soukromé zprávy).
A prosím pokuste se hlásit zodpovědně, ať mám přehled o tom, kolik přijde lidí a kolik míst rezervnout v krčmě Biggrin

A jako lákadlo...mají fajnou medovinu, pivo Svijany či velmi oblíbený mix těchto dvou božských nápojů zde zvaný jako Rytíř...s plnou hubou keců vám snad nalijí i kofolku a podobné sladkosti.

doufám že se sejdeme v co největším počtu Wink
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#2
Obavam se, ze jelikoz jde prave o Rytirskou krcmu, budu vpusten pouze ja a vy, manawydansky plebs, budete cekat na zbytky, co vam milostive hodim z okna :-p

Tim chci rict, ze jsem pro Smile
Odpovědět
#3
tak fajn .....konecne poradnej event Biggrin
Odpovědět
#4
Bohužel v Brně se zrovna objevím 29.1 - 1.2. Jinak bych se stavil
Odpovědět
#5
Máte můj support, ale bohužel v tuhle dobu budu smrdět v práci v Praze.. Sad
Odpovědět
#6
Já dojdu ... ale medvěda nechám doma.
Odpovědět
#7
Tohle je pro mne více než špatný mezihvězdný čas. Snad následující sraz se budu moci účastit, nápad je to totiž přinejmenším skvostný!

Ps. Dej si korbel aj za mne!

Vypravování je nejlepší způsob, jak vypustit myšlenky do současného světa. ~ Robert McKee

Odpovědět
#8
(26.12.2014 v 18:15)Hypo napsal(a): Tohle je pro mne více než špatný mezihvězdný čas. Snad následující sraz se budu moci účastit, nápad je to totiž přinejmenším skvostný!

Ps. Dej si korbel aj za mne!

Bohužel já se tentokráte nedostavím.Mám odpolední.Dejte si korbel i za mě.Diego
Odpovědět
#9
a kdo dál? Smile no tak lidi nestyďte se....čím víc nás bude tím líp Biggrin
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#10
...jenom připomínám kdyby někdo náhodou zapomněl a nepřišel Wink 
see ya!
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#11
No budou nás tam mraky 8)
Odpovědět
#12
tak počítám předběžně 6-7 lidí? dva až tři nenahlášení s tonda nevim bo mi neodpovídá na SZ Angry ...
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#13
Prijdu tak o 45 minut pozdejc, tak mi neutecte
Odpovědět
#14
Zapis ze srazu: http://forum.manawydan.cz/showthread.php...7#pid80947
Odpovědět
#15
A určitě je ten odkaz správně? Biggrin Ne že bych chtěl zpochybňovat, že mezi vámi byli i bojovně naladění elfové, ale ten post je z 20.4.2014..
Odpovědět
#16
No, taky si na nic podobného nevzpomínám. A to jsem to psal já. Smile
Odpovědět
#17
Tak to musela být opravdu náročná akce. Doufám, že to šeredně neodnesou játra.
Odpovědět
#18
Náááhodou... bylo to fajn, pomlouvali jsme RT, plánovali svržení Horiana... samé zábavné věci ohledně manawydanu.
Odpovědět
#19
jen tak pro info...jestli mě paměť nešálí nakonec sme se sešli v počtu šesti lidí...možnáááá bude nějaký sraz i v létě nebo spíš na podzim...třeba bude termín vyhovovat více Wink
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#20
A taky aby to zas nebylo v Asii.. Biggrin I když pokud budu mít možnost vzít si dva dny dovolenou, tak bych se možná i nějak dokopal.
Odpovědět



Skok na fórum: