Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od Gheeda
#1
Nekonečný lvl

do lvl 40: rostou staty i dovednosti
nad lvl 40: rostou jen staty
exp nad lvl 40: nikoliv klasický model, ale daný exp x 2

40-41 = 80k exp
41-42 = 160k exp
42-43 = 320k exp
43-44 = 640k exp

Cechovní výhody

Leader cechu je vždy vážený hráč, většina lidí na to prostě nemá -> vůdci aktivní guildy dát nějakou abilitku, která ho nepřímo posilní

- očarovany meč, který se mu nikdy nezničí a ani ho nemůže ztratit (očarovany není myšleno jako očarko, ale jen zmíněné vlastnosti)
- nebo - valečnik s petem dostane citové pouto 
- nebo - mag dostane spešl perk -50% cena regu'
... atp.


-> možnost čerpat suroviny/peníze z npc vesnic po světe 

- zla guilda jí jednoduše udělá bubu, par lidi z vesnice pro výstrahu "ukřižuje" -> guilda získá každý týden nějaké suroviny -> je potřeba pravidelně udržovat poslušnost

- dobrá ji zachrání před trollem -> vesnice je vděčná -> guilda dostane týdenní zisk -> opět je třeba opakovat


Spolupráce

- vic lidi, víc se baví.. aneb zatlačit na to, aby většina věcí šla dělat ve skupině, včetně lovekých vývěsek, questů.... za mě zatím tohle
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#2
Nekonečný level: Souhlasím, že by se měla znovu vážit možnost nekonečného levelování. Nemusí jít o žádné enormní bonusy - zamezíme tak tomu, aby ten, kdo u toho strávil víc hodin bude OP, ale přitom každý bude mít možnost svoji postavu nějak dál systémově rozvíjet.
Cechovní výhody: Otázka je, co je to nepřímo posilňující perk? Vezmi si, že by se každý takový perk musel vymyslet pro všechna povolání. Složité téma, zatím promyslím. Otázka je, jak by tyhle nahodilé eventy šly realizovat. Jedině snad zapojit questaře. Těch tady máme plno.  Happy
Spolupráce: Souhlasím. Představa, že můžete dělat loveckou vývěsku v několika lidech, mě celkem láká. Možná by tyto lovecké zakázky, mohly být náročnější a cenitelnější? -> Možnost vybrat si, jaký typ zakázky jako skupina chcete dělat?
Prosím o vyjádření.
Odpovědět
#3
Stráže

zrušení stráží s božskou silou (nesmrtelnost) ..tohle pak na RP shardu vypadá fakt blbě... raději ať mají respawny a chodí po 5 ....

navíc pruďasové, kteří neznají své meze, se dají trestat i jinak a mnohem účiněji :-)
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#4
Stráže si měl najímat starosta skrz Zákoník, podle toho jak silná má být a jestli se má respawnovat se měl počítat její plat.
Je to v plánu, existuje pidikousek kódu a schovaný čudlík v Zákoníku, ale nebyli lidi Sad
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#5
Většina dungeonů byla nyní levelově omezena, plánuje se revize dungeonů a úprava, v závislosti na tom budou pravděpodobně ještě omezení změněna nebo zrušena, také bude potřeba revize jakmile bude funkční CS4.

paráda ale .. tohle silně odporuje:

Citace:Spolupráce

- vic lidi, víc se baví.. aneb zatlačit na to, aby většina věcí šla dělat ve skupině, včetně lovekých vývěsek, questů

- nejen, že si slabí hráči nebudou moct říct o pomoc, ale např. před malou chvili jsme si chtěli zajít pevnost banditu (což neni nic úplně lehkého, ja si to na 35 nesolnu ani nahodou) a .. najednou to prostě nešlo... zase odrazovani od hry ?

- nekritizuji, upozorňuji na nedomyšlenost :-) ..
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#6
Citace:- nejen, že si slabí hráči nebudou moct říct o pomoc, ale např. před malou chvili jsme si chtěli zajít pevnost banditu (což neni nic úplně lehkého, ja si to na 35 nesolnu ani nahodou) a .. najednou to prostě nešlo... zase odrazovani od hry ?
Žádný odrazování, nýbrž jen nastavování omezení. Nebylo to nastaveno optimálně, momentálně se to upravuje a pravděpodobně bude dál upravovat později.
Odpovědět
#7
napíši to jinak.. podle je nesmysl dávat na dungy levelové omezení .. má to byt spíš uděláno tak, aby high lvl, pokud ho low lvl nepožádá o pomoc, neměl důvod chodit do noob dungu :-)

v noob dungu: odměna 200 st
v middle dungu: odměna 2zl (solo ho zvládne jen lvl 30+, pvm build)
v HC dungu pro 5 lidi: odměna 25zl

následně by si high lvly pořádně rozmysleli, zda by ztráceli čas na dungeonech za 200 st nebo zašli raději ty middle
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#8
Ano, což se týká té plánované revize <=> CS4
Odpovědět
#9
Tak nevím, co se guildovních perků týče, osobně bych to viděl více méně na unikáty závislé na typu guildy. Třeba pro kontrolu rozhozené do nějakých kategorií atd...

Armáda dostane třeba nějaký boostící "velitelský" perk, šlechtický rod dostane nějaký unikátní heraldický item, velitel zlodějské guildy dostane nějakou maskovací sadu s rozšířenými možnostmi atd.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
OdpovědětSkok na fórum: