Návrhy
#1
Zdar borci ! Měl bych pár návrhů a úprav do světa Manawydanu tak se hezky posadte a nekontrolujte moje chybky :-D 

1. Stopování/jezdectví
Přijde mi ten skill uplně na nic ... Je to takové moc OP když si hraničář může vystopovat jakoukoliv zvěř, možná kdyby si vystopoval pouze nějaký blbosti tipu kralík,ptáček atd.. tak bych to vzal ale že si stopne koně/lamy/mustangy/raptory je celkem směšné co ty jezdítka aspon spawnout různě po světě ? Aspon se zvedna cena jezdítek což me vede k tomu zrušit skill jezdectví už minule sem tu říkál že ten skill je kravina nebudu si dávat body do jezdectví jen proto že chci jezdit na ješterce ani za hraničáře nemohu prodat ani blbou lamu pač tu jezdectví skoro nikdo nemá.

2. Druh kůží
Všiml jsem si že kožené zbroje jsou jen z jednoho druhu kůže (pokud se pletu tak sorry) Docela bych přivítal vlčí kůží,medvědí kůži,dračí kůži atd atd... barva kůže ponese barvu zvířete? Každá kůže může dávat jiné bonusy například: Vlčí bude dávat +15 fyzickej resist a 10 resist proti chladu a zas dračí kůže bude přídávat ohnivej resist atd atd....

3. PK město
Všiml jsem si že se zavedlo pár nových PvP pravidel což me taky přívedlo zpátky k manawydanu a za to Vám musím dát velký + mám v plánu si časem udělat lapku který bude okrádat a někdy i zabíjet hráče pokud teda nedostane na zadek ale problém je že když tamhle někoho okradu/zabiju tak se objevím nejspíš na černé listině města a pak kde se levně ubytovat? Nemohlo by se postavit nějaké město pro tu největší havět Manawydanu?:-D

4. Přídání hard spawnů do světa (na povrh)
Už mám hraníčáře na 25lvl a nevím co chodit zabíjet protože harpie prostřílím za minutu, obry zlikviduju taky za pár vteřín a kam dál? Nemůžou se přidat na povrh nějaký HC spawny? To byl vždycky důvod proč jsem přestal po měsíci hrát nebylo kam chodit protože na dung partu težko složím a orkové se s elfama mlátěj takže lidi tu na dung jen tak neseženu.

5. Magický pytel
Co kdyby byla třeba šance že z příšery je 0,50% šance že spadne magický pytel z kterýho dostanu náhodný předmět? Čím silnější potvora tím větší šance na drop.

6. Nemožnost vybírat (NB) poklady?
Nevím koho to zas napadlo že vysoký level si nemůže vzít poklad když se k němu dostane ale já si tu postavu udělal silnou abych se k snáž k tomu pokladu dostal ne?Smile Když už z příšer na povrchu padá skoro prd tak aspon těch pár drobáků jste nám mohli nechat :-D Ted nemám chut ani ten dung jít protože vím že z toho budu mít pár expu a to se pro me neoplati protože licence mi nabídne víc a koho furt baví kolečovat licence? Beztak si za hraničáře vemu jednu licenci za zlatku a 500stribra k tomu a za 13min jsem zpátky protože si vše můžu jednoduše vystopovat.

7.Novej mazlíček
 To že každej může mít grizzlouna na to jsem si už zvykl ale nemohlo by existovat nejaký specialní boj.zvíře které bude moci pouze hraníčař? Ja vždycky stál za tím že co si neochočíš to prostě mít nebudeš na začátku mě tu štvalo že tu bojovník běha s medvědem a díky tomu točí vetší DPS než já za hránu třeba nějaký hady nebo velký ještery třeba toto : https://uolostlands.com/themes/uoll/best...Lizard.jpg

8. Zrušení žraní slotů jezdítek
Nemůžou se zrušit sloty u jezdítek? Jak už jsem zminoval pojízdnou zvěř nikdo nekupuje minule když jsem nabízel zadarmo koně tak to nikdo nechtěl protože sloty už mu bral medvěd (Netýká se přenosných zvířat) A dovolit si jezdit na koni může jen vysokej level pač uhlídá jak medvěda tak i koně.

Díky za pozornost prátelé!
Odpovědět
#2
Ad 1. Stopovani/jezdectvi
Tech 10-25 bodu do jezdectvi na jesterku te nevytrhne. Je na kazdym, jakej si udela build. 100 jezdectvi potrebujes na nejtezsi mustangy, abys nepadal na schodech.
Stopovani... Trosku souhlasim s lamama a konema. Protoze vs farmar, ktery muze kone a lamy a zver pestovat je to az moc easy. Tzn Mechaniku bych zachoval, jenom snizil sance na nalezeni jezditka. (jedno obycejne za pul hodiny by uz hrace trosku zamestnalo a stalo za to ten cas vlozit. Mustangy by se hledali treba i pres hodinu a to nejdriv musis najit misto kde se vubec daj hledat. Nedaj se hledat vsude Smile...)

Ad 2.
Novy barvy kuzi by byla silena prace je zakomponovat do vyrobnich procesu. A myslim si, ze s alchemistou, kterej ti muze ocarovat jak zbrane tak brnko neni moc potreba dalsich kuzi. Ono i tech obycejnejch moc na trhu nenajdes a rozdelovat tenhle trh s kuzema jeste na mensi kousky mi prijde nedobry.

Ad 3.
Neco jako PK mesto tu mame. Pockej na novinku, kterou mozna predstavime.

Ad 4.
Prakticky tu mame max 2 questare, ktery se staraj i o mapu. Nad 25. lvl tu je mist na solovani podle me dost... Hledej, ptej se, rpi a treba najdes nejaky o kterych nevis.

Ad 5.
Neco takoveho se uz zamysli. Bohuzel budes muset vyckat.

Ad 6.
Tuhle zmenu jsem navrhnul ja. Byl to kompromis mezi zavrenejma dungama pro high lvly vs zavrenejma bednama pro high lvly. Co je lepsi? Abys nemohl do dungu vubec? Zmena je cilena na nizsky lvly. Nizkej lvl kdyz dojde dung, tak mu to trva vecnost a je to narocny. Kdyz prijde do LOW dungu HIGH lvl a vybije to za 3 minuty a vybere poklad, kterej by byl pro nooby... Jak je to pak spravedlivy pro nooby, kdyz nic nenajdou? Tohle se rozhodne menit nebude.

Ad 7.
Uprimne? Biggrin  Momentalne zjistuju, jestli mas vubec skillovy naroky na toho tvyho grizzlyho, protoze jak jsi dlouho nehral, tak se medvedum a dalsi zveri hodne zvysovala narocnost na skilly, aby s tima nemohl chodit uplne kazdej. Kdyz se podivas na Gheeda, tak ten musel obetovat Perk lvl 4 aby mohl mit grizzlyho jenom pro jeho RP, ktery uz takhle hraje (od zacatku?)

Ad 8.
Nemuzes mi vsechno zadarmo. Na vyssim lvlu muzes mit i jezditko i medveda. Sloty u mountu v blizky ani vzdaleny dobe neplanujem menit.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
#3
1) Nevím co máte s těma Mustanga, ten kůň ve světě není a ani není nastavenej Biggrin, Jinak pokud je někomu zatěžko dát těch 20 bodů na základního koně nebo lamu, tak je to smutné a takových hráčů je mi líto, mohla by být alternativa v tom že místo skillu by byl Perk, ale bylo by to zas zvýhodňovaní lidské rasy...
Stopování je fajn, pokud se někomu zdá že jde něco najít moc lehce, tak se ta šance dá v regionu nastavit, popřípadě lehce zvýšít nárok na skill v bestiaři(což by se klidně u těch základních mohlo)

2) Copy cat z Andárky, kdysi jsem to navrhoval, nemuselo by to být špatné pokud by to požadovalo skill Znalost zvěře a Zálesáctví, fyzický resist bych určitě nedával, kůže z ledního medvěda by mohla dávat ten Cold resist, ale na zisk takové kůže bych dal požadavky aspoň 60 skillu.

3) Ve světě je dost míst, stačí hledat

4) Tharské močály, jsou krásné místo plné hnusných potvor

5) Má se v plánu udělat u potvor co nějakou výbavu mají, popřípadě to u nich dává smysl, rozhodně bych to nedával ze zvířat.

6) Omezené jsou vyloženě noob dungy, všude jinde omezení není, důvody jsou napsané výše

7)Grizzlyho může jen Hraničář,Farmář a Bard pokud má maxnutý perk, klidně bych Grizzlyho udělal silnějšího za cenu všech Skillů na ochočení na 100 a perku na maxu, souhlasím že by mělo existovat zvíře co má jen maxnutý hraničář, stejně jako jen Mág má Abišaje, bohužel pro někoho je to moc drastické, navíc ještě se ani neví jak moc bude dobrý v CS4.

8) Sloty se berou všude, těch 6 slotů za lamu nebo 8 za základního koně není tak moc, pokud chceš mít brzo medvěda, tak budeš prostě chodit pěšky, Raptora sice zároveň s top medvědy mít hráč nemůže, ale zase Raptor se umí bránit a víc vydrží, je to takový černý medvěd na kterém můžeš jezdit, sice slabší než ten medvěd, ale furt za méně slotů než on a má narozdil od něj resist na Kyselinu (pouze dospělí).
Odpovědět



Skok na fórum: