Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problém se spuštěním/aktualizováním klienta
#41
Ahoj, mám prosím stejný problém jako Brak se spuštěným hry (Hází to tabulku s chybou) zkoušel jsem i znovu nainstalovat Direct X z odkazu, který tam dál RadstaR a nepomohlo, poradíte ?
Odpovědět
#42
Ahoj, pošli prosím obrázek s chybou, jako je to např. v tomto příspěvku: http://forum.manawydan.eu/showthread.php...#pid101294 Snad něco vymyslíme.
Odpovědět
#43
(13.11.2018 v 15:43)Stig napsal(a): Ahoj, pošli prosím obrázek s chybou, jako je to např. v tomto příspěvku: http://forum.manawydan.eu/showthread.php...#pid101294 Snad něco vymyslíme.

mám úplně stejný obrázek s chybou.
Odpovědět
#44
Kolikátky Windows? Můžeš prosím dát Ctrl + Alt + Del a Task Manager (Správce úloh) - File - Run New Task a zadat tam "dxdiag" (bez uvozovek), potvrdit všechny případné hlášky (Yes/Ok/Continue), dole v dialogu pak dát Save All Information, uložit to do textovýho souboru a ten soubor pak vložit sem na fórum do příspěvku? Vím, je to trochu krkolomný postup, radši se to snažím psát podrobněji.
Odpovědět
#45
Díky moc, už to jede. Zkoušel jsem instalovat DirectX z více stránek a konečně jsem našel ten správný.
Odpovědět
#46
Není vůbec zač, já nepřišel na důvod, proč by to mělo házet tu chybu ze screenshotu, pokud by bylo DX 10 opravdu regulérně nainstalováno.
Používejte vždy oficiální verze a oficiální web Microsoftu, jedině to je jistota, že dostanete opravdu tu správnou verzi funkční na MW. O možných bezpečnostních rizicích stahování z jiných zdrojů se asi netřeba zmiňovat.
Připomínám znovu oficiální odkaz z předchozí stránky, pro případné další hráče s problémem: https://www.microsoft.com/en-us/download...px?id=8109
Odpovědět
#47
Řešil jsem s hráčem znovu ten stejný problém s chybějícím DirectX na novém počítači. Před instalací DirectX z odkazu výše bylo nutné ve Windows 10 "zapnout" .NET Framework 3.5 v ovládacích panelech.

[Obrázky: MwFramework.png]
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
OdpovědětPravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  problémy se spuštěním klienta PJ 19 15 145 26.01.2016 v 16:46
Poslední příspěvek: Fujiwara

Skok na fórum: