Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od Arkwooda
#1
Pamatuju si to jako by to bylo v cera... prisel za mnou spoluzak a dal mi "CéDéčko" ze si to musim nahrat ze to je super hra...ja v te dobe hry moc nehral tak jsem nejdriv odmital, ale stejne me ukecal. Doma jsem na to samozrejme zapomel a vecer mi psal na "JaSuKju" jestli uz jsem hru nainstaloval a zaregistroval se na serveru Dark Paradise. Takze mi s tim pomohl. No tato hra prekvapila takze jsem u ni prosedel hodne hodin denne a dost mi v zacatcich pomohla Guilda Fellow Ship... Zacal jsem hrat v roce 99 a v roce 2001 uz jsem zakladal svuj shard Anthoria, kde bylo dost veci jinak a melo to potencial nez se vedeni ujmul nekdo jinej a ja o nej prisel... Mam dva syny a za par let se taky zacnou zajimat o hry a rad bych aby hraly na Manawydanu. Tento projekt ma velky potencial a mrzi me, ze ho soucasny tym nedokazal vyuzit na plno. Mate vlastniho a funkcniho klienta... kolik tohle shardu muze rict? Pak tu mame pravidla, ach ty pravidla... ma tu byt max desatero a vic neni treba. Co ten PvP system? Udelal bych to stylem vyzvani na souboj kterej proste nemuzes odmitnout. Neco jineho je PK, to je vrah co te hned napadne a je s tebou amen kdyz neuteces nebo nejsi silnejsi aby si ho premohl. Jinak v cera jsem se nalogoval po dlouhe dobe do hry a kdyz byl save tak trval snad pres 5 vterin.... jak je to mozny? Hracu je malo a je o ne boj... Ty co dneska o ultime slysi tak se zeptaj kamaradu "hele kde hrajes?" ... "na Endoru pod tam hrat taky".... proc by nekdo rikal bez hrat na Manawydan kdyz tu nehraje... shard by se mel prispusobovat hracum, GM tu ma byt pro hrace, nemel by nijak zasahovat do hry a ukazovat se jen minimalne v pripadne problemu.... pamatuju si kdyz jsem hral na DP, mel jsem problem a objevil se u me GM, to bylo jak kdyby se mi zjevil BuhSmile Vecer jeste neco napisu....
Odpovědět
#2
(19.02.2016 v 12:04)Arkwood napsal(a): Anthoria

Pamatuju! Thumb Up  Epic
Odpovědět



Skok na fórum: