RE : Bumhug Waaghar
#1
Tak ty si nam to vazne chybal kade chodis tade prudis ... doteraz tu boli sami slusny hraci.

Citace:Bumhug zas jednou projížděl severní lesy v okolí Galu'Gundu, načez se již lehce znavený začal vracet zpátky do pevnosti. Před pevnosti uviděl menší povyk, pobídl koně k rychlejší jízdě. Jak se přiblížil, tak málem nechtěl věřit vlasním očím, nějaký člověk s medvědem za pozorování jeho kumpánem v chatrné zbroji tam sekáčkem sekal od orka stojícího před pevností. 
Na toho vendora (jak som neskor zistil) som zautocil ja  Wink  
Dovod ? vcera prvy krat som za dozvedel ze vsetky sede NPC su vlastne zlocinci na ktorych sa da utocit a su urceny na zabijanie ,bolo my povedane ze aj ked v meste najdem take npc tak je to zlocinec a mozem ho zabit ... toto npc bolo sede tak som to skusil , 1x som zautocil a prisla iterakcia od guarda ktory stal opodial tak som si uvedomil ze toto nebude zlocinec na zabijanie ...
- pocas toho som to aj riesil s Thanisom na worldchate ....
Citace:Bumhug velmi silně skřivil obličej, sesednul z koně a přivolal svého věrného medvěda. Když se začal od lídi dožadovat vysvětlení, tak se jen otočili na patě a pomalu začli odcházet.
Vazne ? neboloto to nahodou tak ze si dosiel ,opytal co tu robime ja som ti povedal ze sme na love a ty ze chces kulataky ? jake "vysvetlenie" ???
- mimochodom ked som zautocil na to NPC tak si tam ani nebol ... si to nemohol vidiet ,ale to len tak s pohladu RP
Citace: Bumhug se nenechal odbýt a pokračoval za nimi aby se dožádal vysvětlení. Po krátke debatě mu bylo řečeno, že zde jen loví a že je nemá otravovat. Bumhug vytvořil na obličeji tak děsivý obličej, za nějž by se nemusely stydět ani nejstrašnější stvoření přebývající na tomto světe. Naštěstí se Bumhug ještě udržel a začal se dožadovat "kulaťáku" za to, že loví na jeho území. Opět se mu dostalo velmi arogatních a urážlivých odpovědí.
Zacinam mat pocit ze to je skor fikcia  Blink
-znovu, ziadne vysvetlenie si po nas nechcel okrem toho co tu robime na co si dostal odpoved ze lovime...
-my sme ti povedali ze nas nemas otravovat ? ja som ti povedal nech niesi neprijemny ze sme predsa spojenci Ishar a Orkovia ... stale si chcel kulataky
-Arogantne a urazlive odpovedi ? aspon si nevymyslaj ... chcel si proste kulataky a nenechal si nas ist prec (proste si musel prudit)
Citace:V Bumhugovi se začala vařit krev, pevně sevřel sekeru a ťal ji do jednoho z lidí, pravděpodobně jakésiho chatrného bojovníka, jež téměř okmažitě padl k zemi. Načež se velmi hbitě přenesl k hraničářovi, jež ve vší zoufalosti na něj poslal svého malého medvěda. Bumhug jen vycenil zuby, sťal hlavu hraničáři a následně i zoufalému medvědovi, který se snažil svého pána bránit do poslední chvilky.
Jo lvl 35 + grizzly proti lvl 25 valecnik a lvl 20 hranicar s hnedym medom ty si fakt macher  Biggrin
Nemal som zapnute PvP ...
- zautocil si na mna ,na hraniciara ,omracil si nas a zabil si mu peta ... (na tomto ma nastval len ten pet s ktorym si uz 3 dni robil citove puto)ked ti Thanis na worldchate povedal ze to bude  za logy tak zareagoval fakt na ban ... "ked uz to bude za logy" zobral sekeru a hraniciara ktory sa uz prebral z omracenia omracil a zabil a mna co som sa este preberal si dorazil...
-keby som sa takto drzo zachoval ja tak mam minimalne na tyzden ban ...  Dry (cakal som aspon 200logou nie smiesnych 50)
Nechcel som to riesit cez forum ale ked som precital tu hromadu klamstiev co si tu napisal tak si si to vlastne vypytal ...
-ak to bolo myslene fiktivne len na tvoj krasny RP pribeh tak sa ospravedlnujem  Ninja
Ceki Vanas [Válečník]
Sares Nemerax [Čarodej]
Tom Harras [Černá řemesla]
#2
(29.06.2016 v 22:37)Phcko napsal(a): -ak to bolo myslene fiktivne len na tvoj krasny RP pribeh tak sa ospravedlnujem  Ninja

Ono by mozna stacilo, kdyby jsi jenom koukal co je to za topik... "[RP] Bumhug Waaghar" nemusel bys tu pak zbytecne psat takovejhle flame.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
#3
je mi tě až líto, kolik sis dal práce se sepisováním kritiky, ani jsem to nečetl, ale ... ->

ach božinku ono se tě to dotklo .. tak to je mi velice líto.. hele otři si slzu, ja za to dostal trest jak řemen, tak budiž ti to utěchou

aneb jak se říká na globalu: bůůůůů

pac a pusu zlatíčko, doufám, že z toho nebudeš mít noční můru :-) .. příště radši napiš svoje RP aneb.. RP zapis NENÍ LOG
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
#4
(29.06.2016 v 22:44)Biosek napsal(a):
(29.06.2016 v 22:37)Phcko napsal(a): -ak to bolo myslene fiktivne len na tvoj krasny RP pribeh tak sa ospravedlnujem  Ninja

Ono by mozna stacilo, kdyby jsi jenom koukal co je to za topik... "[RP] Bumhug Waaghar" nemusel bys tu pak zbytecne psat takovejhle flame.

aha takze jeho RP topic neni flame ok ...
Ceki Vanas [Válečník]
Sares Nemerax [Čarodej]
Tom Harras [Černá řemesla]
#5
(29.06.2016 v 22:46)Gheed napsal(a): je mi tě až líto, kolik sis dal práce se sepisováním kritiky, ani jsem to nečetl, ale ... ->

ach božinku ono se tě to dotklo .. tak to je mi velice líto.. hele otři si slzu, ja za to dostal trest jak řemen, tak budiž ti to utěchou

aneb jak se říká na globalu: bůůůůů

pac a pusu zlatíčko, doufám, že z toho nebudeš mít noční můru :-) .. příště radši napiš svoje RP aneb.. RP zapis NENÍ LOG

a po tomto si stale niekdo mysli ze jeho RP topic neni flame ?  Biggrin
Ceki Vanas [Válečník]
Sares Nemerax [Čarodej]
Tom Harras [Černá řemesla]
#6
Jestli nepoznas, ze je to z pohledu jeho postavy, tak by jsi si mozna mel precist neco o RP.

BTW.. Uz jsem ti to predtim vysvetloval ve hre, tak nechapu co se tu snazis vyvolavat flame. Nauc se vedet, kdy prestat.

Zamykam.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!



Skok na fórum: