Smysl hry, herní principy
#21
(07.04.2014 v 07:26)Stig napsal(a): Ale jak na to?
No - těžko. MW byl, myslím, od počátku koncipován pro úzký okruh hráčů - roleplayerů.Takže po prvních pár dnech odešly ty haldy rádoby RP hráčů, kterým šlo primárně o PvP a nějaké hraní role bylo na vedlejší koleji - hráči typu *usmál se*, nebo maximálně *počůral mrtvolu*.

Kdysi Valgard a snad ještě chvíli po něm Ursus měli jakous takous chuť ve světě povolit PvP konflikty mezi jednotlivými rasami na nějaké použitelné úrovni - tedy na takové, kdy chování hráčů nebude trestáno "shůry", nýbrž ingame - stráže, obtížné nakupování a prodávání a jiné, ryze RP omezení.

Tyhle snahy vzaly pak za své. Jaký je současný stav absolutně netuším, asi něco s "PvP povoleno" signalizací. A přiznám se, že při současném počtu hráčů mi přijdou pravidla, chránící jakkoli hráče před PvP těžce zbytečná - pokud už se někde někdo navzájem potká, kdo se nezná, je to asi malý zázrak, pokud je svět stále stejně obrovský jako za dob, kdy jsem hrál a "nováčků", kteří potřebují speciální ochranu tu také mnoho nebude... A je pak tedy dost zbytečné ještě určovat systémově, jak se musejí "maximálně" chovat. Nicméně není na mně, abych to soudil, jen píšu, jak to vidím. A stejně tak si myslím, že PvP v současné době na počet hráčů žádný významný vliv mít nebude, ať bude povoleno zcela bez zábran, nebo omezeno jakkoli.
Odpovědět
#22
(07.04.2014 v 13:22)Retromancer napsal(a): ... A stejně tak si myslím, že PvP v současné době na počet hráčů žádný významný vliv mít nebude, ať bude povoleno zcela bez zábran, nebo omezeno jakkoli.
Tohle je i můj názor.
Několikrát jsem na různých částech fóra psal že frakční PvP není problém. Dodnes nepřišel jediný požadavek "chceme válku mezi X a Y".
O tvrdosti PvP systému pak nejlépe mluví fakt že PvP prohřešek je řešen jen a pouze pokud si napadený stěžuje, což je výjimečně.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#23
(07.04.2014 v 16:32)Whitey napsal(a): Dodnes nepřišel jediný požadavek "chceme válku mezi X a Y".

huh? to jde? kurnik za tu dobu co tu jsem jsem o tomhle neviděl jediný řádek Biggrin ...jinak si nedovedu vysvětlit problémy s pvp flagy u drowů x zbytek světa
Odpovědět
#24
Naposled tady:
http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=2938&pid=79394#pid79394
Pozor: Drowové vs zbytek světa by neprošlo. "Zbytek světa" není frakce, a těžko by jsi od ní získával souhlas. Nepleťte si frakční boj s povolením porušovat PvP.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#25
Ja se uprimne priznam,trochu me to tu prestalo bavit,same forum,dlouhe clanky apod ...ja osobne nejsem na dlouhe psani na forum a tady je to tak,ze to co se neda na forum,jakoby se nestalo...
V ultime mam rad guildy,chod v ni a dungy,vypravy...proste hlavne ten boj,coz se tu mnohdy zavrhuje a kdyz dojde na boj tak hnedd,ze mag je OP da warovi IK Biggrin ffurt omezovani a zadny spise rozvijeci postoj...ale dlouho jsem nelogl,zkusim..treba se neco zmenilo Smile
Odpovědět
#26
Jaké omezování, konkrétně?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#27
No ono zadne neprislo,to vim, ale furt jsem cetl,jak s to musi zmenit...
ale moje neaktivita je z jinych duvodu,nemam tady partu na vypravy a dungy,coz jinde mam a dost me to mrzi...mozna sem nepatrim,RP mam rad a vyzaduju,ale ja proste rad expim a chci videt jak se ma postava vylepsuje a ne ze skonci na 35lvl,nebo snad casem na 40, to je pro me malo proste
ja mam dispozice hrat i 8hodin denne,proto jsem za rok dotahl postavy na lvl,ktery nemaji jini ani za 3 roky,mag me proste bavi a uz pul roku je na mrtvem bode,mam i jine postavy,ale neni to ono proste Smile
Odpovědět
#28
Jou Jou, ten top lvl tu jde strašně rychle, chce to zvednou lvl cap.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#29
Spíš by to chtělo tajnou operaci s krycím názvem NL (modří vědí)..
Odpovědět
#30
http://techcrunch.com/2015/06/15/microso.../?ncid=rss

Hmm, co takhle z MW Clienta udelat universal app, ktera tohle bude umet taky? Pak si GMko zobrazi UO na stole a bude moct treba delat questy, ovladat hromadne moby a tak? BiggrinD
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
#31
Další věc kterou nebude kdo by používal? Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#32
Hlavne .... kdo normalni si Hololens koupi ? Smile
Ale nebylo by spatny predelat MW do Minecraftu Biggrin
Odpovědět
#33
(15.06.2015 v 21:56)RadstaR napsal(a): Ale nebylo by spatny predelat MW do Minecraftu Biggrin

Tyjo, to bych mozna ten Minecraft i nainstaloval Biggrin. Zatim se tomu vyhybam jak moucha placacce.
Jinak ja si myslim ze do 10let bude neco jako hololens docela standard pro herni virtual gaming.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět



Skok na fórum: