[RP] Dopis starostovi Nulldenu
#1
Milý starosto Nulldenu, co se stalo s vašim městem? Rád bych se s vámi setkal osobně a projednal další chod města, je dosti zanedbané. Argos Melos
Odpovědět
#2
Vážený Argosi,

již před lety jsem chtěl odejít na odpočinek a vyhlásil jsem tedy volby na post starosty našeho ostrovního města. Ovšem jediný z kandidátů, přestože měl vítězství na dosah, svou kandidaturu nakonec stáhl.
Dalším problémem jsou omezené finanční zdroje města, což je také jedna z věcí, která by se měla vyřešit prioritně.
Rád se s tebou setkám a proberu, co máš na srdci. Na konkrétním termínu v některém z příštích čtyřdnů se můžeme domluvit.

S pozdravem,
Kornell, toho času starosta Nulldenu

OOC: Poslední volby: http://forum.manawydan.cz/showthread.php...1#pid91181
Můžu převážně po večerech - ideálně tak po 21:00. Někdy samozřejmě i dřív, pokud by to pro tebe bylo moc pozdě. Jestli se ti hodí tento čas v některém z příštích dní, dej vědět, který z nich, případně se dohodneme na jiném čase (třeba víkend, o pracovních dnech dělám většinou až do večera).
Odpovědět
#3
Vážený Kornelli,

rád bych se tedy setkal co nejdříve k vyřešení situace, tedy pokud se setkáne již dnes na uzemí Nulldenu, budu velmi rád. Vyčkám před domem starosty. Kdyby to nevyšlo,další čtyřden to jistě výjde!

Argos Melos

OOC: tak dneska ne, zítra tj. 14.7. v kolik chceš,v pátek mám volno
Odpovědět



Skok na fórum: