Nullden - Po několikáté
#1
Áno, vím že je to Sokarův píseček.
Áno, vím že se tam nic nedá udělat nedá dá i když chcete.

Jenže mě zajímá co se pro to dá udělat i když nechcete!
Na tržiště jsem postavil vendora, co aspoň prodává to málo co může. Do pokladny jsme nalili nemálo zlatých. A i tak se převozník někam zdejch tak, že šel raději dělat eunucha orkům, s tím jak Nullden vypada.

Proto se ptám. Je nějaká možnost jak nám Nullden předat (i klidně nějakou formou questů) do rukou? Co se týče jeho vedení a hospodaření.
Beztak se o něj nikdo nestará co je rok dlouhej, vždycky když někdo přijde, tak tam vydrží sám pár dnů a pak raději odejde.
Rádi by jsme z toho místa vytvořili jakousi neutrální zónu, kterou budou mít pod palcem hráči, kteří se neřadí k žadné zásadní frakci.

Co nad tim popřemýšlet a zkusit to?
Odpovědět
#2
To tvoje Sokarův píseček si laskavě odpusť a hned v rané fázi si uvědom, že pokud něco chceš tak bys měl psát trošku jinak a ne jak mučedník.

Předávání ostrova tu "probíhalo" už několikrát a to jak pod schválením WD, tak možná snad i Stiga (v tom si jistý nejsem) s tím, že pro takový krom se měla splnit řada questů a snažit se v Nulldenu vážně něco dělat a trošku vyčnívat z řady. Cyprona se hráčům rozhodně zadarmo nedala a tak bylo rozhodnuto v RT, že ani jiné území se ihned na dotaz hráčů nepustí. Samozřejmě i pokud to budou mít hráči ve svých ... tlapách. Je jasné, že na systémové věci a další záležitosti tak stejně bude muset dohlížet GM jako všude.

Tak pro tvoje odpověď ano formou questů a vlastní iniciativy se dá Ostrov "získat".
Odpovědět
#3
Chtěl bych slyšet co si od získání města slibujete, co s ním plánujete.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#4
Samozrejme ze vime ze nic neni zadarmo i ja osobne si to chci zaslouzit formou q.
Iniciace uz davno probiha a nejak se snazim nasypat do mestsky poklady co nejvic penez to jde. Ze tu vzdy bude gm na interakce s tim pocitam.
Co treba zkusit zacit po nejakem RP treba questem na znovu zavedeni prevoznika?

whitey: ciste obchodni a neutralni zonu, kde se nebudou resit mocensky ani politicky rozbroje. V podstate i diplomatickou pudu, kdy jsou vsechny strany pod dohledem stejne. Klidne bych uvital i DL toho mesta.
Odpovědět
#5
Napadlo me i ze skrze nullden by se mohly casem rozsirit lodni spoje dal do sveta v ramci plneni DL
Nechci z toho cechovni mesto jak to melo v planu bratrstvo.
A ano chci aby se mesto zapojovalo do dl
Odpovědět
#6
Jedinou chybou v této jinak ušlechtilé myšlence je, že většinou dotyční po čase prostě přestaly hrát (čest vyjímkám a samozřejmě to nechci hned směřovat na nové síly a snahu), pokud se zde najde nějaké aktivní GM, které by se do toho chtělo pustit samozřejmě pokud WD nezavelí jinak, protože je zde zase jiná oblast s jinými možnostmi questů a s možností nových myšlenek kde se dá vyřádit ve své fantazii, rád mu i pomohu (vytvořením nových questovních lokací atp.). Uvidíme co na to Velký Delfín.
Odpovědět
#7
Nemám s tím problém, ale zatím se tu ozval jediný hráč.
Také bych rád přesnější plány s městem - zatím mi to vychází jako "chceme místo kde nás nebudou jistí hráči prudit" a na to stačí najmout si tam barák.
V jiných městech vadí stráže? Poplatky za vendora? Zákony města? Chcete si organizovat vlastní armádu? Co chcete jinak že na to potřebujete celé město?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#8
Nevadí mi stráže, nic z města nehodlame rušit.
Chceme místo, kde nikdo nebude prudit nikoho jak říkáš ty. Čistě neutrální zónu a udělat z toho dopravní křižovatku, která by mohla výst i na vícero míst ve světě. Plánu je pro to dost a určitě některy nápady ještě přijdou
Odpovědět
#9
Za mě OK, ale zadarmo to nebude. Eventy vedoucí k získání města by měli prověřit opravdový zájem, tj. nebude to otázka jednoho týdne a 100ks kamene.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#10
čili GM, které bude rozdávat jednotlivé Q bude kdo? Sokar? Nebo je možnost, že se toho zhostí někdo jiny? (Neuromancer)
Odpovědět
#11
To záleží jak se domluví RT. Máme nyní interní problémy (viz. prohlášení Triada a Stiga), snad se nějak dohodnem.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#12
Dnes jsem měřil časovou osu za jak dlouho se (s čekáním na loď co vyráží z nulldenu) dostanu do nulldenu a vyskočilo na mě šílený číslo 22 minut.
Nešla by čekací doba lodě v doku ztráti na minutu? Zrychlí se tím celá doprava tam i zpět. Klidně si to vyboucháme questem.

Jinak stále čekáme na dobrou duši co nám začne po interakci sázet úkoly Smile
Odpovědět
#13
S převozníkem je to tak, že tam teoreticky je, ale měl se vylepšit z portovací interakce na převozníka, který funguje v Cyproně.

Jinak čas není problém zkrátit a pokud na to chcete úkol taky v tom nevidím problém, když si domluvíte čas klidně vám ho i dám ve hře přes RP.
Odpovědět
#14
Měl bys dneska čas kolem šestý-sedmý? Sešli by jsme se a udělali nějaky RP, ať máme co dělat
Odpovědět
#15
tak ted sem fakt vytocenej.
takze za 1. Thorgority jak muzes jako vedet jaky sme meli plany s Bratrstvem, kdyz si nas snad ani nepotkal ve hre?Vubec sme z toho nechteli udelat cechovni mesto, chteli sme z toho presne jako ty udelat neutralni mesto, kde se muzou schovavat zaporaci a tak )
a za 2. Sokare, ty jako prestanes hrat, kvuli tobe skonci 3/4 lidi delat neco s Nulldenem,protoze jiny GM tam nic pro nas nedelalo a pak ty rikas ze sme se na to vykaslali?tak to ti gratuluju
Odpovědět
#16
Edwine neni to tak davno, co jste tam měli ještě vašeho vendora, kterej hrdě hlásal "Vítejte v Nulldenu městě Bratrstva" tak si říkám... wat?
Navíc jsme tě ve hře scháněli, protože jsem myslel že by nebylo od věci tě k tomu přibrat, jenže to tvoje logovani stylem on/off v jedny minutě fakt na RP nestačí.
Odpovědět
#17
To, ze tam nejakej blbec dal neco takovyho o cem ani nevim, neznamena ze sme to tak chteli vsichni. Kdyz sme se domlouvali se Sokarem co z Nuldenu udelame tak sme chteli neutralni zonu . Neni problem me ve hre najit,lognu kdykoliv mi nekdo napise, nebo mi poslat sz s icq.
Odpovědět
#18
jo a jeste chci doplnit, ze proti vam Thorgority nic nemam, jen vam rikam na rovinu, ze stejne Sokara to prestane bavit jako u nas a vykasle se na vas, tak at s tim pocitate )
Odpovědět



Skok na fórum: