Rozloučení
#1
Tak už i na mě došlo a po tolika letech na MW, ať už jako hráč nebo GM, odcházím i já.

Na MW jsem začal hrát od roku 2008 a musím říct že to pro mě byli nejlepší léta hraní vůbec. Už tak dva roky jsem na MW byl aktivní spíš nárazově, než nějak konstantně a moje tvorba prakticky usnula na mrtvém bodě. O hry jsem celkově ztratil zájem. Do toho jsem sám nesouhlasil s některými rozhodnutími a tím kam se MW začalo ubírat. No a s tím odešla i chuť.

Shrnul bych tu pár věcí co mě tu docela štvali. Neberte to nijak zle, jde jen o můj pohled věci.

Whitey je po všech těch letech a práci na MW opravdu elita, nesmírně si vážím jeho práce a to že to táhne už tak dlouho. Bohužel mi ale nepřijde že by to tu měl vést a mít hlavní slovo. To by měl dělat člověk znalý toho co se ve hře děje a jak to v ní vypadá. Je důležitý do ní chodit a i jí hrát, tím pádem získat přehled. Teď to sice chvíli vedl Triad, ale ten je zase fuč a stejně bylo třeba se na vše ptát ještě Whiteyho... Taky mi přijde děsně blbý začít velký projekt jako je CS a pak si stále odbíhat na nějaké menší věci, na kterých se to pak děsně zasekává. Ty menší věci stejně většinou nezůstanou tak malé jak se zdají.

Taky mi tu výrazně chyběla Lore světa. To je dle mě základ na kterém se dá stavět. Další věci kdyžtak dopíšu časem, tenhle příspěvek je šit horkou jehlou.

Jinak bych chtěl poděkovat všem, kteří mi nějak pomohli a nebo jsem si s nima užil hru. Ať už se jmenovitě jedná o Rada, který vždycky poradil a měl se mnou tu trpělivost, nebo Stiga a jeho podrobně popsané postupy co a jak, Bioska za skriptování kdykoliv to bylo potřeba, Mira, Ragiowana, Mrkvičku a všichni lidi co se účastnili questu Svítícího kamene, kterej nebavil jak hráče, tak i mě. A samozřejmě Gobrugovi, s kterým jsme kuli pikle tak nějak už od doby co jsem tu začal hrát Biggrin.

Chtěl bych se s vámi tímhle oficiálně rozloučit, prožili jsme si spolu fajn i krušný časy. Mějte se tu a ať se vám i MW daří Smile.
Odpovědět
#2
Na každého jednou dojde.. přeju hodně štěstí.
Osobně bych Ti chtěl poděkovat hlavně za všechnu práci pro orky a na stavbách a za to, že se s Tebou vždy dalo rozumně mluvit o čemkoliv.
Budeš tu chybět.
Odpovědět
#3
Je to skoda, ale co se da delat. Diky za cas, ktery si MW venoval a mej se dobre.
OdpovědětSkok na fórum: