Mapy pokladů z ulovených láhví v moři.
#1
Mám takový návrh. Po dnešním získání mapy pokladu jsem byl docela nadšen, skoro jsem zapomněl že tu taková feature je, nicméně se ve světě moc nevyskytuje, skoro vůbec. Proto mám menší návrh, nešlo by udělat u skillu fishing nějaká % šance, na "ulovení" ztracené láhve s mapou pokladu? Čím vyšší skill Fishing tím větší šance, že místo rybky chytíte flašku nějakého nebožtíka se zprávou a mapkou pokladu.
Líbí nelíbí? Smile
Odpovědět
#2
Ty mapy nejsou kompletně nastavený, napřed by to chtělo projít nastavení pro všechny levely, aby to mohlo padat v úplný paletě.. Do pokladu je to zatím ok, tam nastavíme třeba mapu s levelem XY, pro který zrovna ty definice jsou. Smile
Jinak jo, proč ne, jen to chce dostatečně malé šance.
Odpovědět
#3
viděl bych šanci na 20% fishing 1% na nalezení po dekádách +1% až na 100% fishingu by bylo 5%, co takhle?
Odpovědět
#4
1-5% na drop čehokoliv neobvyklého z "těžebních" skillů je imho v UO velmi mnoho, u takových věcí se dávají o několik řádů nižší šance, desetinná čárka se rozhodně využije.. Smile
Když si vezmu, jaká ta šance byla třeba na DP1, kde mapy byly vcelku přemnožené, tohle by bylo asi dost moc.
Odpovědět



Skok na fórum: